Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnie

Guitar Hero (seria)

Polecane posty

A grasz ty strum barem trzymając na nim 2 palce i poruszając na przemian w górę i w dół, czy samym kciukiem tylko w dół?

Na początku tylko w dół, teraz w górę i w dół.

Dzięki wszystkim za rady ;] Dziś nie miałem czasu ale jutro będę grał cały dzień :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja pytałem się o kompatybilność z GH:M, a nie RB3, no ale widzę, że generalnie wszystkie gitary współpracują z wszystkimi grami. Jeszcze jedno pytanko, wiece gdzie mogę dostać GH: Metallica? Byłem dzisiaj w Saturnie i mieli tylko Warriors of Rock z gitarą. Na allegro jest mało aukcji z interesującą mnie grą, do tego te które są wydają się dość niepewne (np. brak real photo). W wyszukiwarkach cenowych również bieda. Najbardziej interesowałabym mnie gra z kontrolerem (gitarą), ew. dwoma. Preferowałbym nówkę, chociaż używanym zestawem w dobrym stanie również nie pogardzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja pytałem się o kompatybilność z GH:M, a nie RB3

Podałem Ci zaufane źródło gdzie możesz znaleźć kompatybilność praktycznie każdego kontrolera z każdą muzyczną grą na każdą platformę a Ty wybrzydzasz :tongue:

GH Metallica? Sprawdź tu lecz marne szanse że uda im się toto ściągnąć. Na amazonie też pustki. Kiedyś sam szukałem tej części z gitarką i stanęło na jakiejś drogiej używce z allegro (sama gra) - Metallica jest trudno dostępna. Imho pozostaje polować na allegro bo używane bundle czasem się tam pojawiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tą grą zainteresowałem z tego powodu, że po prostu lubię metallikę. Natomiast na zakup zdecydowałem się po tej recenzji

Jeśli chcesz się zaopatrzyć w cały zestaw radzę najpierw kupić np. dwie gitary i sprawdzić jak się gra z kumplem, jeśli zabawa się spodoba, a i będzie więcej chętnych do gry można pomyśleć o perkusji czy innym mikrofonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mikrofon, chociaż zaliczenie tego jako instrumentu jest dość dyskusyjne. To chyba tyle, jeśli chodzi o GH (poprawcie mnie jeśli się mylę). Jest jeszcze spin-off serii DJ Hero z specjalnym kontrolerem, ale to już inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w 100%, ma też imho najlepszy wygląd spośród wszystkich gitarek dostępnych na X360 :>

Co do klawiszy - ścieżek jest znacznie więcej i chyba to znacznie wyższy poziom trudności niż zwykłe pykanie na plastikowej gitarce, zresztą ogarnij sobie jakieś gameplaye na Youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: jak niby wyglądają klawisze do RB, też mają tylko 5 ścieżek? Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić?

Chyba dwie oktawy w Pro Keys.

Pięcioprzyciskowy tryb też jest - chyba używasz pierwszych pięciu białych klawiszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy miałem okazje zagrać w GH na plastikowej gitarce. I szczerze mówiąc.. byłem w szoku. Na klawiaturze dawałem rade wyciągać utwory na Expercie, ale na gitarce miałem trudności przy Hardzie : /... Ale gra cholernie mi się podoba. Poćwiczę trochę. Być może uda mi się zagrać One w jakiś 90% na Expercie... Swoją drogą... Jak ci ludzie mogą tak przebierać tymi palcami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expert na klawiaturze?!?!? Wololo, hardkorowy z Ciebie zawodnik. Ja łamię paluszki na hardzie imitując perkę na klawiaturze. I pomimo faktu że już od prawie roku nie gram w GH, postanowiłem swego czasu już do niej nie wracać, to po ostatnim kontakcie z tym tytułem (i niemiłosiernym lamieniu na expercie :>) naszło mnie na ponowny zakup gitarki i powrót do formy. Szkoda tylko że ceny kompletów na PC są naprawdę wysokie, kiedyś używkę można było wyhaczyć w okolicach 50zł, w tej chwili ciężko znaleźć ofertę poniżej stówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klawiaturze da się grać na Expercie, ale w stu procentach zagrać się nie da : )

Czasami przyciskanie kilku klawiszy na raz jest niemożliwe i to jest ta wada : / . Poza tym gitarka lepiej wygląda i to ją wolę bardziej. Co prawda nie mam swojej, ale być może zainwestuje kiedyś ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku:

Harmonix ujawniło, że najprawdopodobniej w październiku ukaże się czwarta część serii RockBand. Tym razem - co było do przewidzenia - trafi na konsole PlejStocen 4 i X-Pudło 1.

Nieco więcej choćby tutaj http://www.christiantoday.com/article/rock.band.4.release.in.october/50358.htm czy na oficjalnej stronie producenta http://www.harmonixmusic.com/games/rock-band/. Nieco - ale niedużo, bo szczegóły dotyczące piosenek, instrumentów czy dodatkowych bajerów pozostają póki co nieznane.

Tym niemniej - czekamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - mam dwa pytania do Was:

1. Czy gitara z Gh live na Xbox1 będzie działać ba PC?

2. Czy gitara ta będzie działać z Gh World Tour i Aerosmith?

Mam te dwie gry i zastanawiam się nad kupnem gitary, ale nie chce wydawać niepotrzebnie 150 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...