Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Guitar Hero (seria)

Polecane posty

a ja mam takie pytanko jak na klawiaturze wprowadzić cheaty ? męczę experta ale sex pistols mnie dobija akurat kompletnie nie czaję tego utworu a jest cheat co pozwala grać bez wygwizdania niestety cheat trzeba potwierdzić przyciskiem start :biggrin: przeszukałem całą klawiaturę i żaden klawisz nie odpowiadał za start, może ktoś coś poradzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia....

Kiedy zaczęła się moja przygoda ze Scorehero jednocześnie zakończyła się ta ze samą grą- większość tamtejszych piosenek to "Expert Only", a swój rozwój w GH zakończyłem na poziomie Medium ( nie mogę wyczuć te skubanego pomarańczowego buttona...). Zresztą, porządnie wykonane piosenki dla medium to rzadkość, albo niewyobrażalna nawalana w przyciski (Yellowcard- Breathing) albo totalna nuda. Customy są strasznie nie równe pod względem poziomu znanego już z samej gry, tj. są w większości trudniejsze. No i przez zabawę z nimi straciłem save'y a razem z nimi, wszystkie rekordy. Aw well....

Sam czaiłem się ponad rok, żeby GH kupić- a bo to 200 zł, dwie inne gry mogę za to mieć, i jakoś trudno to wygląda, co, jak nie będę umiał, tyle kasy w błoto....Wkońcu postawiłem wszystko na jedną kartę...i bardzo dobrze, że to zrobiłem! Gra naprawdę warta jest wydanych na nią pieniędzy i zapewnia rozrywkę na długie miesiące, a przecież wpaść może jeszcze kumpel z drugim kontrolerem! No i strasznie rozchwytywany gadżet na każdej imprezie ( żadna inna gra nie wzbudziła takich emocji w gronie moich znajomych, nie ważne czy kiedykolwiek już grali czy też nie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko jak na klawiaturze wprowadzić cheaty ? męczę experta ale sex pistols mnie dobija akurat kompletnie nie czaję tego utworu a jest cheat co pozwala grać bez wygwizdania niestety cheat trzeba potwierdzić przyciskiem start :biggrin: przeszukałem całą klawiaturę i żaden klawisz nie odpowiadał za start, może ktoś coś poradzi?

A próbowałeś escape (czy czym tam pauzujesz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nabiera dodatkowych rumieńców podczas cheatu hyperspeed. Leci równie szybko jak na expercie ale nie trzeba się męczyć z pomarańczowym przyciskiem. Naprawdę polecam.

Czy ja wiem? Ja tam wolę, gdy mam 5 przycisków, ale piosenka leci normalnie.

Zresztą, co kto lubi. Ja na hardzie wykonałem jakieś 40% utworów, zatem tragicznie nie jest :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Ja tam wolę, gdy mam 5 przycisków, ale piosenka leci normalnie.

Zresztą, co kto lubi. Ja na hardzie wykonałem jakieś 40% utworów, zatem tragicznie nie jest :]

slow ride na expercie wcale taki trudny nie jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna...Jak długo zajęło wam opanowanie najwyższego poziomu? Bo naprawdę chciałbym się pod tym względem rozwinąć dalej, ale stoję na tym medium i ani rusz do przodu. Zawsze, kiedy próbuję wyczuć ostatni przycisk w praktyce na Slow Ride, prędzej czy później nie wyrabiam z przesuwaniem dłoni i zaczyna się wnerw, po którym nic już nie może iść dobrze (dźwięk partolonych nut wcale motywujący nie jest....). Wychodzę z założenia, że wcześniejsza gra na normalnej gitarze nic nie pomaga- 2 kumpli grających już prawie 10 lat wielokrotnie poległo w niektórych przypadkach i na easy ( a tak kozaczyli przed zagraniem- "To kiedy mogę wpaść rozpukać cię w GH?" Uhum....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 raz grałem w tego typu grę

w ferie (początek lutego) siedziałem ostro 4-5 dni po 8h (tak wiem no life ale to mnie tak wciągnęło że hej :D ) easy i norm był skończony na 4-5 gwiazdki i kilka 100%

najgorzej było jak włączyłem harda miałem ochotę nawet rzucać klawiaturą jak stale właśnie slow ride mi nie wychodził i właśnie 5 struna ale trenowałem na slow aż wyczułem 5 palec yako tako i potem tylko na full speed, musisz wiedzieć ze mały palec nie zawsze będzie niebieski, może być też pomarańczowy a jak leci żółty niebieski i pomarańczowy to rękę trzeba przesunąć (na ten czas wyjmij klawisze bo będziesz stale b zamiast v wciskać :D )

zaciąłem się ostatnio na Slipknocie więc dałem sobie experta i powolutku jechałem dalej

1-2 utwór na slow potem raz na full i koncert i tam próba przebicia się a jak trafia się trudna solówka to dobrze na ten czas star power zachować :)

jak na razie to slayer i metallica została na trudnym a na expercie holliday in cambodia przez intro nie mogę przejść bo dalej umiem już grać (za dużo ciągiem jest nutek)

trenuj, trenuj i trenuj jak teraz włączyłem easy to tragicznie się grało taaaaaaakie to woooolne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem GH3 na expercie, a tera próbuje WT przejść (YEEEEAAAHHH W KOŃCU) i postanowiłem założyc temat o tej grze...

Piszcie tutaj co sądzicie o tej grze, wasze rekordy, pytania odnośnie gry.

Zróbmy też mała grę w tym temacie : wybieramy jakąś piosenkę na GH3 lub GHWT i piszemy jaki rekord mamy w tym kawałku.

Ja zaczynam więc daje pierwszą piosenkę w GH3 Slow Ride xD, mój rekord to 99%, 5*, 174585 pkt, 423 streak hehe. kto mnie pobije albo będzie najbliżej mojego wyniku ten wybiera piosenkę.

Miłej zabawy, pozdro krauz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padzie, na poziomie expert już jest ciężko, w końcu jest już pięć przycisków, z jednym który nie jest już tak wygodnie umiejscowiony jak poprzednie 4 :confused:

Ale co się będę wypowiadał, skoro sam przeszedłem GH3 jedynie na poziomie easy prawie wszystkie piosenki na 100%.

Teraz gram na medium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padzie, na poziomie expert już jest ciężko, w końcu jest już pięć przycisków, z jednym który nie jest już tak wygodnie umiejscowiony jak poprzednie 4 :confused:

Ale co się będę wypowiadał, skoro sam przeszedłem GH3 jedynie na poziomie easy prawie wszystkie piosenki na 100%.

Teraz gram na medium.

Akurat piąty przycisk to na expercie chyba najmniejszy problem (no dobra, najmniejszy to chyba jednak szybkość gryfu...), zresztą hard też ma 5 przycisków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zamierzam kiedyś wreszcie nareszcie kupić sobie GH III (bo gitarka z Rock Banda nie pasi mi wyglądem ;p) najpewniej w czerwcu.

Może mi ktoś powiedzieć czy gitarka z części III jest kompatybilna wstecz? Tj. czy mogę jej używać także przy GH I i II. O world Tour nie pytam bo to schaise jest :).

PS. No i oczywiście czy działa prawidłowo ze wszystkimi spinoffami tj. GH: Aerosmyth, GH: Metallica itp.

EDIT: Pieprzony Google Bot... Przez niego forum wygląda jak jakiś podrzędny trup :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od ponad tygodnia. Mam wersję na ps2 jednak mniejsza o to. Mam jedno pytanie, otóż na youtube na filmach z piosenkami z GH widzę np ....(nazwa piosenki) FC 100% EXPERT. Co oznacza FC ??

FC= Full Combo, track zagrany w całości w jednym combo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadeinHell - kontorler jest napewno kompoatybilny ze spin-offami, co do współpracy z poprzednimi częściami nie jestem pewien...

Osobiście miałem styczność tylko z trzecią częścią gry ze względu na to, że nie mam żadnej konsoli, ale to wystarczyło ;) Na początku karaiera na Easy, wszystkie piosenki na 5*, kariera na Medium, wszystkie piosenki na 5* i teraz co jakiś czas zmaganie się z Hardem :P

Zauważyłem, że LEM strasznie wziął się za promocję World Toura w Polsce.. W prawie każdym większym Empiku czy Saturnie stoi konsolka z gitarką i grą, niestety z odblokowaną tylko opcją quick play. Ja jakoś się nie palę do zakupu WT na PC jak w końcu wyjdzie, mimo iż kiedy chcę się zrelaksować odpalam sobie trójeczkę i pykam Welcome to the Jungle czy Bulls on Parade. Wydawać 800zł na grę z kontrolerami to duża przesada, wolalbym dozbierać drugie tyle i kupić sobie basiwo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra daje radę. Miałem razem z gitarką. Easy nawet nie przechodziłem bo po 4 piosenkach mi się znudziło :) Medium super szczególnie The Metal albo One. Jedyna piosenka którą zagralem poniżej 90% była ta ostatnia na zakończenie gry po bitwie z diabłem :) Przekichana. Na Hardzie próbowałem grać ale aż tak fast fingers to nie jestem ^^ Ogólnie baardzo fajna produkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...