Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Ja, popierając przedmówców, optuję za Zewem Prypeci. Statek GSC "zatnonął", więc może to być niezła okazja. No i miło by było, jakby CDA "zamknęło" i spięło serię. Moim takim skrytym marzeniem, jest Freedom Fighters. Niestety mam świadomość, że to gra EA i nic z tego raczej nie będzie. Inna sprawa, że miło było by mieć reedycję. Chętnie zobaczyłbym w CDA ponownie pierwszą część przygód pewnej dhampirzycy. Poza tym jakichś wielkich wymagań nie mam. Dla mnie i tak ostatni rok był rokiem pełniaka w CDA (Stalkery, Far Cry 2, Sniper, Tropico 3, CoJ: The Cartel, Riddick, GRAW2, Nail'd - można by tak jeszcze długo). Co dacie, to my, lud prosty, przyjmiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Smugler daj Krajzisa drzy widźmyna 3 jag wyjdzie i najnowrze kall ow dóti i batelfilda. Jeźli teko nie darz to z kolegami pżestaniemy was czytać i bedziecie mniej zarabiadź"

A tak na poważnie to:

-Dreamfall+Najdłuższa podróż (Tak jak kiedyś Syberie były)

-Experience 112 (i tanie to, i podobno dobre)

-Mirror`s Edge

Według mnie takie trio byłoby bardzo ciekawe, a i chyba niezbyt drogie. Ewentualnie można by rozbić paczkę na trzy numery, bo nie każdy lubi przygodówki/logiczne

Edytowano przez lkuszal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z redakcji tutaj zagląda i to chyba jedyne miejsce gdzie mógłbym zaproponować za jaką grą mogliby się rozejrzeć. Oczywiście poza tym, że chciałbym na coverze (najlepiej za miesiąc) Battlefielda 3 (najlepiej ze wszystkimi dodatkami), tak na poważnie chciałbym zwrócić uwagę na grę Don't Starve, która niedługo będzie miała swoją premierę. Już abstrahując od tego, że na płytce własnie znalazł się Shank (mega!) może redakcja zwróciłaby swoją uwagę na tę produkcję, ponieważ nie zauważyłem żadnych newsów o niej (poza jednym, że niedługo premiera) to myślę że gra zapowiada się miodnie i jest warta uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...