Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 13/2012 zawartość

Polecane posty

Jestem naprawdę miło zaskoczony oceną (i ogólnie megapozytywną recenzją) Hitmana: Absolution. Poza paroma indykami nie kupiłem jeszcze żadnej tegorocznej gry, ale jeśli jakąś kupię, to będzie to właśnie nowy Hitman.

Zdziwiło mnie, że Hotline Miami nie zrecenzował Berlin, ale może to i dobrze... Tekst B. wisi na stronie, a tak można poznać opinię kogoś, kto aż tak nie napalał się na grę przed premierą.

EDIT:

Pff, teraz widzę, że recenzja Hitmana jest na stronie... I po co kupowałem CDA? Żart, mam prenumeratę tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę sprawę poruszoną przez pewnego użytkownika w komentarzach, sam też o tym myślałem, więc poruszę ja tutaj, na forum: czemu w rankingu sklepów internetowych nie uwzględniono Wirtusa, który ma bardzo konkurencyjne ceny? W plebiscycie byłby bodajże na drugim miejscu, może nawet na pierwszym.

Wiesz, tak mówiąc to pewnie znalazłoby się jeszcze więcej sklepów do wrzucenia w tabelkę, ale niestety miejsce jjest ograniczone :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny, Painkiller na dysku i rozkminiany, recenzje bardzo dobre, a megakonfigurator niesamowicie przydatny.

No właśnie: megakonfigurator. Piękna literówka w porównaniu stacjonarnych CPU i GPU; można przeczytać, że Phenomy II, które najlepiej RODZĄ sobie w grach, już nie są produkowane lol.gif Fajnie coś takiego przeczytać, bo od razu weselej się robi i ma się dowód dla wszystkich wydziwiaczy, że jesteście ludźmi, a nie maszynami ze stempelkami do ocen ok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Będzie kalendarz w 3D smile_prosty.gif. Bo na wydanie CDA w 3D ala Playboy (był taki jeden numerz okularkami) to się chyba nie zdecydują.

Kto wie, w końcu w 2013 wychodzi nowy Larry, nowa Lara (nie wspominając o nowych grach studia Larian), a pewne krągłości lepiej ogląda się w trójwymiarze. ;)

PS - w CoDa jeszcze nie grałem, ale recenzje zawsze są, były i będą "stronnicze" (choć może lepszym słowem byłoby: nieobiektywne). Dziwny zarzut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP:

Może dadzą, ale na dużo nie liczę :-)

PS. Czytam moją wypowiedź w AR- sam nie wiem co chciałem powiedzieć. Musiałem być niewyspany :-(

Brawo dla Stillborna. Wspaniała odpowiedź na moją inteligentną wypowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - w CoDa jeszcze nie grałem, ale recenzje zawsze są, były i będą "stronnicze" (choć może lepszym słowem byłoby: nieobiektywne). Dziwny zarzut.

Wlasciwym slowe jest SUBIEKTYWNE, co zreszta wynika z samej definicji pojecia "recenzja". To troche jakby sie denerwowac, ze "kolejna pustynia i znowu piasek/kamyczki i brak wody, zero oryginalnosci". Recenzja zeby byla recenzja MUSI byc subiektywnym zapisem wrazen recenzenta i nie ma bata. Powtarzam to do znudzenia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczom nie wierzyłem że tylko 1 strona o FM-ie. Tak wyczekuje zawsze na recenzje każdej z serii (szczególnie że z zapowiedziami nie szalejecie) a tu pierwszy raz od lat (jak zacząłem CDA kupować w 2008) to zawsze były 2 strony. Szczególnie można było obszerniej napisać o tych dwóch trybach, i całej reszcie nie zmienionej. Dobrze o tyle że sama recenzja w sobie dobra, zresztą do wysokiego poziomu tekstów Huta już się przyzwyczaiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie można było obszerniej napisać o tych dwóch trybach, i całej reszcie nie zmienionej.

Cała recenzja to właściwie opis tych dwóch trybów, nie bądź pazerny ;)

I skoro cała reszta niezmieniona, to chyba trochę szkoda papieru?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz, czy dałoby się przy następnej recenzji użyczyć głosu komuś neutralnemu? Idealnie przy aktualnej recenzji mogłyby się znaleźć GameWalker czy Minirecenzje jak przy Warfighterze. Czemu tego nie zrobiono?

Niestety - było to niemożliwe z tego względu, że grę w momencie oddania pisma do druku widziałem tylko ja. Dopiero później widziało ją parę innych osób z redakcji, ale dodanie GW było już zwyczajnie niemożliwe. Generalnie oceny wszystkich ludzi w redakcji - szybko przepytałem przed chwilą - oscylują na poziomie 8-8+.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recki pochłonięte i muszę się czepić Hitmana- tak marnej recenzji dawno w CDA nie czytałem. Większość tekstu o sposobie gry, ciut o grafice i zero o muzyce. Naprawdę, nie dało się napisać kilka zdań więcej? Z tych 6 stron, tekstu recenzji dałoby się upchać na jednej stronie.(nie liczę ramek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez dlaczego - po prostu pytam, bo krytykowac w stylu "slabe, bez polotu" to naprawde zadna sztuka a i pozytek zaden. Gdybys powiedzial co twoim zdaniem w recenzji byc powinno, to byloby nad czym podyskutowac, "a tak - bo tak". A ja odpowiem "a wcale nie, bo nie". I jaki pozytek z takiej wymiany zdan?

I w ogole nie rozumiem podzialu na "recenzje i ramki". Recenzja to CALOSC - tekst glowny i ramki. Widzualem juz recenzje zlozone praltycznie z samych ramek i wcale nie uwazam, zeby to je dyskredytowalo. Wazne jest to, co jest w tresci, a nie jak ta tresc jest poukladana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...