Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Guitar Hero (seria)

Polecane posty

Gra rewelacyjna i warta (niemałej) ceny! Szkoda tylko że nie ma wbudowanego edytora, i że wymagania nie są nieco niższe...

A co do multi to nieźle wciąga, szkoda że grają tylko wymiatacze... ale i temu twórcy (po części) zaradzili dając możliwość grania na różnych poziomach trudności jednocześnie... ale i tak dochodzi do tego, że nasza duma nie pozwala grać na poziomie niższym niż oponent, co prowadzi do nieuniknionej porażki i potu na czole :P

Ja skończyłem po (my fav) Stricken i Before I Forget, dalej nie ździerżyłem :f (ale cliffs od dover na luzie, ttfaf także :PPP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaradziłeś sobie z tym problemem??

Zacznijmy od tego,że mam włączonego autoruna w komputerze;Zawsze po włożeniu płyty z grą,gra się sama uruchamia.

Gitarkę do UESBE podłączyłem dopiero w Menu głównym,a gitarka musi być podłączona przed uruchomieniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż,machanie wiosłem teraz,po ok. 3 tygodniach grania nie jest jakieś wybitne,ale nadal z chęcią włączam grę.

Właśnie zacząłem drugą karierę (Zespół nazywa się Made in ZSRR :P ).

Ogólnie gra jest na "plus". Jest kilka bardzo fajnych piosenek (Barracuda, Hit me, 666, Welcome to the Jungle, Johnas).

Mi tam się podoba (szczególnie na wysokim poziome trudności ^^) i kupiłbym ją jeszcze raz.

Jedyny problem to gdzie trzymać pudełko z grą i gitarką- Na razie leży na podłodzę...potem się zobaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z przechowywaniem gitary jest rzeczywiście dokuczliwy :). Sam ciągle przekładam ją z miejsca na miejsce, bo nigdzie nie pasuje, a do tego zawadza. Jak bym miał prawdziwe wiosło, to bym je gdzieś na widoku powiesił, tak dla lansu, a na plastikową ciężko wyrywać lachony :P. A serio - jednym z powodów, dla których nie kupiłem Rock Banda było właśnie to, że nie miałbym gdzie tego wszystkiego trzymać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał prawdziwe wiosło, to bym je gdzieś na widoku powiesił, tak dla lansu, a na plastikową ciężko wyrywać lachony :P.

nawet nie wiesz jak sie mylisz.... :]

- o a co to takie smieszne stoi, to zabawka jakas?

- no cos ty to mega wypasiona gitara tylko dla niepoznaki zrobiona tak zeby zawału ze szczescia nie dostac.

- ale po co to, to serio zabawka jakas..? tandetnie wyglada troche.. na tym sie gra..? (i tu ją mamy)

- pewnie ! pokaze Ci .. :>

(GHIII - jakis konkretny utwór np. lay down czy zz top ew. welcome to the jungle)

- woooooow ale smieszne !

- chcesz sprobowac ...?

- oj niee ja to nei umiem pewnie mi sie nie uda bedziesz sie smiał :(

- no cos ty.. chodz.. zobacz.. to zakladasz tutaj.. tu łapiesz.. czekaj stane za Tobą i ci pokaze.. tu palce... czekaj wezme Twoją dlon i razem zagramy pierwszy kawalek ja pokieruje.... :)

;)

sprawdza sie w 99%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić sobie GH3 jak zobaczyłem, jak ludzie na X'ie wycinają, ale jak zobaczyłem gitarę do wersji PC... Czarna rozpacz. W porównaniu do gitar z PS3, Xboxa 360 albo tej Aerosmith to woła o pomstę do nieba. Powiedzcie, dobrzy ludzie, da się wytrzymać granie na tym ustrojostwie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do PC jest dołączona gitara z wersji na PS2 bodajze.. albo z GH2 :P nie pamietam. w kazdym razie roznica jest tylko taka iż na PC jest na kablu a na konsole bezprzewodowa. i tyle.

wygląd to kwestia gustu, mi akurat podobają sie te czarne konsolowe gibsony bardziej niz białe elektryczne explodery z PC no ale co zrobic..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do GH 3 PC jest dołączona gitarka z GH2 Xbox'owa.

Co do samej gitarki- widziałem kilka gitarek od GH i sądzę,że my,PeCetowcy,nie mamy tak najgorzej.

Xboxowa wersja jest dla mnie taka jakaś...zagrzeczna... tzn. Bliżej jej (to jest tylko moje zdanie) do zwykłej gitarki klasycznej niz gitary elektrycznej.

Co do Gitarki od Aerosmith to nic innego jak Gitarka z 3 od Xboxa,która jest pomalowana na czerwono i ma napis z nazwą zespołu.

Ja tam nie narzekam. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xboxowa wersja jest dla mnie taka jakaś...zagrzeczna... tzn. Bliżej jej (to jest tylko moje zdanie) do zwykłej gitarki klasycznej niz gitary elektrycznej.

Gitara dołączana do Xboxów to replika Les Paula, jednej z najbardziej rozpoznawalnych gitar elektrycznych i flagowy model Gibsona, jednej z największych zajmująca się produkcją instrumentów muzycznych firm. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara dołączana do Xboxów to replika Les Paula, jednej z najbardziej rozpoznawalnych gitar elektrycznych i flagowy model Gibsona, jednej z największych zajmująca się produkcją instrumentów muzycznych firm. ;P

No i co z tego? Nawet jeśli byłaby od Adidasa i miałaby znaczek Nike to i tak sądzę,że PC jest bardziej rockowa.

Zobacz wersję Xbox'a-Ma takie hmm...okrągłe kształty takie jak w gitarze klasycznej. Nigdy nie widziałem,by ktoś na klasycznej gitarze grał koncert rocka.

A wersja PC to taka mała...hmm...gwiazdka...A podobne modele są w samej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Les Paul jest niemalże symbolem bluesa i rocka, a sięgają poń artyści (gitarzyści) reprezentujący chyba każdy gatunek muzyczny. Ponadto, wielu muzyków sygnuje serie Les Pauli własnym nazwiskiem, jak choćby Slash, genialny gitarzysta bluesowy oraz rockowy (Guns N' Roses? Slash's Snakepit? Velvet Revolver?). Nie próbuję cię do niczego przekonać, nie chcę wytykać błędów - nieziemsko dziwne wydaje mi się jednak stwierdzenie (pośrednie) jakoby Les Paul nie równał się rockowi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okrągłe kształty takie jak w gitarze klasycznej. Nigdy nie widziałem,by ktoś na klasycznej gitarze grał koncert rocka.

Kojarzysz 'Through The Fire And Flames'? jeden z trudniejszych kawałków, wykonywana jest w oryginale na takiej właśnie gitarze - ZDJĘCIE. Którą bardziej przypomina - xobxową, czy tą z PC? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jezu...Gdyby podsunąć pod nos zwykłemu,szaremu człowiekowi,który nie ma nic wspólnego z rockiem obie gitarki,to na 99% powiedziałby,że bardziej rockowa gitarka jest ta na PC (przykłady?Proszę bardzo: Moja siostra,ojciec, kuzyn i 4 kumpli)

Nawet jeśli xbox'owa wersja jest super-mega-ultra wypasioną repliką jakieś gitary,na której wszyscy najwięksi rockmeni grają,to i tak mnie nie przekonacie.

Chodzi mi o Wygląd a nie o pochodzenie gitarki.

A co do Guitar hero: Aerosmith. Czytałem recenzję na gry-online.pl. Niedługo wyjdzie GH poświęcone Metalice.

Nie chcę źle wróżyć,ale boję się,że twórcy gry zrobią z GH coś a'la dodatki do The Sims 2.

EDIT: Żebyśmy w troje nie dostali po oście za kłótnie czy cósik. Mi chodzi o zwykłego,szarego człowieczka,który jak myśli o rocku,to ma na myśli gitarkę o sfiksowanych kształtach. Gitarka od X przypomina mi raczej gitarę klasyczną niż gitarę elektryczną (to moje zdanie a moja racja jest najmojsza...) Uważacie,że jest odwrotnie? Wasza sprawa,szantuję to,ale poszanujcie też moje zdanie.

I tym optymistycznym akcentem kończe ten 1077 post :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzysz 'Through The Fire And Flames'? jeden z trudniejszych kawałków, wykonywana jest w oryginale na takiej właśnie gitarze - ZDJĘCIE. Którą bardziej przypomina - xobxową, czy tą z PC? ;)

1. Żadną - prędzej gitarę od GH: World Tour, ew. stratocastera z Rock Banda zmieszanego z SG z GH 1 i 2...

2. A jakie to ma znaczenie?

3. Jeśli jednak ma, to na Les Paulu grają m.in. Jon Schaffer z Iced Earth, Kirk Hamett z Metaliki i bodajże Alex Skolnick z Testamenta, więc gitara "mało rockowa" w takim przypadku nie jest...

Nigdy nie widziałem,by ktoś na klasycznej gitarze grał koncert rocka.

Hmm... wspomnę to np. Opeth, który często wykorzystuje "klasyki" w swoich utworach (gatunek: dla jednych jakaś ekstremalna odmiana Prog Metalu, dla innych po prostu jakiś bardzo progresywny death metal), HammerFall chyba też grał swoje niektóre kawałki w wersji akustycznej, także n.p. "Renegade", który nie jest żadną balladą, tylko całkiem szybkim heavymetalowym utworem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna pod każdym aspektem, niezwykle wciągająca, a o ścieżce dźwiękowej już nie wspomnę... Doskonała do grania samemu, ale w gronie kolegów dopiero zabawa się zaczyna :P Dzięki tej grze zapragnąłem grać na prawdziwej gitarze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...