Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Nie obraziłbym się na więcej jakiś indyków, które lądują we wszelkiej maści humblach bumblach czyli m.in. wspominane wyżej przez Tesu Faster Than Light, Limbo, Super Meat Boy. Z tytułów pokroju AAA z chęcią ujrzałbym dodatek do DoW II: Chaos Rising - jakoś dziwnym trafem ciągle mijam się z tą produkcją w sklepach i na promocjach, a w głowie siedzi mi przekonanie, że już lada moment będzie w piśmie. No i ta trylogia Ded Spejsa musi się kiedyś pojawić :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdybyście dali radę wykupić Orcs Must Die 2 , Terrarię, czy coś takiego.

Ewentualnie w na covera jakiegoś innego numeru 5-10 euro na steama do wydania (dla każdego coś się znajdzie, np "The Binding of Isaac") CoJ Gunslinger, Saints Row 3 z DLC , Mount&Blade jakieś (najlepiej Warband :D) Noo, to chyba koniec :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym w tym miesiącu w CDA niekoniecznie jakąś super grę. Po ostatnich pełniakach (Dead island i Symulator Farmy), może być troszkę skromniej. Moje propozycje :

- Euro Truck Simulator (pierwsza część)

- Orcs Must Die! 2

- Trine 2

- ew. wyżej wspomniany Wiedźmin 1, ale to życzenie na numer 11/2013 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasują pełniaki, do których sam bym nie zajrzał, a tak to przy okazji z pismem, czemu nie? :P Ale o to się nie muszę martwić, bo wiem, że takie staracie się wrzucać z czego się bardzo cieszę (i doceniam).

Mogę tylko podkreślić, że lubię pełniaki, które mają już ładne lata na karku, ot taki dziwny jestem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na czasie jest kręcenie różnych wideo z gier (let's play na przykład), dużo osób szuka w internecie programów i porad jak takie coś zrobić. Moim "życzeniem" jest umieszczenie w którymś wydaniu CD-Action takiego poradnika do kręcenia wideo z gier oraz różnego rodzaju programy do tego na płytce/płytkach. Myślę byłoby dużo chętnych na takie coś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Morrowind był w wersji podstawowej z tego co wiem - mogliby dać złotą wersję po polsku, bo tego aktualnie nigdzie nie można kupić (chodzi o nówkę). Do tego najnowsze mody graficzne na płytce i byłby świetny pełniak.

W ogóle to wolałbym, by zamiast częstych przygodówek jako 3cie pełniaki dawali coś starego, jakiś klasyk, którego już w fizycznej formie nie można kupić. Byłoby super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Morrowind był w wersji podstawowej z tego co wiem - mogliby dać złotą wersję po polsku, bo tego aktualnie nigdzie nie można kupić (chodzi o nówkę). Do tego najnowsze mody graficzne na płytce i byłby świetny pełniak.

W ogóle to wolałbym, by zamiast częstych przygodówek jako 3cie pełniaki dawali coś starego, jakiś klasyk, którego już w fizycznej formie nie można kupić. Byłoby super.

Znakomity pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pełniaki to myślę, że fajnie byłoby zobaczyć w następnym numerze Bioshock i przy okazji zrobić kontynuację (Bioshock 2) w tym samym albo następnym numerze :)

Poza tym to nie zaszkodzi, jeśli następne numery będą zaopatrzone w którąś z gier podanych niżej(a najlepiej we wszystkie ;p):

-Dark Souls

-Metro 2033

-FEAR (dodatki mile widziane i kontynuacja (FEAR 2) w następnym numerze)

-Assassin's Creed

-Oblivion, czemu nie ale chyba ciężko spełnić takie marzenie w tej chwili...

-Company of Heroes

-Mirrors Edge

-Gears of War

-Two worlds (wraz z kontynuacją).

Nie ukrywam, że największym prezentem byłby chyba Bioshock z kontynuacją, a później Dark Souls :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xeros34

O Dark Souls zapomni na parę dobrych lat.

Ale fajnie było by zobaczyć Wiedźmina 1, mimo że kupiłem (i to edycję rozszerzoną), ale wielu by się ucieszyło, a jak nie Wiedźmina fajnie jakbyście Two Worlds, bo podobno fajny RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...