Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Jestem za pierwszym Bioshock'iem, gra z 2007 roku obecnie za ok 20 zł więc propozycja chyba w miarę normalna. Z tego co widzę dużo osób tutaj prosiło już o Bioshocka + niedawno wyszedł Infinite więc to kolejny argument żeby dać pierwszą część tej świetnej seriiicon_wink.gif

P.S. Czasami lepiej dać jedną ciekawszą grę niż kilka średniaków

Edytowano przez BartPSN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płytka z "Ultimate Editon Gamers" (linux dla graczy - http://ultimateedition.info/ultimate-edition/ultimate-edition-gamers/) nie dość, że ma preinstalowaną pokaźną bibliotekę gier (jest więcej niż jest na oficjalnej liście), czyta gry i programy windowsa (AC3 działa bez problemów, steam niedługo będzie dedykowany, ale działa tak czy inaczej), jest darmowy, zżera znacznie mniej zasobów niż windows (czyli można grać w nieco nowsze gry na starszym sprzęcie) to jeszcze jakby CDA go trochę ulepszył (np.w jakiś pomocny mechanizm z płyty ratunkowej CDA) to wystarczy na "średniej wielkości overkill"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak już robimy koncert życzeń to może zróbmy taki forumowy kickstarter i zrzucajmy się na licencje gier które chcemy na pełniakach.

Swego rodzaju "zrzutką" jest takie coś, że co miesiąc kupujesz nowy numer CDA. ;) Wiem, to nie do końca "daję wam kasę na pełną wersję", ale nie wiem, jak jeszcze można "pomóc" CDA. Na pewno nie jest tak, że specjalnie nie dają "Ded Spejsa z dodatkiem". Po prostu dają to, co mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dają to co pozwolą im dać, wiele zależy od woli wydawców/posiadaczy praw emisji. Wiele gier się nie pojawia bo wydawca nie chce, albo rzuca cenę z... kosmosu ;-) (przynajmniej tak mi się wydaje z tego co słyszałem o tym procesie). Tym nie mniej, zawsze jest w co grać co miesiąc i za to CDA się chwali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o coś z innej beczki. Otóż niedawno do numeru był dołączony mod Black Mesa. Niestety wiele osób (w tym ja) ma bardzo powolny internet. A Black Mesa do działania wymaga Source SDK base 2007. Moje życzenie to umieszczenie tego narzędzia na następnej płycie. Oczywiście w miarę możliwości. Dziękuję jeśli ktoś to przeczyta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o coś z innej beczki. Otóż niedawno do numeru był dołączony mod Black Mesa. Niestety wiele osób (w tym ja) ma bardzo powolny internet. A Black Mesa do działania wymaga Source SDK base 2007. Moje życzenie to umieszczenie tego narzędzia na następnej płycie. Oczywiście w miarę możliwości. Dziękuję jeśli ktoś to przeczyta.

Gdybyśmy mogli to byśmy umieścili razem z Black Mesą. Niestety nie dostaliśmy odpowiedniej zgody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już mamy taki ciekawy koncert życzeń to prosiłbym o połączenie sapera z call of duty(wszystkimi częściami), crisisem i battlefieldem. Ale będzie się działo! A co tam, poszalejemy jako drugiego pełniaka połączenie pasjansa z assassi...

To był żart... Moja młodsza siostra uwierzyła, że coś takiego skołujecie puknijsie.gif ....

Tak, wiem że jest rypnięta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...