Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

@Scorpix Żarty to może i są ale jak byś przeczytał kilka stron to byś zobaczył że kilka z wymienionych gier przez ludzi się pojawiło w numerach. Tak że najpierw przeczytaj posprawdzaj a dopiero potem opluwaj innych zresztą mogę sobie pisać to jest moje prawo w tym temacie co cie to interesuje nie piszę do ciebie tylko do redakcji a jak nie pomagasz i nie popierasz to nie utrudniaj tylko napisz sobie swoją listę gier. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CDAPanDa napisał:

@Scorpix Żarty to może i są ale jak byś przeczytał kilka stron to byś zobaczył że kilka z wymienionych gier przez ludzi się pojawiło w numerach. Tak że najpierw przeczytaj posprawdzaj a dopiero potem opluwaj innych zresztą mogę sobie pisać to jest moje prawo w tym temacie co cie to interesuje nie piszę do ciebie tylko do redakcji a jak nie pomagasz i nie popierasz to nie utrudniaj tylko napisz sobie swoją listę gier. 

Tyle tylko że wątpliwe jest że to po przeczytaniu tych komentarzy redakcja uznała "HMMMM, xxx chciałby tę grę, to mu damy w nast. numerze". Pełniaków nie zdobywa się od tak i nie każda jest dostępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturzyn to trudno jak się nic nie uda ale napisać nie zaszkodzi. Jak mam dostawać Watch dogs co było za free w św i na 30 lecie ubi i sobie ludzie nie przypisali przez tydzień to pech ja tam się wyrobiłem. Za miast takich kwiatków to niech dadzą sama gazetę taniej bez płyty lepiej niż dawać coś żeby o było to moim zdaniem lepiej dać cos z tych gier co wymieniłem a one są starsze to i wydawcy prędzej dadzą coś takiego moi zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, CDAPanDa napisał:

Jak mam dostawać Watch dogs co było za free w św i na 30 lecie ubi i sobie ludzie nie przypisali przez tydzień to pech ja tam się wyrobiłem.

Jesli wczesniej przypisales sobie do konta Watch Dogs za free, a teraz dodaja te gre do CDA, to pech. Ja tam sie nie wyrobilem, bo nawet za darmo tej gry nie chcialem, ale skoro teraz bedzie w CDA, to ja sobie przygarne. Chociaz i tak od WD duzo ciekawszy jest dla mnie miesieczny abonament Xbox Game Pass, bo przynajmniej popykam sobie w Sea of Thieves czy State of Decay 2 bez wydawania kasy na nie.

A zeby bylo na temat, to chcialbym, zeby CDA jako pelniaki dalo kilka gier stricte VR na gogle HTC Vive. No bo czemu ma mnie interesowac fakt, ze jakies 99,5% czytelnikow pisma gogli nie posiada, nie pogra sobie i bedzie tylko plakac w komentarzach, skoro ja te gry kcem i jusz. :P

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, goliat napisał:

Kiedyś ta gra była rozdawana za darmo na Uplay, więc pewnie w CDA kiedyś ją zamieszczą.

Oby, bo do tej pory sobie w brodę pluję, że nie skorzystałem z okazji. Dziwnie to wtedy wyszło, bo wiedziałem o tym prezencie, a jednak z głowy mi to wyleciało. Mówią, że skleroza nie boli, a jednak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CDAPanDa napisał:

one są starsze to i wydawcy prędzej dadzą coś takiego moi zdaniem.

To, że gra jest stara, nie znaczy, że wydawcy prędzej ją dadzą.

 

Moim zdaniem powinieneś poprawić się w dodawaniu przecinków do swoich wypowiedzi, bo oczy krwawią. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.05.2018 o 09:19, CDAPanDa napisał:

@Scorpix Żarty to może i są ale jak byś przeczytał kilka stron to byś zobaczył że kilka z wymienionych gier przez ludzi się pojawiło w numerach. Tak że najpierw przeczytaj posprawdzaj a dopiero potem opluwaj innych zresztą mogę sobie pisać to jest moje prawo w tym temacie co cie to interesuje nie piszę do ciebie tylko do redakcji a jak nie pomagasz i nie popierasz to nie utrudniaj tylko napisz sobie swoją listę gier. 

Wiesz. Jak wypisuje się setki tytułów, to w końcu jakiś się trafi. To jak strzelanie do celu oddalonego o 500 metrów z cekaemu. Parę pocisków trafi, ale większość to będą pudła.

Używaj przecinków, bo to się strasznie trudno czyta.

Z redakcji też nikt tej listy nie przeczyta. Sprawdź sobie pierwszy post w tym temacie.

Dnia 3.05.2018 o 14:40, CDAPanDa napisał:

moim zdaniem lepiej dać cos z tych gier co wymieniłem a one są starsze to i wydawcy prędzej dadzą coś takiego moi zdaniem.

Tylko, że to zdanie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Po co istnieje GoG, jak nie do sprzedaży starych gier, gdzie twórcy więcej zarobią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie że w cd action powinno być powrót do przyszłości? Np. gry assassin's creed I lub III Sought Park The stick of... (nie pamiętam) resident evil 6 itd. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł lecz wielu osobą by się nie spodobało.Osobą które nie kupiły wtedy czasopisma mogły by kupić z tą grą. Ale te które kupiły narzekały by po co znowu. Proszę o odpowiedzi jak uważacie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, jakbyście dali właśnie jakąś budowlankę i szczytem moich marzeń było by, by akcja jej odbywała się w średniowieczu. Mógł bym sobie zbudować własną Wyzimę z W1 i podgrodzie i itp. ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że te tytuły będą, no ale.....

Kochane CD-Action bardzo proszę o: 

Darkest Dungeon (9kier pomoże) może być z dodatkiem (już ostatecznie, niech będzie).

Guild of Dungeeoning 

Jak widzicie nie chcę tytułów AAA, gdyby udało się Wam byłoby super, a jeśli nie..... no cóż, w sumie ostatnio w każdym numerze trafiacie w 1 lub 2 gry w moim guście, więc nic takiego się nie stanie.

P.S Pomysł ze zdrapką/obniżoną ceną super, jestem pod wrażeniem.

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie kupuję np takich gier jak Mad Max, Cień mordoru, Rayman Legends, AC unity,Snake pass, Vikinks (hack 'n'slash),Bayonetta,Just cause 3,firewatch, Dragon dogma,broforce,. Bo wierzę że będzie u was:) Kupiłem Far cry 4...a coś mi się zdaje, że w następnym roku będzie u was XD Z Far cry 3 miałem tak samo. Kupiłem w grudniu, ogrywałem dopiero maju, a u was był chyba w marcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koniecznosci napisze tutaj, bo zadnego lepszego I otwartego watku nie widze…

Subskrybuje jutubowy kanal CDA, fajnie mi sie patrzylo na ostatnie 2 gejmpleje (bardziej z "Fallout 76", ale za to upewnilem sie, ze w "Assassin's Creed Odyssey" nie bylbym w stanie grac).

Chcialbym prosic o takie wrzutki czesciej. Lubie ogladac YT w tle na TV,

 

PS Najmilej widziane gameplaye, gdzie postacie mowia "czystym" angielskim, zwlaszcza, gdy gadaja tak duzo, jak w ACO. ;<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...