Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

No co Nooblewerfer. Gta 4 kosztuje 65 zł a teraz w CD-ACTION 09/2013 był kod do age of wulin za 50 zł i abonament PS+ na miesiac za ok . 50 zł to i Dead Island to jakby na nastepnej plytce bylo Gta 4 to redakcja by nie przeplacila .

Ten kod nie był za 50 zł mogłeś go wyrwać na fb albo kupic za 5 zł ;p

Dajcie gry które daja karty na steama :D np. the binding of Isaac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Nooblewerfer. Gta 4 kosztuje 65 zł a teraz w CD-ACTION 09/2013 był kod do age of wulin za 50 zł i abonament PS+ na miesiac za ok . 50 zł to i Dead Island to jakby na nastepnej plytce bylo Gta 4 to redakcja by nie przeplacila .

Boże.

Czy ty naprawdę uważasz, że redakcja kupuje te kody po tej samej cenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie marzę aby od dzisiaj wszystkie gry były na Steama bo obecnie nie ma sensu zeby kupowal CD-Action poki wiekszosc gier na Steama -nie jest-. Mam juz 200 gier (i jakies 300dlc) w bibliotece co daje razem 500 pozycji i co? I jajco, kupuje nastepne wydanie CD-Action i albo juz mam te gry albo nie sa na Steama!

ŻĄDAM SPRAWIEDLIWOŚĆI ORAZ CRYSIS 3 W WERSJI NA STEAM ZA MIESIĄC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdybyście dali klienta do DOTY 2 bo niektórzy nie mają takich dobrych łącz internetowych, żeby sobie pozwolić na pobranie takich dużych gier. Żebyście mieli jakiś pretekst do dania klienta, to na przykład jakiś strój czy coś

No faktycznie zarąbisty pomysł. 14 GB przy dwóch płytach dwuwarstwowych. Panie, gdzie pełniaki mają być?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąłeś to 14 GB? Mi cały folder steam zajmuje 10 GB, a mam jeszcze 2 inne (dużo mniejsze) gry. Dota 2 z tego to ok. 8 GB, a przecież to co ściągamy jest zawsze skompresowane.

Druga sprawa, to pomijając wszystkie inne kwestie i tak w Dotę nie pogralibyście sobie długo, bo co chwila są jakieś aktualizacje, czasem bardzo duże.

Żeby nie było off-topu, to ja chcę by CD-Action dało GTA V "na komputry". Przecież to jest do zrobienia, wystarczy sprzedać tożsamość Smugglera na jakiejś aukcji i nawet na pełną polonizację wystarczy.

Fronczewski mógłby wystąpić w roli narratora - coś w stylu GTA II. Już to sobie wyobrażam: Przed rozpoczęciem misji, należy pozbyć się pościgu policji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...