Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Elo ja bym chciał te gry:

-mast effect

-Gothic 4

Gothic 4 był już w nr 12/2012, a mass efect był w straszym numerze, ale dokładnie który to ci nie powiem smile_prosty.gif

W strasznym? Hahaha

Apropo kabla to chciałbym......... Far Cry 3, MW3, BF3 + Premium + Preorder BF4, The Last Of Us (na PS3 oczywiście biggrin_prosty.gif), GTA IV + Preorder GTA V, PS4, XBO, PC "Pogromca next-genów", bon do Media Markt i Saturn na 100000zł, vouchery do kina, Infestation z 463789478392GC, telewizor Smart TV 3D Samsung + Galaxy S4, apartament na Mokotowie hehhehe biggrin_prosty.gif i frytki do tego :D

Edytowano przez nixxer738
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu możecie wpisywać gry, które chcielibyście widzieć w CDA. Szczególnie za miesiąc. Szczególnie megahity i te, "które nie mogą być drogie, bo w sklepie są już za xx zł". Po co? Bo mam dość czytania takich postów we wszelkich możliwych wątkach.

A że takie życzenia zwykle nie mają ŻADNYCH szans na spełnienie?

Nieważne, ale zawsze możecie sobie przecież napisać:

- Dajcie Wiedźmina 2, Call of Duty, Battlefield 3 (ale bez steama!) itd. itd.

Wam ulży, a ja się nie będę wkurzał na kolejnego, któremu się wydaje, że jesteśmy sw. Mikołajami i mamy kopalnię złota przy redakcji.

Przecież tu każdy pisze be sensu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że niedługo w CDA pojawi się Call of Juarez Gunslinger lub może nawet jakaś gra dla młodszych graczy.. Taka jak Lego Harry Potter 1-4 icon_eek.gif W co bardzoo wątpię. Jednak myślę, że tym razem redakcja nas czymś zaskoczy jezyk1.gif .

Gdyby było jakiekolwiek Lego byłby to pełniak roku ok.gifok.gif

Cod 4 odpada,Activision,natomiast watpie zeby był Brotherhood(bez sensu dawac czesc ze srodka "trylogii") najpredzej 1 czesc wink_prosty.gif

Ja chciałbym coś od Ubi i nie zawiodę się bo oczywiście się coś pojawi smile_prosty.gif

Edytowano przez Maniutek7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że niedługo w CDA pojawi się Call of Juarez Gunslinger lub może nawet jakaś gra dla młodszych graczy.. Taka jak Lego Harry Potter 1-4 icon_eek.gif W co bardzoo wątpię. Jednak myślę, że tym razem redakcja nas czymś zaskoczy jezyk1.gif .

Gdyby było jakiekolwiek Lego byłby to pełniak roku ok.gifok.gif

Cod 4 odpada,Activision,natomiast watpie zeby był Brotherhood(bez sensu dawac czesc ze srodka "trylogii") najpredzej 1 czesc wink_prosty.gif

Ja chciałbym coś od Ubi i nie zawiodę się bo oczywiście się coś pojawi smile_prosty.gif

Trylogii??? Chyba o Ezio :P bo Asasyn na pewno nie jest trylogią
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Orc Must die 2! byłoby dobry pomysłem gdyby się udało. co-op biggrin_prosty.gif

Ooo tak ;) Też chciałbym tę grę.

Poza tym, zastanawiam się czy CDA wrzuci kiedykolwiek jakąś lepszą ścigałkę typu GRID, TDU 1/2, Dirt 1/2/3, Fuel, Split/Second itd. Byłoby bardzo miło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saints Row 2 albo 1

Arma 2

FEAR

Nie obraziłbym się, jeśli któraś z tych gier zawita w kolejnym numerze wink_prosty.gif

@down

Nie wiem, czy te gry już były w CDA, bo ja dopiero od 199 numeru kupuję . smile_prosty.gif

Hm, jakby ci to powiedzieć... Saints Row 2 było w 199 numerze. biggrin_prosty.gif

@down wiem, ale kupuje od 199 num., a tam było SR 2, to trochę dziwne... :D

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...