Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

A właśnie, Tipsomaniak nie powinien być w następnym numerze? Od jakiegoś czasu tak było - 09/XXXX smile_prosty2.gif A z gier? Może jakiś menedżer piłkarski? Ostatni raz był chyba CM 2008 parę miesięcy temu, a Football Manager 2013 byłby z pewnością ciekawym pełniakiem wink_prosty2.gif No, pomarzyć zawsze można.

Pozdrawiam, Tirdaw

Edytowano przez Tirdaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby kiedyś ukazały się Mafia 2,Serious Sam 3 bfe,Dirt Schowtown,DLC do painkiller Hell Damnation,Killing floor,Company of Heroes,Mark of the Ninja,Half life 2(z dodatkami),Hotline miami,Call of Juarez Gunslighter,Anomaly 2,Hard reset,Mirrors Edge,Battfield Bad Company 2,Burnout Paradise.Rozpisałem się ale nie chciałbym żeby wszystkie te gry były w różnych numerach CDA.lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadne nowe AAA nie liczę po zapowiedzeniu genialnego Dead Island. Natomiast Orcs Must Die 2 wydaje mi się całkiem prawdopodobne, może jeszcze w tym roku (patrz WRC 1 i 2 na przestrzeni kilku miesięcy, Kane&Lynch 1 i 2 na, no dobra, po trochę dłuższym czasie). Możliwe wydają mi się też jakieś Wormsy - niekoniecznie Revolution, ale jakieś starsze, które oddadzą do pisma w celu polepszenia sprzedaży najnowszych Wormsów. No i nie zdziwiłbym się na wieść o Deus Exsie w niedalekim CDA , jakieś takie przeczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno, gier AAA raczej od razu oczekiwać nie powinniśmy. Ale CDA już nie raz zaskoczyło innymi dobrymi tytułami (From Dust, dwa Shanki). Tak mi jeszcze nieśmiało do głowy CoJ:Gunslinger przychodzi - przecież cała seria już w Ekszynie była. smile_prosty2.gif Ale to na kilka(naście?) miesięcy wprzód należy patrzeć.

Pozdrawiam, Tirdaw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw na DVD CDA:

Empire:Total war z dodatkiem Napoleon:Total War jako 1 pełniak CDA, byle by nie było steama, ale jak ma być to trudno ;D ;

Grę która ma wysoką ocenę m.in na GryOnline.pl, jest to gra Kingdoms of Alamur: Reckoning

Kod na złoto, rubiny itp. do gier typu MMO np. World of Tanks

Drugi zestaw na DVD CDA:

Pomyślałem, by dać nie które pełniaki z dem gier z poprzednich cda:

Omerta: City of Gangsters

Euro Track Simulator 2 (Steam)

Pełny klient do gry MMO:gier Wargaming.net :World of Tanks, World of Warplenes (beta)

Trzeci zestaw na DVD CDA:

Metro 2033 bardzo dobry fps, który cieszy się wśród graczy na całym świecie

Company of Heroes Na linii Frontu Samodzielny dodatek do Company of Heroes

Mody do tych gier

Edytowano przez piter22681
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zestaw na DVD CDA:

Empire:Total war z dodatkiem Napoleon:Total War jako 1 pełniak CDA, byle by nie było steama, ale jak ma być to trudno ;D ;

Grę która ma wysoką ocenę m.in na GryOnline.pl, jest to gra Kingdoms of Alamur: Reckoning

Kod na złoto, rubiny itp. do gier typu MMO np. World of Tanks

Drugi zestaw na DVD CDA:

Pomyślałem, by dać nie które pełniaki z dem gier z poprzednich cda:

Omerta: City of Gangsters

Euro Track Simulator 2 (Steam)

Pełny klient do gry MMO:gier Wargaming.net :World of Tanks, World of Warplenes (beta)

Trzeci zestaw na DVD CDA:

Metro 2033 bardzo dobry fps, który cieszy się wśród graczy na całym świecie

Company of Heroes Na linii Frontu Samodzielny dodatek do Company of Heroes

Mody do tych gier

Nawet fajny zestawik :) Bardzo chciałbym mieć ETS2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...