Jump to content

PanDywan

Forumowicze
 • Content Count

  804
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutralna

About PanDywan

 • Rank
  Elf
 1. Ja od pewnego momentu waliłem po prostu w skrzynię przed jej otwarciem
 2. A gdzie dark souls 2 przechowuje save? Wszędzie pisze, że w dokumentach ale ja tam nic nie ma.
 3. A właśnie tak odnośnie DS jedynki, czy jest jakiś mod, który poprawia wydajność? Bo przez te spadki wydajności nigdy gry nie ukończyłem. I nie chodzi mi o jakieś drobne popraweczki ale konkretne walnięcie. PS: tak mi się przypomniało, szkoda, że nie ma teraz itemków dodatkowych za odcięcie ogona bossa:<
 4. Właśnie skończyłem heide na NG+ i nic takiego nie zauważyłem.
 5. Ja tam nie bardzo widzę te zwalone hitboxy, czasem tylko jakiś boss majtnął za daleko:p No i wczoraj ukończyłem DS2! Wrażenia po całej grze są bardzo dobre, mam tylko dwa przemyślenia. Słaby design bossów! Jakoś mam wrażenie, że twórcom zabrakło pomysłu i rozmachu. Ciągle jakieś giganty/giganty rycerze albo umarlaki, ewentualnie typówka z gier fantasy - czyt. rogaty demon, ognisty rogaty demon itd. Gdzie tam im do wielkości i wyglądu gaping dragona, legendarnej już dwójki smokobójców czy innych mocno zapadających w pamięć bossów. Drugie przemyślenie jest takie, że czary tak bardzo silne! Przez jakieś 2/3 gry grałem czystym wojem, szło mi czasem jak krew z nosa. Zacząłem inwestować w wiarę i po zdobyciu błyskawic zrobiło się trochę easy mode, szczególnie na bossach. A ostatni boss to śmiech na sali.
 6. Tam nie ma czasu na uzywanie mchu:P No ale cofam to co powiedziałem, jak padły psy to ten duży nie jest problemem.
 7. Ktoś wie jak pokonać tego psa royal rat costam? No takiej mogiły to w tej grze jeszcze nie mialem... Wszystko byłoby fajnie gdyby nie te małe kundle. Nic im nie mogę zrobić, jak ubije dwa i jakoś przeżyje dużego to i tak zżera mnie toksyna i po zawodach.
 8. Bo ich nie widać w ekwipunku. Podchodzisz bliżej do ogniska, klikasz "zmień" u mnie jest to N i wtedy masz opcje zapalania pochodni;)
 9. Ktos mi powie jak rzucać zaklęcia? Nie mogę ich w ogóle zapisać... Ciągle mam komunikat "za mało miejsc na zaklęcia" i zonk. Mam kupione zaklęcie pod wiarę - mam 22 wiary, mam ten dzwonek katalizator i ciągle wyskakuje ten komunikat. O co chodzi?
 10. Tak, rzeczywiście tego użyłem i wtedy nie wiedziałem co się stało:P A jak wygląda sprawa z tymi buildami? Tak w necie jest masa bla bla. Generalnie chodzi mi o to, że inwestowalem sporo w zręczność, ale szczerze powiedziawszy nic ciekawego do tej zręczności nie znalazłem. No może poza jednym rapierem, ale jest dość hm... badziewiasty jeśli chodzi o animacje. Może i bym przy tej zręczności został, ale jednak tarcza to fajna sprawa, a te co lepsze wymagają jednak siły. No a wydaje mi się, że nie jest ok pakować w siłę i zręczność. A co z pozostałymi statystykami? Co jest ważne a co można olać?
 11. a powie mi ktoś dlaczego moja postać zmieniła płeć? XD przez większość czasu latałem w zamkniętym hełmie i nie zwracałem na to uwagi, a tu nagle zmiana hełmu i widzę że zamiast mojego brodacza dostałem jakąś babkę.
 12. 1. też o to pytałem potrzebujesz pachnącej gałęzi, znajdziesz ją dużo później;) 2. nie spalaj, po prostu użyj w ekwipunku
 13. No i kaplica, utknąłem :< Ani w jedną ani w drugą... w tej twierdzy probuje walczyć z tymi trzema wielkimi strażniczkami... nawet z przyzwanym kolesiem nie mogę ich pokonać. Najgorsza jest ta pierwsza. Znarnuje na nią 3-4 buteleczki a potem i tak są jeszcze dwie. Mogę także iść do tego szkieleta na rydwanie ale przed wejściem do niego czeka na mnie czerwony koleś i zbija mnie. Dostać się tam mogę tylko na dzida i do przodu bo i tak za dużo mam tych szybkich szkieletów.
 14. A ktoś mi powie jak otworzyć wrota od majuli? W sensie tam siedzi taki rycerz i mówi, że wrota są zablokowane przez posąg. No i jeszcze jaka jest w miarę optymalna scieżka? Zrobiłem gigantów, zrobiłem to heide nieszczęsne, wszedłem do podziemi i doszedlem do przystani.
 15. Rzeczywiście przeoczyłem tą drabinę. Ubzdurałem sobie, że stamtąd przyszedłem XD No ale to fajnie pokazuje mnogość ścieżek w DS2! Inna sprawa, że poznawanie samego świata jest powolne, bo przecież na każdym kroku można zginąć, co oczywiście zrobiłem;) Trochę dziwię się, że gram już chyba 4h a nadal nie miałem żadnego bossa, aczkolwiek to chyba już tuż-tuż bo mijałem zamknięte wrota, chyba do tego Pursuera.
×
×
 • Create New...