Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Chciałbym jakieś GTA (może SA lub Vice City). Może Terrarię i Don't Starve biggrin_prosty.gif Fajnie byłoby zobaczyć Mafię 2

Gta chyba wogóle nie będzie bo rockstar nie wydaje gier do gazet... chyba :) Ale mafia 2 w rzeczy samej mogła by być.

Zapomniałem wcześniej dopisać ale cieszyłbym się jak by był Battlefield Bad Company 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed (pierwsza część lub druga i może być na steama), Battlefield 3 (Orgin), Max Payne 3, Borderlands 2 (Steam), Batman: Arkham City!wink_prosty2.gif , Portal 2, Minecraft (giftcode niech dzieci się cieszą) CALL OF DUTY MODERN WARFARE II, Mafia 2, The Walking Dead, Battlefield Bad Company 2 , War Z

A może doładowanie konta steam do 5 Euro?

Oczywiście mogą być 2 z tej listy trollface.gif

Edytowano przez QuickHeavyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram i polecam Mafię II, która grą jest świetną bo przeszedłem... Ale wracając do tematu moje życzonko to jakiś Splinter Cell (może na Steam'a żeby achivki były wink_prosty.gif ), James Bond Bloodstone, Crysis 2(jak był Far Cry 2 to niech będzie Crysis 2 ;p) lub Dead Island i to tyleee.

Edytowano przez Meal13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz, tylko teraz bez określeń rzyci w formie rzeczownika "du*p", so let's go:

-Super Meat Boy

-Dirt 2 lub 1

-Dragon Age

-BioShock

-Call of Duty 5

-Total War: Rome dobani.gif

-The Sims 3.

Dziękuje dobranoc, mam nadzieję, że to będzie w następnym numerze, bo jak nie, to się tam do Wrocka przejadę i macie przechlapane.

[EDIT]: Pomyślałem jeszcze chwilę (żartuję, ja nie myślę) i dorzucie jeszcze tak

-Mass Effect 2

-Alice: Madness Retruns

-L.A Noir

[EDIT2] Będę to listę życzeń co jakiś czas uaktualniał bo nie ma sensu zaśmiecać tematu.

-Dead Space

-Shank 2

-Deus Ex: Human Revolution

Edytowano przez PracującyMlodyCzlowiek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to w następnym numerze chętnie zobaczył bym Natural Selection 2 oraz Dungeon Defenders rozumiem że mógłby być problem ze zdobyciem licencji chociaż CDA to powinno bez problemu owe licenje uzyskać. Mówiłem tu oczywiście o pełnych wersjach gier i dobrze by było gdyby one były kompatybilne ze steam (Natural selection 2 raczej musi być na steamie ,lecz dungeon defenders z tego co wiem może działać tak sobie samo lol.gif ) . Wiem że są nikłe szanse na to by te gry się ukazały w kolejnym numerze lecz trzeba mieć nadzieje DANKE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, żeby na płytce pojawił się Rage lub Dead Island

Na Dead Island jest szansa.

Oj liczę bardzo, że ta gra pojawi się już może w kolejnym numerze CD-A. Dlaczego już w kolejnym, ano powód jest bardzo prosty. W kwietniu premierę będzie miał sequel Dead Island: Riptide i to będzie doskonała okazja do przypomnienia pierwszej części. Chętnie bym zagrał, bo jeszcze nie miałem okazji. A jeszcze gdyby była wersja GOTY... mniam smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...