Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Guitar Hero (seria)

Polecane posty

No dzięki, za miłe słowa xD

Anyway, mam wersję PS2, oczywiście z gitarką, wersje PC zakupie na bank, dla online.

Gra po prostu miazdzy, nie wiem jeszcze co dostała w CDA(nie mam nowego numeru) ale dla mnie zasługuje na 10- Fun z grania jest kosmiczny(zwłaszcza hard/expert. Kto sie zastanawia nad kupnem niech łyka w ciemno, gra warta każdych pieniedzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dostała 8+ i ogólnie recenzja i wszelkie komentarze były bardzo pozytywne. Nie dziwie się, wszak sam ubóstwiam tę serię :). Guitar Hero II na XBOX360 przeszedłem na 5 gwiazdek całe medium, całe hard i tłuke experta, nieźle idzie. W międzyczasie oczywiście gram w GHIII na kompa pożyczone od kolegi - dzięki Microsoftowi, że można gitarkę podłączyć do kompa :).

Popieram - kupować bez gadania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wole zdecydowanie GH2 od GH 3. Wszystko przez trackliste ktora imo w GH2 jest lepsza. No i jeszcze te wszystkie negatywne opinie o gameplayu GH3:/ Czytalem ze rozmieszczenie ikonek na gryfie jest czesto jakby przypadkowe i to co wciskamy czesto kluci sie z tym co slyszymy. W GH2 nie ma takich problemow, tam sluch to podstawa. Jak to jest w GH3?

Prawda to ze lipa w porownaniu z GH2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa nie lipa, ale ja jednak wole GHII. Bardziej podobały mi się piosenki i moim zdaniem fajniej się na gra dużym telewizorze niż na monitorze. Z reguły monitory nie są ustawione tak, że da się swobodnie i wygodnie wymachiwać gitarą - z telewizorami raczej nie ma tego problemu, bo i tak stoją w dużym pokoju, gdzie jest duża przestrzeń. Może to wygląda na mało istotne, ale dla mnie dużo lepiej grało się na konsoli. Jedyne, co mnie mogłoby naprawdę mocno przyciągnąć do gry na PC to wygodne dodawanie nowych piosenek. Gdyby udostępniono jakiś dobry edytor, to gracze już by sobie poradzili z rozdzielaniem piosenek na poszczególne instrumenty - albo grając covery, albo tak, jak się to robi we Frets of Fire (muzyka nieco cichnie, gdy się pomylimy). Na konsole siłą rzeczy jest to bardzo trudne (np. na PS trzeba hackować konsolę) albo wręcz niemożliwe. PC nie ma takich ograniczeć, więc bardzo bym się cieszył, jakby twórcy dodali taką możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewny że kupię. Bez względu na ocenę w CDA. Patrzę na cenę - myślę sobie - "takiego". Ja rozumiem, że dostajemy i fajny kontroler i grę z najwyższej półki, ale nie dam ćwierci wartości Wii za jedną grę - sorry.

Chyba, że ktoś będzie hojny i kupi mi tą grę jako realizację zamówienie na prezent urodzinowy... :]

EDIT: od kiedy to słowo "h o j n y" jest przekleństwem - forumowa cenzurka zamienia je na "pikuś" ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo o GH3 nawijać - bardzo dobra gra :)

Na razie gram bez tej plastikowej gitarki, ale nawet na klawiaturze z ułożeniem klawiszy na Frets of Fire gra się całkiem przyjemnie. Dobór utworów jest całkiem znośny, chociaż w większości to i tak nie moje klimaty ;] Ale takie Paranoid i Raining Blood rekompensują wszelkie udręki związane z Poziomem 7 ... brrrr :/ Zdecydowanie największą wadą GH3 jest konwersja. Żeby tak mocno średnio wyglądająca gra tak często się haczyła na dość mocnym sprzęcie? Nie popisali się. Za to pochwalić muszę poziom trudności :) O ile ukończenie gry na easy zajmuję jakieś 3 godziny, to zaliczenie jednego kawałka na 5 gwiazdek w expercie może zająć dni (tygodnie?) praktyki. Wystarczyło, że załączyłem sobie Raining Blood na hardzie i już po paru minutach odechciało mi się gry. Medium to na razie szczyt moich możliwości. Może gdy dokupię gitarkę, grać będzie się lepiej. :]

btw: ktoś ma pomysł jak pograć w co-opie na dwóch klawiaturach? Bo po podłączeniu drugiej klawy GH wciąż widzi tylko jedną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę, Easy zaliczyłem i...

Gra sama w sobie świetna. No i w końcu na PC. Rozczarowuje mnie jednak nieco tendencyjnie dobrana lista. Zabrakło wielu kawałków, które tworzyły historię rocka. Co wg. mnie powinno się jeszcze znaleźć:

AC DC - TNT - niech no ktoś spyta dlaczego XD

Clash, The - London Calling - równie znaczący dla punk rocka co Anarchy in the UK. Może nawet bardziej. Czemu nie ma, tego nikt chyba nie wie

Green Day - skoro jest Weezer i w miarę "młode" Muse i Bloc Party brak jakiegokolwiek utworu GD uważam za zbrodnię

Queen - dowolny z wielkich przebojów grupy; wielkim fanem Queen nie jestem, ale pominięcie go w Legends of Rock to chyba jakaś pomyłka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frets on Fire to gra, przez którą pośrednio kupiłem GHII :). O jej sukcesie zadecydował przede wszystkim pomysł (wpadlibyście na to, że można używać klawiatury jak gitary?) i możliwość wgrywania własnych piosenek. To jest niestety główną wadą wersji konsolowych - za nowe utwory trzeba płacić, a i tak większość nie jest zbyt kusząca. Ponoć do spiraconego PS2 da się przemycić własne utwory, ale a) nie mam PS2, B) i tak bym go nie spiracił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja GHIII zakupiłem dzięki...CDA. A ściślej dzięki działowi z grami freeware. Bo dzięki niemu poznałem Frets on Fire. Gierkę ściągnąłem gdy dowiedziałem się o możliwości importowania utworów z Guitar Hero. Dlaczego? Ze względu na jeden kawałek - Trough The Fire and The Flames. Od dłuższego czasu jestem fanem Dragonforce. Grać na gitarze się uczę, ale gdzie mi tam do Hermana Li ;] Więc pozostało mi FoF...Gierka bardzo mnie wciągnęła. Do tego stopnia, że wraz z kumplami postanowiłem zakupić po premierze oryginalną wersję Guitar Hero. Nie żałuję. Soundtrack bardzo mi odpowiada(swoją drogą dziwna sprawa...osobiście wolę "grać" lżejsze, rockowe kawałki, ale o wiele lepiej idzie mi w mocniejszych, cięższych utworach :P), jedyne do czego mogę się przyczepić, to wymagania(mam 2.5gb ramu a gierce i tak zdarza się haczyć!). No i utworów mogłoby być ciut więcej...co nie zmienia faktu, że granie, zwłaszcza w Co-opie daje naprawdę dużo frajdy. Osobiście gdybym miał oceniać grę, dałbym 8+/9. Gorąco polecam tym, którzy jeszcze nie kupili.

P. S. Zauważyłem, że odkąd gram w Guitar Hero moja manualność wzrosła przez co łatwiej mi się gra na "prawdziwej" gitarze ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam! Wreszcie zakupilem to cudenko z bezprzewodowym, czarnym, lsniacym Gibsonem:)

Mialem sporo obiekcji wczesniej ale po samodzielnym pograniu caly dzionek jestem mega zadowolony!

Pierwsze tiery wcale mnie nie rozczarowaly i starocia Coopera, Faghot czy Cream gra sie bardzo miodnie. Pierwszy boss battle z Tomem Morello- masakra. A potem nagroda i Bulls on Parade grane razem z Tomem. Yea:)

Gra wymiata i basta 8)

Siedze caly dzien w pracy trzaskajac na plastikowej gitarce aklienci patrza jak na debila :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare ale jare: :D

guitars__1.jpg

W sumie też bym chciał zrobić własną gitarę do FoF/GZ. No, może niekoniecznie z klocków LEGO, ale nie za bardzo wiem jak zrobić strum/whammy bara...

[EDIT] Ups, ostatni post był miesiąc temu, więc jeśli komuś się to nie spodoba, to sorry :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się ma nie podobać? To, że ostatni post był sprzed miesiąca nie ma wpływu na to, że temat jest i w każej chwili można się do niego dopisać. Nie martw się :).

Są różne fora... na jednych po miesiącu temat jest pogrzebany, a na innych nie... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra sama w sobie świetna. No i w końcu na PC. Rozczarowuje mnie jednak nieco tendencyjnie dobrana lista. Zabrakło wielu kawałków, które tworzyły historię rocka. Co wg. mnie powinno się jeszcze znaleźć:
Ośmielę się zgodzić, gdyby jednak producent użył wszystkich kawałków, które stworzyły historię rocka, to musiałby zamieścić tam dyskografię AC/DC, Led Zeppelin, Doorsów i wielu, wielu innych zespołów :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo całe GH3 jest zmaszczone przez crapowatą trackliste.

Pełno tam staroci których watpliwa slawa dawno przebrzmiala. Po drugie lista pelna jest absurdow. Umieszcza sie jeden kawalek Pearl Jamu i jest Even Flow??? W ogole skoro umieszcza sie Pearl jam to ja sie pytam gdzie jest Nirvana? albo Faith no More. Track lista do Rock Banda jest imo tysiac razy ciekawsza.

PS: content dla GH 3 do pobrania z XBL to absolutna żenada. "Dont Speak"??? Lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo całe GH3 jest zmaszczone przez crapowatą trackliste.

Pełno tam staroci których watpliwa slawa dawno przebrzmiala.

Dla mnie tam tracklista jest OK: Slayer, Metallica, Scorpions, Muse, Tenacious D, RAtM, Gn'R, Sex Pistols, Slipknot i kilka zespołów z bonusów...

A słabe utwory były w każdej części...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tam tracklista jest OK: Slayer, Metallica, Scorpions, Muse, Tenacious D, RAtM, Gn'R, Sex Pistols, Slipknot i kilka zespołów z bonusów...

A słabe utwory były w każdej części...

i tu widzę przewagę Frets on Fire:D bo utworów w Sieci jest duuuuużo, ja mam coś ok 4 GB piosenek:p tylko szkoda, że nie ma gitarki do zestawu:p

w GH III niestety nie miałem okazji zagrać => za słaby komp, ale jeśli będzie jeszcze dostępna po upgrade mojej maszynki, to chyba wytrząsnę te 2 stówki...:P

...wspomniałem już, że gra w GH/FoF pomaga w grze na prawdziwym wiośle?:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...