Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Guitar Hero (seria)

Polecane posty

Zakupiłem, bo spodobała mi się recka Cormaca i nie żałuję wydanych pieniędzy. Na easy rzeczywiście jest za łatwo, ale ja nie miałem nigdy styczności z prawdziwą gitarą, więc hard jest w prawie każdej piosence wyzwaniem co uznaję za plus. Co do muzyki, która jest tu najważniejsza - świetnie zebrany soundtrack utworów rockowych. Wiele z tych piosenek słyszałem po raz pierwszy a teraz słucham ich na co dzień. Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią eksperymenty z nowymi doznaniami typu kontroler do gry i chcą poczuć się jak Slash czy Slayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę zaczynałem oczywiście od Easy (jako że nigdy na gitarze nie grałem) było łatwo ale przynajmniej zarobiłem dość kasy żeby kupić sobie bonus tracki. Na medium gram do teraz, GHIII cały czas jest na moim dysku i czasami z nudów pogram sobie jedną albo dwie piosenki. Sam gameplay chodź prosty to wciąga jak nie wiem. Grafika jest specyficzna ale kto by tam na nią zwracał uwagi gdy i tak patrzymy na lecące kolorki, najważniejsza w tej grze jest...

Muzyka i ta jest genialna nie było piosenki która by mi się nie podobała nawet piosenki dodatkowe są świetne a o większości zespołów w liście dodatkowych piosenek w życiu nie słyszałem (np. francuski zespół NAAST).

Jednak gra nie była by tak świetna gdyby nie co-op, razem z kolegą/koleżanką (odpowiednie skreślić) grać kolejne piosenki czy przeprowadzać guitar battle to wielki fun, a chyba to właśnie zabawa jest w tej grze najważniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piosenek to zwątpiłem na moment gdy zobaczyłem Tokio Hotel (mam tylko World Tour)... Jak ta dziewczyna śpiewa to mi się nie dobrze robi, musiałem wyłączyć głośniki.

Ale B.Y.O.B. wymiata. =) Nie mogę się doczekać GH Metallica :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piosenek to zwątpiłem na moment gdy zobaczyłem Tokio Hotel (mam tylko World Tour)... Jak ta dziewczyna śpiewa to mi się nie dobrze robi, musiałem wyłączyć głośniki.

Ale B.Y.O.B. wymiata. =) Nie mogę się doczekać GH Metallica :biggrin:

Nie tylko ty. Jak grałem Co-Opa ze znajomym z PSS i wybrał tier z tym utworem, natychmiast się rozłączyłem i wysłałem wiadomość, żeby przy mnie tego utworu/tieru nie wybierał...  :wink:

E, tam "B.Y.O.B.". "Pull Me Under", "Trapped Under Ice" i "Sweet Home Alabama" dopiero wymiatają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się gra BARDZO podoba. Mam ją na pc oczywiście razem z gibsonem x-plorerem. Nie wiem czemu CDA'kowcom się ta gitara nie podoba. Wg. mnie jest genialna do ostrego grania. tylko te kable;( A pozatym to gram na hardzie juz. W jakies 20 h nauczylem sie harda i jest super;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff , przeszedłem One i Raining Blood na hardzie ale po chwili tryumfu nastąpił mały zgrzyt. Domyślacie sie zapewne że chodzi o walkę z Lou . Nie mam pojęcia jak go pokonać . Podobono najlepszym sposobem jest użycie whammy bar w tym fragmecie kiedy ma dużo zielonych nutek pod rząd . Problem w tym jednak że za nic nie mogę zdobyć tego bonusa. Poza tym nie wiem czy we wspomnianym fragmecie zawsze jest whammy bar czy może być wylosowany jakiś inny bonus.

Jak ktoś go pokonał na hardzie to niech pisze jak to zrobił . Może mi to coś pomoże . Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój pierwszy post, od razu problem, pytania i odgrzewanie starego jak kotlet tematu. :P

Otóż, ostatnio zakupiłem sobie używaną konsolę Playstation 2 na Allegro, a do tego części 1 - 3 Guitar Hero i bezprzewodową gitarę, problem w tym, iż ów gitara nie posiada części podczepianej do konsoli, która bodajże nazywana profesjonalnie jest kontrolerem WiFi, tu nasuwa się moje pytanie, czy ktoś wie gdzie mógłbym zakupić ową część? Ewentualnie czy podobna część od pada bezprzewodowego pasowałaby do gitary?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z rodzicami. Kupiłem Guitar Hero 3. Ale gra na klawiaturze nie jest taka świetna. Znalazłem na allegro tanio tego kontrolera z xbox'a (którego też mam), ale rodzice nie chcą sie zgodzić na kupno. Uprzedzając odpowiedzi mam kasę i mógłbym ją kupić gdyby nie problem z rodzicami.

PS. Konto należy do ojca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę, natomiast mam inny problem. Myślę o kupnie którejś z gier serii, nie wiem natomiast, który zestaw byłby najlepszy na początek, żeby zorientować się, czy taki rodzaj gry przypadnie do gustu dzieciakom (dobra, ja także będę grał :tongue: ). Waham się pomiędzy Guitar Hero: Aerosmith + 2 gitary (mam dwójkę dzieci, ale nie wiem, czy można grać jednocześnie na dwóch gitarach, jeśli nie, to zestaw z jedną gitarą) lub Guitar Hero: World Tour Bundle (PS2) - tutaj mam z kolei pytanie, czy mikrofony z serii SingStar będą współdziałały z tą grą, a jeśli tak, to czy można jednocześnie używać gitary i mikrofonu, nie mając perkusji. Ciekawy jest też tytuł Guitar Hero III Legends of Rock + kontroler-gitara, ale czy gdzieś jeszcze można ją kupić, bo widziałem, że są problemy z dostępnością. Niedawno w gaz.... eeee... w naszym ulubionym czasopiśmie :wink: trochę zjechano World Tour za problemy z gitarą, więc może ktoś obeznany z tematem trochę mi podpowie? Z góry dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój pierwszy post, od razu problem, pytania i odgrzewanie starego jak kotlet tematu. :P

Otóż, ostatnio zakupiłem sobie używaną konsolę Playstation 2 na Allegro, a do tego części 1 - 3 Guitar Hero i bezprzewodową gitarę, problem w tym, iż ów gitara nie posiada części podczepianej do konsoli, która bodajże nazywana profesjonalnie jest kontrolerem WiFi, tu nasuwa się moje pytanie, czy ktoś wie gdzie mógłbym zakupić ową część? Ewentualnie czy podobna część od pada bezprzewodowego pasowałaby do gitary?

Na pewno na Ebayu są (może na Allegro też"). Zwie się to z angielska "Wireless Dongle" (albo jak mówiłeś, "Controller"). Jaką masz gitarę?

czy można jednocześnie używać gitary i mikrofonu, nie mając perkusji

Co do reszty pytań, to ne wiem, ale na pewno nie trzeba mieć całego zestawu, żeby grać. Dowolna kombinacja jest możliwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu z brakującą częścią do gitary został już rozwiązany jakiś czas temu, udało mi się zdobyć ją fartem na allegro. ;P

@kmd7

Jeśli byłbyś zainteresowany, mógłbym odsprzedać Ci Guitar Hero 1+2+3, wraz z bezprzewodową gitarą dołączaną do trzeciej odsłony. Wszystko w pełni sprawne. Po ponad dwóch miesiącach zdążyłem się już grami nacieszyć, poza tym w najbliższym czasie planuję kupno PS3 wraz z najnowszymi częściami GH. Także, jeśli byłbyś chętny wal na PW/GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mikrofony z serii SingStar będą współdziałały z tą grą

Mi nie udalo sie sprawic, aby World Tour rozpoznalo mikrofon od singstara.

Co do samej serii - 3 czesc zdecydowanie najlepsza, chociaz nie gralem w Aerosmith i Metallice. Dzisiaj zaczalem grac w Guitar Hero 5 i jak narazie jestem zdecydowanie rozczarowany - brakuje praktycznie wszystkiego, co bylo fajne poza samymi piosenkami. Czy tak trudno bylo autorom zostawic rozwiazania z porpzednich czesci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kmd7

Jeśli byłbyś zainteresowany, mógłbym odsprzedać Ci Guitar Hero 1+2+3, wraz z bezprzewodową gitarą dołączaną do trzeciej odsłony. Wszystko w pełni sprawne. Po ponad dwóch miesiącach zdążyłem się już grami nacieszyć, poza tym w najbliższym czasie planuję kupno PS3 wraz z najnowszymi częściami GH. Także, jeśli byłbyś chętny wal na PW/GG.

Pewnie byłbym zainteresowany :smile: Skontaktuję się. Dzięki wszystkim, może jeszcze ktoś wie, czy można jednocześnie grać w dwie osoby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OHH Wreszcie nadszedł czas na mnie, mam PS2 od pięciu miesięcy i zastanawiam się czemu nie mam jeszcze Guitar Hero 5. Dziś zamówiłem jutro powinno przyjść. U kuzyna grałem w GH3 i bardzo mi się spodobało, a teraz przy poradzie naszego czasopisma wybrałem część piątą. Mam nadzieje, że mnie nei zawiedziecie [CDA].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...