Jump to content
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Recommended Posts

Po raz już kolejny, zwracam się z uprzejmą prośbą o Metro 2033. Zwoją prośbę motywuję tym, iż nie mogę zdobyć tej gry w klasycznym boxie w polskiej wersji językowej. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Przydałby sie Saints Row: The Third. Z resztą znowu będzie że licencja "kosztuje miliony" i napiszą że nigdy nie będzie w CDA 3 części Saints Rowa. I może zrobicie osobny temat ile kosztuje licencja na dystrybucję gier od różnych firm?

A po co ci to wiedzieć? nie których informacji się nie zdradza w swojej pracy nigdy o tym nie słyszałeś,a po za tym jakby mieli napisać ile kosztuje licencja na dane gry od firm to by mogli pisać np przy przeciekach, ale to jest utajnione tak jak tożsamość smugglera biggrin_prosty.gif

A SR 3 pewnie się kiedyś pojawi jak kolega wyżej napisał.

Po co mi to wiedzieć? Bo skoro piszecie że to są "miliony" to jestem ciekaw ile to dokładnie. :D

Moim skromnym zdaniem chętnie bym zobaczył Mass Effect 2 Na następnym DVD

Nie da rady. Od EA. Ono nie daje licencji.

Dajcie Saints'ów Trójkę czytaj.gif albo Assassin's Creed Brotherhood i koniecznie dorzućcie kody do WoT na złoto! A mówienie "I tak was stać" jest naprawdę wkurzające dla całej redakcji rozpacz.gif ... A więc... Tak nie mówcie bo nic wam nie dadzą puknijsie.gif ... Tetris The Master Edition czy jakoś tak ;P

Edited by Meal13

Co powiecie na to, by GTA V miało swoją premierę jako pełniak w CDA? Jak dla mnie to niezła propozycja. I tak was stać trollface.gif

• Upvote 5

W sumie to ten u góry ma rację. Polską premierę Painkillera zrobiliście, więc chyba z nowym GTA też by nie było problemu :trollface:

A tak na poważnie : WRC 3, F1 2010, Sniper Ghost Warrior 2 są na pewno w zasięgu ręki CD-Action :)

• Upvote 1

W sumie to ten u góry ma rację. Polską premierę Painkillera zrobiliście, więc chyba z nowym GTA też by nie było problemu trollface.gif

A tak na poważnie : WRC 3, F1 2010, Sniper Ghost Warrior 2 są na pewno w zasięgu ręki CD-Action smile_prosty.gif

Skąd wiesz, że jest w zasięgu ich ręki? Te tytuły znowu nie są takie tanie...

• Upvote 1

W sumie to ten u góry ma rację. Polską premierę Painkillera zrobiliście, więc chyba z nowym GTA też by nie było problemu trollface.gif

A tak na poważnie : WRC 3, F1 2010, Sniper Ghost Warrior 2 są na pewno w zasięgu ręki CD-Action smile_prosty.gif

Skąd wiesz, że jest w zasięgu ich ręki? Te tytuły znowu nie są takie tanie...

A co ma do tego cena. Popatrz sobie na Snipera 2 - Słaba gra, na metacriticu średnio 50/100, więc słabo. CI games szukają okazji żeby zarobić jeszcze coś na tej grze, więc cena licencji nie była by pewnie duża. F1 2010 to już dosyć stara gra. A jeśli chodzi o WRC 3 to popatrz sobie na to, że jej poprzednik (WRC 2) miał premiere w 2011, i dokładnie rok po premierze, pojawiła się w CDA. Zresztą, WRC 2 w momencie dodawania do CD-Action w sklepie kosztowała 49.90 zł. Cena nie gra roli, gdyby CDA miało kasę to mogłoby dać Saints Rowa 4 (a cena w sklepie teraz 119.90 zł).

Zapomniałem jeszcze o jednym. Gdybyście dorzucili jeszcze klienta MMO, World of Tanks lub World of Warplanes też byłoby fajnie. :)

Ja prosilbym o ktoras z ponizej wypisanych gier;) :

1.Winter Sports 2011

2.Sniper elite v2

3.F1 09-10

4.Batman Arkham Asylum

5.Call of Duty 4: Modern Warfare

6.SBK 2010

7.Code of honor 3/4

8.Call of Juarez Guslinger

9.S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

10.Assasin's Creed

11.Wiedzmin

12.Driver San Francisco

• Upvote 2

@UP CD- Action to czasopismo :-P

Co nie zmienia faktu, ze jest gazeta ... a nie, faktycznie, zwracam honor. Na SJP pisze, ze gazeta można nazwać czasopismo ukazujące sie częściej niz raz na tydzień. Popularnie jednak każdy powie, ze cos co ma naście do 100 stron jest gazeta. Nikt nie bedzie sie rozdrabnial na czasopisma, kwartalniki, miesięczniki itp. :)

• Upvote 1