Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 13/2012 zawartość

Polecane posty

Steam, steam, steam, połączenie z internetem, steam... Czy ludzie już nie robią gier, w które da się zagrać od tak, po prostu je instalując? Bo wiecie, zagrałbym sobie w Painkillera i Wargame (zwłaszcza w Wargame), a tu... klops delikatnie mówiąc. sad_prosty.gif Ostatnio nie na numeru CD-A żeby nie pojawił się jakiś uzależniony od internetu pełniak. Teraz już nawet dwa. Nie podoba mi się ten progres. Jeszcze trochę i pełniaki rzeczywiście (jak od dawna pisze redakcja) staną dla mnie się tylko "dodatkiem do pisma." Dodatkiem, z którym nawet nie będę mógł nic zrobić...

Wina leży po stronie producentów i wydawców gier, a nie redakcji CDA. Co oni mogą za to, że te gry po prostu muszą mieć połączenie z netem/zainstalowany steam?

W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest prosty, ja żyłam jeszcze za czasów, kiedy godzina kosztowała 10 zł...

Zawartości tego numeru jeszcze nie przeglądałam dokładnie, ale przeczytałam już recenzje Devil May Cry(Mój biedny Dante...) i King's Bounty, bo jestem fanką tej serii. A reszte przejży się jak będzie czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz w morde jerza (*)... wallbash.gif

(*) ortografy maja podkreslac wzburzenie.

Ja napsałem, że "niestety, tak nie jest :(" bo wiedzialem o tym wczensiej i chcialem wyrazic tylko swoj smutek, ze tak nie jest.

Ale z drugiej strony to też nie jest to do końca śmieszne, bo jak ktoś kupi gre po obczajeniu waszych wymagań, a ma akurat XP, to trochę słabo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam recenzje z obecnego numeru i widzę że czasopismo pierwszy raz jest bogate nie tylko w pełniaki, ale też w literówki. :)

Recenzja Halo4 - 4 akapit, ostatnie zdanie - "dziao się".

Recenzja Black Ops II - ".. odpowiednika uwędzonej PIETY ze Spec Ops"

Szukam dalej !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu skoczyłem do artykułu o PGA, z wiadomych dla mnie przyczyn. Ucieszyłem się, że nie ma tam zestawienia "Czy PGA ma sens bytu?", bo nie wiem jaki był by bilans końcowy...

Nie ma również żadnych cytatów od fanów, czytelników, forumowiczów w piśmie co mnie trochę zmartwiło. Generalnie to tyle póki co, gdyż magazyn jedynie przekartkowałem - poczytam wszystko bliżej weekendu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam recenzje z obecnego numeru i widzę że czasopismo pierwszy raz jest bogate nie tylko w pełniaki, ale też w literówki. smile_prosty.gif

Recenzja Halo4 - 4 akapit, ostatnie zdanie - "dziao się".

Recenzja Black Ops II - ".. odpowiednika uwędzonej PIETY ze Spec Ops"

Szukam dalej !

Coz, literowki sie czasem trafiaja, niestety. Widac ten miesiac byl w nie urodzajne bardziej niz zwykle. Postaramy sie bardziej koncentrowac przy obrobce tekstu.

przy czym PIETA to nie jest literowka, tak miedzy nami. Sprawdz co to znaczy "Pieta" w wiki. :)

Nie ma również żadnych cytatów od fanów, czytelników, forumowiczów w piśmie co mnie trochę zmartwiło. Generalnie to tyle póki co, gdyż magazyn jedynie przekartkowałem - poczytam wszystko bliżej weekendu.

A AR to pies? smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Black Ops II - ".. odpowiednika uwędzonej PIETY ze Spec Ops"

I gdzie tu jest niby błąd? Że co tam niby według Ciebie miało być? Uwędzona pita? Uwędzona pięta?

Picard_Facepalm_by_LuckyHRE.gif

Nie ma również żadnych cytatów od fanów, czytelników, forumowiczów w piśmie co mnie trochę zmartwiło.

A dlaczego muszą być? W CDA 12/2012 mieliśmy spory materiał zbudowany na wypowiedziach naszych forumowiczów i nie będziemy robić takich rzeczy co chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam, steam, steam, połączenie z internetem, steam... Czy ludzie już nie robią gier, w które da się zagrać od tak, po prostu je instalując? Bo wiecie, zagrałbym sobie w Painkillera i Wargame (zwłaszcza w Wargame), a tu... klops delikatnie mówiąc. sad_prosty.gif Ostatnio nie na numeru CD-A żeby nie pojawił się jakiś uzależniony od internetu pełniak. Teraz już nawet dwa. Nie podoba mi się ten progres. Jeszcze trochę i pełniaki rzeczywiście (jak od dawna pisze redakcja) staną dla mnie się tylko "dodatkiem do pisma." Dodatkiem, z którym nawet nie będę mógł nic zrobić...

Wina leży po stronie producentów i wydawców gier, a nie redakcji CDA. Co oni mogą za to, że te gry po prostu muszą mieć połączenie z netem/zainstalowany steam?

W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest prosty, ja żyłam jeszcze za czasów, kiedy godzina kosztowała 10 zł...

Zawartości tego numeru jeszcze nie przeglądałam dokładnie, ale przeczytałam już recenzje Devil May Cry(Mój biedny Dante...) i King's Bounty, bo jestem fanką tej serii. A reszte przejży się jak będzie czas.

Wiem. To nie był przytyk do redakcji tylko narzekanie na ogólną tendencję usteamawiania wszystkiego jak leci. Sorry ale smutna prawda jest dla mnie taka, że nawet jak sobie kupię jakiś oryginał to i tak muszę wchodzić na "wiadome strony" celem znalezienia "wiadomej rzeczy" dzięki, której będę mógł toto odpalić. Ba, robi tak mój znajomy, który internet ma, ale nie może już zdzierżyć konieczności rejestracji na pierdyliardzie różnych kont. Ostatnio kupił sobie trzeciego Maks Payne'a. Steama by przełknął bo konto ma, ale konieczność rejestracji w Rockstarowym Social Clubie to już po prostu za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, literowki sie czasem trafiaja, niestety. Widac ten miesiac byl w nie urodzajne bardziej niz zwykle. Postaramy sie bardziej koncentrowac przy obrobce tekstu.

Dzięki za zapewnienie, choć akurat moim zdaniem, pojawianie się literówek pokazuje, że po drugiej stronie, też siedzą ludzie i mylą się tak jak my wszyscy. Tym razem ja zapewniam, że moim celem nie było złośliwe czepianie się. Zapadło mi w głowie stwierdzenie z jakiegoś dawnego numeru CD-Action, w którym ktoś pisał artykuł zawierający m.in wzmiankę o literówkach i znalazł się tam fragment, w którym powiedziane zostało, że przykładacie duża wagę do tego typu rzeczy, więc pomyślałem że może Was zainteresować ten egzotyczny przypadek (widział ktoś w ostatnich numerach literówkę?).

przy czym PIETA to nie jest literowka, tak miedzy nami. Sprawdz co to znaczy "Pieta" w wiki. smile_prosty.gif

Ups. Mea culpa, to zdanie trochę dziwiło gdy PIETA stawałą się PIĘTAMI, ale zrzuciłem to na karb rozwiniętej wyobraźni twórców gier - widzę że zupełnie niepotrzebnie.

I gdzie tu jest niby błąd? Że co tam niby według Ciebie miało być? Uwędzona pita? Uwędzona pięta?

No niestety, sądziłem że brakująca literka to 'ę'. Ale nie ma tego złego co by na dobrze nie wyszło, dzięki tej dyskusji horyzonty zostały poszerzone.

@USM Ty kupiłeś CDA tylko po to, aby sprawdzać błędy w magazynie?? krecka_dostal.gif

Hm.. Rzuciły(a właściwie rzuciła) mi się w oczy, więc postanowiłem użyć jedynego dostępnego kanału komunikacji, żeby dać znać zainteresowanym. Nie jestem literówkowym fetyszystą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma również żadnych cytatów od fanów, czytelników, forumowiczów w piśmie co mnie trochę zmartwiło. Generalnie to tyle póki co, gdyż magazyn jedynie przekartkowałem - poczytam wszystko bliżej weekendu.

A AR to pies? smile_prosty.gif

Cały czas pisałem w kontekście targów PGA. AR to jazda obowiązkowa. wink_prosty.gif

Nie ma również żadnych cytatów od fanów, czytelników, forumowiczów w piśmie co mnie trochę zmartwiło.

A dlaczego muszą być? W CDA 12/2012 mieliśmy spory materiał zbudowany na wypowiedziach naszych forumowiczów i nie będziemy robić takich rzeczy co chwilę.

Niech pomyślę... LINK. Miałem małą nadzieję, że komentarze/wpisy na blogach będą w pewnej części wykorzystane w piśmie. :) Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka bardzo fajna, Smuggler, dzięki za fajne tapety, mam na pulpicie w tej chwili taki słoneczniki chyba, bardzo fajne, niedługo zmienię na świąteczne :) Nie spodziewałem się mówiąc szczerze, bardzo fajna niespodzianka. Jeśli chodzi o gry, cóż, dopiero wczoraj zainstalowałem Tropico 3, z ciekawości, więc nie wykluczam, że Painkillera również w końcu zainstaluję. A okładka, jak już mówiłem, najlepsza w tym roku, jest w niej coś takiego co przyciąga wzrok :) Nawet dwie takie magnetyczne cosie. Artykuł odnośnie Windows 8 mnie zainteresował, a raczej jego cena, niemniej ten system wciąż mnie nie przekonuje, zaczekam jeszcze na moim XP-eku, potem może przerzucę się na siódemkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zasada stara jak świat: choćby nie wiem, jak bardzo redakcja starała się tego uniknąć i ile osób przeczyta numer przed oddaniem do druku, zawsze przejdzie jedna literówka smile_prosty.gif

Doprecyzowujac: do tego napisana duzym fontem, a najlepiej na okladce."Srarcraft" w Action Plus dowodem na slusznosc tej tezy.

Te CDA ma głupią okładkę

No niestety ta blondynka w kapeluszu nam zanizyla wynik - na tescie MENSY okladka dostala zaledwie 97 IQ, kompletnie padaja na tescie z "wpisz brakujaca liczbe". Wstyd nam. Nigdy wiecej blondynki na okladce, a jesli juz to musi wczesniej test zaliczyc. O!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...