Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

Wydaję mi się że mafia to jednak mało realny pomysł. O ile się nie mylę pierwsza część ów gry nigdy nie była dołączana do żadnego pisma, mimo że od daty premiery minęło kilka ładnych lat, z dwójką zapewne będzie podobnie. Może Don't starve ? Za jakiś czas ? :)

Dawajcie Watch Dogs i Assassin's Creeda IV( przecież te gry wyjdą za kilka miesięcy, więc o co chodzi?)

PS: Bym zapomniał o Saints Row IV i GTA V( oczywiście bez steama, bo nie mam)trollface.gif

Ja natomiast ciągle jestem za wrzuceniem klienta do AIONa w wersji PL (nasza lokalizacja to przecież świeżak), a do tego już niedługo wchodzi nowy patch opatrzony numerkiem 4.0, co jeszcze bardziej dodaje tej opcji "sensowności" (jeśli tak można to nazwać :) ). Drugą moją propozycją jest Don't Starve - tym bardziej, że "lubi się" ze Steamem. Według mnie realne opcje, które z pewnością przyciągnęłyby wielu klientów (tym bardziej, że AION to darmowy MMORPG - profit!).

@IDareKI

Niech dadzą 3 klienty do gier F2P, nic nie płacą PROFIT!!!!1

Tak, bo przecież o to mi chodziło, żeby teraz pchać w każdym numerze po 3 klienty do takich gier, to był po prostu argument na poparcie, ale to jest Internet, tutaj trzeba znaleźć sposób jak odpisać coś "fajnego" nawet na byle co chytry.gif Mimo wszystko zostaje przy swoim pomyśle.

@IDarekI

Głupi argument, temu go wyśmiałem, nie miałem na celu być "fajny". Czy ktoś napisał do mnie "łał to było dobre"? Chyba nie.

@IDarekI

Głupi argument, temu go wyśmiałem, nie miałem na celu być "fajny". Czy ktoś napisał do mnie "łał to było dobre"? Chyba nie.

Głupi argument? To był jeden z argumentów przemawiający za tą grą, bo rośnie jej popularność i przyciągnęłaby nabywców a dla wydawcy to pewien zysk, a nie "dawajcie takie wszystkie bo są za darmo". Nie, nie wszystkie F2P przyciągnęłyby odbiorców a przykład pełniaka w postaci klienta z ostatniego numeru chyba wystarczająco popiera myśl, że taka wstawka może mieć wzięcie. To nie pierwsza gra F2P w CDA. Jeśli go nie zrozumiałeś i zinterpretowałeś na swój sposób to już nie mój problem, bo ja nigdzie nie napisałem, że jak za darmo to zamieszczajcie tylko takie. Nic nie wniosłeś do dyskusji nieuzasadnionym atakiem na moją opinie.

Dobrze myślałem- na płycie z numeru 7/2012, w Modulatorze, jest DayZ. Wątpię, żeby dali znowu. Chcesz pograć, a nie masz płyty- poszukaj w necie. wink_prosty.gif

Ta ale wymaga dodatku żeby działał: Operation Arrowhead i to o niego właśnie prosze bo śmierdzi drożyzną a redakcji może uda sie załatwić

"dajcie za miesiąc..." Payday'a The Heist xD Druga część już wyszła więc wydajcie jedynkę:D

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci,Battlefield Bad Company 2 i GJE-TE-A 4trollface.gif

Zew prypeci był w biedroncę za 10 zł haha :D Przegapiłeś xD

"dajcie za miesiąc..." Payday'a The Heist xD Druga część już wyszła więc wydajcie jedynkębiggrin_prosty.gif

S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci,Battlefield Bad Company 2 i GJE-TE-A 4trollface.gif

Zew prypeci był w biedroncę za 10 zł haha biggrin_prosty.gif Przegapiłeś xD

Kjedy,co,jak?????????????????rozpacz.gif Edited by Gothicfun

Wydaję mi się że mafia to jednak mało realny pomysł. O ile się nie mylę pierwsza część ów gry nigdy nie była dołączana do żadnego pisma

Mafia była w Play'u, dokładnego numeru nie pamiętam, ale ok. 4-5 lat temu.

Dajcie w nastepnym numeże edycje kolekcjonerska w wersji ekskluzyw GTA V z papierem toaletowym i kapusta w zestawie bez steama. trollface.gif

(W każdym razie na serio chętnie zobaczyłbym w CDA Two Worlds 2... smile_prosty.gif )

Edited by GallAnonimowiec