Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Godzinę temu, Rejmaster napisał:

Dajcie Batlefild 99999999999999999999999999999999999999999999 fifa ISIS team i diszchonord
PS Dajcie President evil 38198489217487149827359847594387583475348534985298738438974 który będzie na pc a nie na playstation 948323HD na telewizory 69k

 

Pirwszopostowicze naprawdę czasami rozbawiają mnie do łez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę Star Wars Empire at War + Forces of Corruption, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Kotor 1 na GOG, LOTR Battle of Middle Earth 1 i 2. Prince of Persia dwa trony bez zabezpieczeń psujących Windowsa. Cały sezon Batmana od Telltale

Edytowano przez michałedek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do zebrania się by napisać temat .. zabierałem się bardzo długo

Przychodzę z propozycja pełniaka do kolejnego magazynu CDAction.

Przez jednych znienawidzona i źle przyjęta , a przez innych lubiana kontynuacja przygodny Kolesia chodzi o POSTAL3 (Postal III :CATARSIS).

Bardzo chiałbym w to zagrać ale po pierwsze :

1.GRA Ze wstydem przez problemy bugi lagi została wycofana  ze sprzedaży już nie można jej kupić

2.Na Steam gra zajmuje Hard Drive: 13.5 GB .. tyle danych do pobrania aż nie mogę sobie wyobrazić ile dni musiałbym czekać, nadal mam skichamy internet o szybkości 0.95Mbits

Czy zaistnieje szansa że mnie/nas poratujecie ? gotowa płytka nie trzeba by pobierać, a jedynie została by aktywacja.

GRA ZAWIERA (861) RECENZJI gracze to pobierali internowali się tym

i uwaga jak można przeczytać na forum  PostalSite.Info (stronka całości poświęcona serii POSTAL ) dalej w to gramy , dalej fani tworzą mody mapy do P2 

powstają kolejne części i sąpoprawki do trójki i właśnie po tylu 

latach kolejny path (7 lat minęło ) i dalej tą grę łatają, chyba już jest wszystko dobrze ! wyszedł przecież POSTAL III Improvement Mod / Nieoficjalny Patch 1.13 który poprawia wszystko co się da.

 

Pamiętajcie tamta gra i kolejne poprawki = fajna odskocznia od P2. INNY KLIMAT.

Kto byłby za tym aby ta gra była W CDA ?? Liczę na wasze głosy poparcia ^^

Lepsze to niż jakieś dziwne gry nieznane strategie wojenne i rysunkowe np. WOW albo DUST nigdy nie instalowałem,  szkoda tak strzelać, a może se uda sprzedać nakład z - tym razem w 2017 ROKU pada konkretna propozycja co chcemy !

 

JEŚLI SIĘ UDA TO PODAWAJCIE DRUGI TYTUŁ A MOŻE NAWET I P2:Complete (czyli P2+P2AW DLC) + : PARADISE LOST ? kolejny DLC po latach ^^

CDPROJEKT RED był odpowiedzialny za dubbing kilu części (POSTAL X) - steamowe wer. nie ma ją wsparcia polskiego języka ale nie oficjalnie fani dali sobie z tym  radę haha

Hard Drive:5 GB HD space + Hard Drive:1200 MB HD space ponad 6 giga fajnie by było mieć, a nie pobierać tego wszystkiego tygodniami.

 

Redakcjo prosimy

 

 

 

Edytowano przez BlooodLogin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...