Skocz do zawartości

HearthStone: Heroes of Warcraft


Polecane posty

Divine Shield - tarcza pozwalająca jednorazowo zignorować obrażenia.

Tak sie domyślałem, ale lepiej było się upewnić. Dzięki!

A co do samej gry, czy ona się rozwija? W sensie jest to beta, kiedyś było mniej klas czy teraz dochodzą jakieś nowe klasy/karty? Czy to raczej już finisz? Na marginesie to nic tak nie wkurza jak przegrać przez bug:P Miałem serie 5 zwyciestw pod rząd na rankedach i przegrałem 6 mecz bo przeciwnik "ominął" swoimi postaciami dwóch moich łebków z prowokacją i zaatakował mojego bohatera... Zeby nie bylo, nie uciszył ich i były to "zwykłe" postacie z talii podstawowej. Nie wiem czy istnieją jakieś czary pozwalające omijać prowokacje ale z pewnością takowych nie użył. Ech beta:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Co do kart to nie, nie pojawiają się żadne nowe. Coś może dojść najwyżej po premierze, a przed można się spodziewać tylko jakichś kosmetycznych rzeczy, ale pewnie niewiele wcześniej niż będzie premiera.

Co do twojego "buga" to co konkretnie zrobił? Niektóre rzeczy sprawiają, że prowokacje nie działają np. jeżeli dasz im ukrycie to prowokacja nie działa. Poza tym wszystkie czary omijają prowokacje, ona działa tylko na fizyczne ataki minionów i bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobił :P W swojej turze miałem już zacną ilość minionków i dostawiłem dwie karty z prowo: tego trolla 3/5 i nie pamietam nazwy 6/5. Koniec mojej tury, a przeciwnik od razu atakuje swoimi minionkami mojego bohatera zupełnie omijając tych dwóch z prowo. Podkreślam, nie padło żadne uciszenie, ci z prowo nadal mieli wokół siebie tarcze, a jego jednostki to były zestawy podstawowe. Oczywiście nie wiem, co miał jeszcze w talii, ale generalnie gdyby został zmuszony zbić tych z prowo, to bym wygrał bo dużo zdrowia mu nie zostało (właściwie to resztka, jak ja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do legendarek, to o dziwo dwie mi już zdążyły wypaść. Pierwsza wypadła w pierwszym moim pakiecie - jakiś małpi król. Sprzedałem bo karta tragiczna, dająca więcej przeciwnikowi niż mi. Teraz trochę lepiej, bestia dosyć tania, oczywiście w agonii daje jakąś postać 3/3 przeciwnikowi. No ale że to bestia, i tani, i bestia to wpasowuje się ładnie w mój zestaw.

Tak się składa, że małpa to karta bardziej grywalna niż ta bestia. A dlaczego to dojdziesz do tego sam ;)

Natomiast co do Twojej historii dotyczącej magicznego ingorowania tauntów to myślę, że musiałeś coś przeoczyć bo nigdy wcześniej o takiej sytuacji nie słyszałem. Póki nie zobacze screena czy czegoś podobnego to nie uwierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co wyżej, King Mukla jest grany czasami, głównie w rush decku Paladyna, natomiast Bestii nie gra nikt. Poza tym mimo wszystko nie przetapiałbym "zbędnych" legend, bo zawsze mogą oberwać jakąś zmianą i nagle Pył za zniszczenie wzrasta z 400 do 1600.

O takiej sytuacji z tauntem też nie słyszałem. Jedyne rozwiązania to silence, ewentualnie po prostu oberwałeś jakimś spellem po twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniony z tauntową "tarczą" można ominąć tylko wtedy, gdy mają Stealth. Inaczej się nie da.

Ew. Miał jakieś miniony z Battlecry zadającym obrażenia i zdecydował się klepać ciebie, lub na stle był Baron Geddon, Ragnaros czy coś podobnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobił tongue_prosty.gif W swojej turze miałem już zacną ilość minionków i dostawiłem dwie karty z prowo: tego trolla 3/5 i nie pamietam nazwy 6/5. Koniec mojej tury, a przeciwnik od razu atakuje swoimi minionkami mojego bohatera zupełnie omijając tych dwóch z prowo.

Dobrze by było podać jakie konkretne potwory miał przeciwnik, ale jeżeli to były podstawowe, ogólnodostępne miniony, to rzeczywiście brzmi jak bug.

Poza tym mimo wszystko nie przetapiałbym "zbędnych" legend, bo zawsze mogą oberwać jakąś zmianą i nagle Pył za zniszczenie wzrasta z 400 do 1600.

Czekanie na wzrost wartości może się skończyć tym, że się człowiek nie doczeka, a za 400 pyłu można zrobić kilka naprawdę sensownych kart, więc jak najbardziej ma to sens, ale to już zależy od człowieka. Dla mnie np. Murlock Rush to zbyt sytuacyjna strategia, nawet jak na Hearthstone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do legendarek, to o dziwo dwie mi już zdążyły wypaść. Pierwsza wypadła w pierwszym moim pakiecie - jakiś małpi król. Sprzedałem bo karta tragiczna, dająca więcej przeciwnikowi niż mi. Teraz trochę lepiej, bestia dosyć tania, oczywiście w agonii daje jakąś postać 3/3 przeciwnikowi. No ale że to bestia, i tani, i bestia to wpasowuje się ładnie w mój zestaw.

Tak się składa, że małpa to karta bardziej grywalna niż ta bestia. A dlaczego to dojdziesz do tego sam wink_prosty.gif

Natomiast co do Twojej historii dotyczącej magicznego ingorowania tauntów to myślę, że musiałeś coś przeoczyć bo nigdy wcześniej o takiej sytuacji nie słyszałem. Póki nie zobacze screena czy czegoś podobnego to nie uwierzę.

Nie musisz w to wierzyć, ja wiem że tak było i nic nie przeoczyłem. Koleś miał rządek (5 lub 6) wystawionych postaci podstawowych, ja miałem swój (też coś koło tego) z dwoma z prowokacją. Ten cały jego rządek w kolejnej turze zaczął uderzać prosto w mojego bohatera, zupełnie nic nie robiąca sobie z tego, że mam tych z prowo. Serio nie pamietam co to za jednostki były, ani co to za bohater, ale na 100% nie padło uciszenie, moje jednostki nadal maiły "optycznie" tarcze z prowo, i nie były to zaklecia. Normalnie, każdy po kolei uderzał mi w bohatera, tak jak zwykle to ma miejsce. Nigdy więcej mi sie to nie zdarzyło, ale teraz zawsze próbuje najpierw walnąć przeciwnika, a dopiero potem jednostki z prowo:p

Może i wtopiłem trochę z tą małpą bo tani itd. ale jakoś odrzuciło mnie to dawanie bananów przeciwnikowi:P A Bestia mi tam pasuje, nie mam powodów do narzekań. Zdaje sobie sprawe, ze w sumie nic specjalnego nie oferuje i jest raczej pod późniejszy etap ale cóż. Nie żałuje;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dla jednego jest sufitem, dla innego będzie podłogą. Sam nie widzę niczego dziwnego w tym, że ktoś chciałby dostać lepszą - jego zdaniem - legendę, bo każdy ma swoje priorytety. Cenię sobie karty, które potrafią być przydatne. Grałem trochę Hunterem i stwierdziłem, że ta postać to koszmar dla przeciwnika, ponieważ ma od groma bardzo przydatnych sekretów i różnych kombinacji removali (tzn. jeżeli najpierw zdobędzie się odpowiednie karty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to beta się kończy, w Europie pewnie jutro. Będą nagrody za rankingi i takie tam, yay.

Mi w ostatniej paczce wypadł Deathwing, zwiększając liczbę legendarek do 3+Gelbin, ale nie wiem czy opłaca się go trzymać. Właściwie słaba karta, ale może wrzucę go do talii Wojownika jako ostatnią deskę ratunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadla mi z paczki moja druga legenda - mag krwi. Póki co stwierdziłem, że może zastąpić jednego z koboldów geomantów w talii maga. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale chyba tam zostanie, bo to połączenie wyżej wspomnianego kobolda i zbieracza łupów. Z takim samym kosztem many. Powinno być OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta się skończyła, itd. gram sobie po pobraniu patcha, a tu mi wyskakuje info że za 3 wygrane dostałem mounta w WoW'ie, kiedy ja już nie mam zamiaru grać w WoW'a (pora na D3/inne mmo itd.) rozpacz.gif Czemu nie dadzą czegoś do SC2 czy D3 confused_prosty.gif ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewL - Warcraft... World of Warcraft... Hearthstone: Heroes of Warcraft...

No nie wiem.

Zapisałem się na pyrkonowy turniej. Musiałem podać 3 talie, wybrałem Druida, Mage'a i Priesta. Momentalnie wszystkie karty eksperckie pozostałych klas poszły na pyłek (poza Warriorem, bo tam mam Grommasha), zrobiłem sobie z nich dwóch Ancient of Lore. worth it

also jaina proudmoore -> jaina dumnar

hearthsteed -> żagiewny rumak

Jak podobają Wam się nowe oficjalne tłumaczenia : d?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony nowym patchem, nie moge zminimalizować gry podczas ruchu przeciwnika:<
No, to jest straszne. Wcześniej podczas gdy gra szukała mi przeciwnika, lub ten już w trakcie gry długo myślał nad swoim ruchem, mogłem spokojnie sobie coś poczytać, a teraz muszę się gapić na grę.
also jaina proudmoore -> jaina dumnar
Jak na moje to trochę ją skrzywdzili. Po stokroć wolę ładnie brzmiące angielskie nazwy/nazwiska, niż kiepskie, na siłę robione polskie odpowiedniki. Edytowano przez Padaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra automatycznie dobiera język do języka klienta battle.net. Zmień sobie język b.neta na angielski, zainstaluj Hearthstone'a i wróć do polskiego jak będziesz chciał. Gra będzie po angielsku.

Beta się skończyła, itd. gram sobie po pobraniu patcha, a tu mi wyskakuje info że za 3 wygrane dostałem mounta w WoW'ie

Jedyny powód dla którego wróciłem do gry. Zainstalowałem, wygrałem 3 na 4 mecze, zdobyłem mounta i koniec grania. Całkiem fajnie wygląda, swoją drogą smile_prosty.gif

No, to jest straszne. Wcześniej podczas gdy gra szukała mi przeciwnika, lub ten już w trakcie gry długo myślał nad swoim ruchem, mogłem spokojnie sobie coś poczytać, a teraz muszę się gapić na grę.

Może wystarczy uruchomić grę w oknie?

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Owszem, fajnie wygląda tylko jestem ciekaw czy będą pchali bonusy tylko dla WoW'a czy również dadzą coś do reszty swoich gier.

No, to jest straszne. Wcześniej, podczas gdy gra szukała mi przeciwnika lub ten już w trakcie gry długo myślał nad swoim ruchem, mogłem spokojnie sobie coś poczytać, a teraz muszę się gapić na grę.

Z uwagi na to, że mam monitor 1920/1080 rez. gram w oknie 1680/1050 i nie ma problemu z minimalizacją, itd. W sumie granie w oknie w tą grę jest bardziej praktyczne niżeli pełny ekran.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...