Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Guitar Hero (seria)

Polecane posty

Twórcy mogliby do GHIII jakiś edytor utworów wypuścić... Mi brakuje RHCP i jeszcze ze dwóch kawałków Metalliki :)

http://www.scorehero.com/forum/viewtopic.p...ighlight=editor

:D:D:D

tylko szkoda, że nie ma gitarki do zestawu:p

Szkoda też, że większość kawałków jest "Expert only" ale na szczęście nie tylko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej ch*jni jak żyje nie widziałem. Imitacja prawdziwego instrumentu... żenada. Nie wiem czy to po to, żeby co poniektórych dowartościować albo co gorsza, nauczyć grać na gitarze...

Weźcie się za prawdziwe wiosło. Śmiech na sali po prostu.

pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej ch*jni jak żyje nie widziałem. Imitacja prawdziwego instrumentu... żenada. Nie wiem czy to po to, żeby co poniektórych dowartościować albo co gorsza, nauczyć grać na gitarze...

Weźcie się za prawdziwe wiosło. Śmiech na sali po prostu.

pzdr.

Zalecam wzięcie na wstrzymanie i zdecydowanie zalecam nieużywanie wulgarzymów w postach. Bo ta ujnia może stać się Twoim udziałem w postaci ostrzeżenia. Wstawienie gwiazdki niewiele zmienia. Nie mówiąc już o tym, że Twoje argumenty o kant pupci moża rozbić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej ch*jni jak żyje nie widziałem. Imitacja prawdziwego instrumentu... żenada. Nie wiem czy to po to, żeby co poniektórych dowartościować albo co gorsza, nauczyć grać na gitarze...

Weźcie się za prawdziwe wiosło. Śmiech na sali po prostu.

pzdr.

Nie napinaj się tak kolego, bo ci żyłka pęknie. Ciekawi mnie, czy autor nigdy nie grał np. w FIFA (na boisko marsz, a nie się dowartościowywać strzelaniem bramek na kompie!), jakiegoś FPS'a (armia wzywa! Zgłoś się do najbliższego WKU, za Ojczyznę!) czy samolotu (Szkoła Orląt czeka!). Więc zanim zaczniesz pluć jadem na innych, sam się zastanów, co piszesz. I czy czasem sam sobie nie przeczysz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiajcie tutaj swoje sugestie, osiagnięcia , rady na temat gry przedstawionej w temacie. Ja przeszedłem guitar hero na 3 poziomach trudnosci na expercie mam 34 piosenki w karierze (nie licze bonusowych) . Moim marzeniem jest przejsc lou i through the fire and flames na expercie smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tam tracklista jest OK: Slayer, Metallica, Scorpions, Muse, Tenacious D, RAtM, Gn'R, Sex Pistols, Slipknot i kilka zespołów z bonusów...

A słabe utwory były w każdej części...

Tak właśnie rozglądam się za Guitar Hero i tu mam do was pytanie. Czy możecie podać mi tracklistę GH II i III? Opłaca się którąś z części teraz kupować, czy może radzicie mi poczekać na Rock Band?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie rozglądam się za Guitar Hero i tu mam do was pytanie. Czy możecie podać mi tracklistę GH II i III? Opłaca się którąś z części teraz kupować, czy może radzicie mi poczekać na Rock Band?

Playlista z Guitar Hero I (PS2 tylko)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs_in_Guitar_Hero

Playlista z Guitar Hero II ( PS2 i po jakimś czasie na X360 wyszło, dodatkowych 10 utworów, leaderbords, download pliczków)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs_in_Guitar_Hero_II

Playlista Guitar Hero Encore: Rocks the 80s (PS2 tylko. Mi nie podpasiły utwory, ale to zalezy od gustu)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs...:_Rocks_the_80s

Playlista Guitar Hero III: Legends of Rock (Lepsza grafa, ONLINE 3 tryby, downloade pliczków, walki z bossami, master tracki (oryginalne))

http://pl.wikipedia.org/wiki/Guitar_Hero_I...Legends_of_Rock

I jak by co - Playlista Rock Band ( na dole są wpisane dodatkowe utwory które będą dodawane do Rock Banda w Europie)

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_songs_in_Rock_Band

Grałem we wszystkie części GH (+2 ripy :) ) na PS2 na padzie, i 2jeczke na X360 na Kontrolerze.

Osobie która dopiero chciałaby zacząć z GHero, do tego nie jest fanatykiem/czką metalu i rocka - polecam 2jke. Ustabilizowany poziom trudności, leaderboards i na multi jest bass. 3jka jest bardziej hardcoreowa i więcej ciężkiego brzmienia, a 1dynka za to ma gorszy multi, średnia grafike, no i zestaw utworów niezły, ale więcej starszych zespołów.

PS. Czy brać GH jakieśczy rock Band ? IMO Lepiej GH - zdecydowanie TANIEJ. Do tego już sie wyszkolisz troche w gitarce,a jeżeli jesteś posiadaczem X360 to gitara od GH2 i 3 działa do rock Banda z tego co wiem. Zresztą Gitara od GH2 do X360 to dokładnie ta sama co do GH3 do PC :).

A najfajniejsze są gitary od Rock Banda i GH3 nie PCtowego, ale są one i droższe. Sam mam od GH2 i jestem zadowolony :).

Aha GH3 i Rock Band na PS2 nie ma online, a do RB nie działa pad do grania na gitarze , ale działają mikrofony od Singstara jako wokal. Wiem, bo sprawdzałem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no właśnie tu jest problem - mamy grę na PC i na konsole, i jak to teraz pogodzić? Wersje się niczym na dobrą sprawę nie różnią, a głupio rozbijać dyskusję na dwa tematy, skoro i tak będziemy gadać o tym samym... Musimy to przedyskutować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z mikesem ale lepiej może będzie piosenki wybierać po kolei najpierw te z kariery a więc pierwsza to Slow Ride. W tej piosence mam 5* i chyba 96 procent na expercie. Kto lepiej ?

już 98% hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

czy móglby mi ktoś powiedzieć jak mógłbym grać z kumplem w trybie co-op ? Trzeba dwie gitarki ? czy trzeba dwa kompy ? Pomóżcie bo za chiny nie wiem jak to zrobic :unsure:

Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

czy móglby mi ktoś powiedzieć jak mógłbym grać z kumplem w trybie co-op ? Trzeba dwie gitarki ? czy trzeba dwa kompy ? Pomóżcie bo za chiny nie wiem jak to zrobic :unsure:

Z góry dzięki

Trzeba gitarę i klawiaturę, albo dwie gitary... no i jeden komp :P - jedna osoba gra na elektryku, a druga na basie lub na gitarze rytmicznej (zależy od granego kawałka)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Jeśli sobie kupię Guitar Hero III z kontrolerem w jednym pudełku to czy ten kontroler będzie działał w poprzednich częściach (i następnych jak np Guitar Hero: Aerosmith?). Bo znalazłem ładną okazję, by kupić ten zestawik (GH3 + kontroler) za 200 zyla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gitarkę do XBOX360 z GH2 i śmiga podłączona do kompa na GH3 :P. W gruncie rzeczy gitara (i wszelkie inne kontrolery) to po prostu trochę inaczej wyglądający pad - każdy guzik na gitarze to jakby jeden wzięty z pada. A że pady są wieczne, to raczej gitary też. Może być problem, gdyby na przykład dorzucono w kolejnej części jakiś dodatkowy bajer do gitary (bo ja wiem, 6 "struna" czy inne dziwadło), ale na to się raczej nie zanosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że pady są wieczne, to raczej gitary też.

Niestety, ale gitara od Guitar Hero po jakimś czasie się zużywa, najczęściej pada whammy bar, a po dłuższym wymiataniu na expercie pada struna (łapie potem tylko uderzenie w górę). Ale to tylko jeżeli mocno zużywasz ją na utwory na najwyższym poziomie trudności. Co jak co, ale Xplorer z zestawu GH2 daje radę i jest trwały ;)

Jeśli sobie kupię Guitar Hero III z kontrolerem w jednym pudełku to czy ten kontroler będzie działał w poprzednich częściach

Jeżeli to się tyczy GH, to możesz być pewien, że gitara będzie kompatybilna, z nadchodzącymi produkcjami. Producenci, nie mogliby sobie pozwolić na pomysł: nowa gra = nowa gitara, ludzi posądziliby ich za głupotę. Także, kupuj śmiało.

Chociaż i tak uważam, że GH3 to śmiech na sali, dwójeczka rządzi playlistą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych panów... i panie. Mianowicie grę sobie kupię lecz ciekawie mnie kilka rzeczy:

-Do czego ten... drążek (taki pod tym "dzyndzlem").

-Czy to jest naprawdę taka trudna gra??

-Czy pójdzie??:

GF 7600 GS

Pentium IV 2.6(jeden rdzeń)

1024 MB ram-u

Grałem w grę Frets on Fire. Świetne. Całą sobotę tylko ściągałem piosenki i zagrywałem się do 2.00. Jeżeli FoF jest taki to jaki musi być GH III?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych panów... i panie. Mianowicie grę sobie kupię lecz ciekawie mnie kilka rzeczy:

-Do czego ten... drążek (taki pod tym "dzyndzlem").

>>> To tzw. Whammy Bar - służy do zmiany dzwięku (wysokości?) gitary i zdobywania większej ilości star powera na nutkach "trzymanych"

-Czy to jest naprawdę taka trudna gra??

>>>Na Hard/Expert naprawdę potrafi być trudna, na Easy/Medium niekoniecznie, chyba, że z żadnym GH ani jednym z jego klonów na PC nie miałeś do czynienia (nie mówię tu o utworach bonusowych, które są zwykle trudniejsze od utworów z kariery)

-Czy pójdzie??:

GF 7600 GS

Pentium IV 2.6(jeden rdzeń)

1024 MB ram-u

>>>Może pójdzie ale podobno wymaga dwurdzeniowego procesora. Nie ryzykowałbym...

Grałem w grę Frets on Fire. Świetne. Całą sobotę tylko ściągałem piosenki i zagrywałem się do 2.00. Jeżeli FoF jest taki to jaki musi być GH III?

>>>Ma multi (także przez internet), Star power, karierę, w GHIII jest Battle mode (z przeszkadzajkami zamiast star powera), niestatyczne tła (scena, muzycy itp w 3d) itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to troche u kuzyna, troche w Media-Markcie, u siebie nigdy nie miałem bo duża cena jednak znalazłem alernatywe.

Dla kogoś kto nie chce wydawać 300 zł za GH3 polecam darmowego klona FoF(Frets on Fire) + mod Alarian + pakiet piosenek np. z GH3 ;) W modzie możemy sobie ustawić co zechcemy i gra będzie wyglądać albo jak GH1, GH2,GH3 czy nawet genialny RockBand ;) Jest multiplayer, i gra na split screenie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby jest to FoF, grać niby można, ale jednak bez gitary średnio to ma sens. Na klawiaturze traci gdzieś z 1/3 grywalności (a jeszcze z 1/4 na tym, że nie ma tam fabuły).

Jeśli chodzi o mnie, to dobiło mnie to, ze GH3 ma takie abstrakcyjne wymagania. Nie wiem - realistyczna fizyka? Nacierające na nas tabuny progów? Fotorealistyczne odbicia na strunach? Nie mam pojęcia co to powoduje...

Poza tym ilekroć dłużej gram w GH3 (osobiście nie mam, tylko w sklepach grałem albo u kumpla, bo na moim sprzęcie nie zadziała :( ), to zaczynam tęsknićza dwójką. Fajniejsze kawałki, bardziej zrównoważony poziom trudności (mimo 5 prób nie miałem kompletnie pomysłu jak przejść Slayera na hardzie, a z kolei na expercie sporo kawałków spoko przeszedłem), ciekawsze solówki. A niestety w trójce sporo kawałków jest dośćnudnych w graniu, co przy wyższych poziomach trudności owocuje tym, że mamy niepotrzebne utrudnienia (łątwiej byłoby zagrać na prawdziwej gitarze ;) ), a po dość monotonnych fragmentach nadchodzą totalnie abstracyjne solówki.

Ulubiony kawałek w GH3 - Suck my kiss. Daje czadu :) (ale dopiero od harda fajnie się go gra) Disturbed też fajny - super riff i solówka, nawet na medium jest frajda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...