Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Miłą niespodzianką byłaby Mafia 2 smile_prosty.gif Akurat wzięło mnie na te klimaty. Skończyłem oglądać Boardwalk Empire i czytać po raz któryś Ojca Chrzestnego, więc z chęcią bym sobie pograł w tę grę A wiem, że jest duża szansa na nią, ponieważ już wiele gier dawaliście od Cenegi. Kolejna nie zaszkodzi biggrin_prosty.gif

Edytowano przez gumisiwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo licencji: co ma piernik do wiatraka? Droga redakcjo: ile kosztowała licencja z Ubisoftu na Far Cry 2? 4738291238476783zł? I skąd wiecie drodzy forumowicze że Rockstar nie daje licencji a jak tak to kosztuje ona 5000000zł?? Myśle że ten temat nie ma sensu. @Smuggler napisał że te prośby "nigdy się nie spełnią". To po co było zakładać ten temat? A tak do wszystkich którzy by chcieli GTA IV w CDA: gdyby CDA miało zamiar dać GTA IV do pisma, GTA tylko byłoby na płytach bo w pudełkowej wersji są 2 płyty DVD po 8,5 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trochę dorośniecie intelektualnie, to zrozumiecie, że CDA wybiera to, co jest najlepsze (ze wszystkich możliwych propozycji) i gdyby mieli do wybory GTA IV a GTA III, wybraliby nowszą część. Co wcale nie znaczy, że nie chcą, tylko że nie mogą. Co również nie znaczy, że nie próbują i nie robią wam tego na złość.

PS Kto się zakłada, że pod tym postem będzie odpowiedź w stylu 'dajcie kurde jakomś porządnom stszelanke, najlepiej koda albo beefa, ale nie na stima idioci bo go nie mam'? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby w następnym numerze był klasyczny FPS Counter Strike 1.6 koniecznie na Steam, każdy ma NS i fajnie by było po szpanować CS'em na steam'a.

Albo:

Minecraft (gift code)

To chyba bardziej realne proźby niż GTA V, co?

Edytowano przez LoveKalasnikov
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minecraft byłby super jako pełna wersja. Wątpię, żeby twórcy wciąż na nim zarabiali na tyle, by nie skusić się na kasę za licencję. AC1 to by było coś, chętnie bym to przyjął, swoją drogą to akurat jest dość prawdopodobne. Saints Row: The Third mam, ale chętnie bym dorwał - dałbym kumplowi i pociupalibyśmy w co-opa :) No i oczywiście ten wiedźmin... kiedy będzie ten wiedźmin :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

EA, więc niema szans.

To że EA to nic nie znaczy . Nie tak dawno temu był Shank 2 ( EA ) oraz już słynny numer z Mass Effect 'em .

A oto moja lista życzeń co dajecie za miesiąc biggrin_prosty.gif

- Mafia II

- Medal of Honor

- Risen 2

- Grand Theft Auto IV

- a skoro był Dead Island to może i DI Riptide

Edytowano przez kapitankey
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby w następnym numerze był klasyczny FPS Counter Strike 1.6 koniecznie na Steam, każdy ma NS i fajnie by było po szpanować CS'em na steam'a.

(...)

To chyba bardziej realne proźby niż GTA V, co?

Nie każdy ma NS, niektórzy w ogóle nie mają, ot tak, dla zasady. Poza tym, każda prośba zostanie tak samo olana, więc co do realności jest po równo. Przeczytaj pierwszą stronę tematu.

Żeby nie było off-topu, to ja nadal mile przyjąłbym GTA fajf. Pewnie na moim komputerze nigdy się nie uruchomi, ale fajnie by było po_szpanować.

Edytowano przez Nairdak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał Darksiders, Crysis, Fallout 3 + NV, Battlefield bc2, Rise of the argonauts, Starcraft 2, Medal of honor warF, Bulletstorm, Metro 2033, Gta 4, Prototype, Brink, mirros edge smile_prosty.gif Może kiedyś, któreś z nich będą w Cda smile_prosty.gif

Edytowano przez drago9898
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...