Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 13/2012 zawartość

Polecane posty

Steam, steam, steam, połączenie z internetem, steam... Czy ludzie już nie robią gier, w które da się zagrać od tak, po prostu je instalując? Bo wiecie, zagrałbym sobie w Painkillera i Wargame (zwłaszcza w Wargame), a tu... klops delikatnie mówiąc. :( Ostatnio nie na numeru CD-A żeby nie pojawił się jakiś uzależniony od internetu pełniak. Teraz już nawet dwa. Nie podoba mi się ten progres. Jeszcze trochę i pełniaki rzeczywiście (jak od dawna pisze redakcja) staną dla mnie się tylko "dodatkiem do pisma." Dodatkiem, z którym nawet nie będę mógł nic zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tez kiedys obrazalem na gry, do aktywacji ktorych trzeba miec net - bo nie chcialem miec go w domu (dzis juz tego sam nie rozumiem :P), I coz - trzeba sie bylo z netem przeprosic albo nie grac w coraz wiecej nowosci. Przeprosilem sie... Jak to mowia - nie warto kopac sie z koniem (Qn'iem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer z grubsza przejrzałem przy swoim redakcyjnym biurku na praktykach - treściowo będzie i jest solidnie, choć liczyłem na coś większego objętościowo jeśli chodzi o porównanie sklepów internetowych z grami (choć z drugiej strony po przeczytaniu może okazać się, iż tak krótki tekst jest naprawdę wyczerpujący i nie potrzeba więcej miejsca zajmować tym tematem :))

Okładka w rzeczywistości jest świetna, CriX w przebierankach :P, mojego listu nie ma :/

I również zastanawiam się czy "tajniak" z okładki zapowiada jakąś rewolucję w piśmie - zmiana formatu na mniejszy lub większy, wszystkie pełniaki na Steama lub same kody do pobrania :trollface: , wersje mobilne na iOS-a lub nie wiem - okładka w 3D? Trochę można pofantazjować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler - konkrety konkretami, ale będzie to coś rewolucyjnego - przynajmniej Twoim zdaniem? Tyle chyba powiedzieć możesz :)

I za miesiąc nowy kolor paska na grzbiecie - ech, znowu trzeba będzie drałować do jakiejś Castoramy po farby, aby pokój przemalować :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A właśnie, zapomniałem wcześniej powiedzieć by dali brązowy na nowy grzbiet - teraz już za późno :) - może w roku 2014. Ja obstawiam powrót pomarańczowego. Bo na czarny chyba się nie zdecydują. A to COŚ to niech nie będzie np. tzw. Srebrna Rewolucja z roku 2002 - czyli wielkie NIC. A jak będzie pogłębienie zmian z 2/2010 to ja wysiadam. Wróćcie nam Game Walker - nawet w tej jednoosobowej-Smugglerowej formie byłoby lepiej niż teraz.

@c0r

Phenoma teraz nie ma w CDA bo zrobili z niego naczelnego Świata Wiedzy (bo wszystkie pisma którym przewodził Hut upadły :P). Nie ma teraz czasu na nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem w rękach ale pani w kiosku guzdrała się niemiłosiernie. Kasa jej się zacięła i wnosiła modły do świętej Fiskalnej o odblokowanie szuflady, więc dałem sobie spokój. kupię jak będę wracał do chaty. Fajna chropowata okładka. Tyle wiem póki co:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler - konkrety konkretami, ale będzie to coś rewolucyjnego - przynajmniej Twoim zdaniem?

Wiesz, to bedzie tak

- jedni zakrzykna, ze to totalny bezsens i teraz juz cda sie stacza i nigdy wiecej nas nie kupia

- drudzy tego w ogole nie zauwaza

- trzeci zauwaza, ale bedzie im objetne

- czwartym sie spodoba

- piaci sie obraza, bo tak :)

- szosci powiedza "no dobra, ale co w pelnej wersji jest"?

itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek: w 101% zgodzę się z Jerzym Poprawą, numer obficie tłusty, parę recenzji już mam za sobą. Potem AR, Na luzie, i resztę lektury dokończę dziś wieczorem. Ocena Warfighter'a słusznie postawiona, matko.. oglądając wasz gameplay, nie chciało mi się już go do końca ( q'nca ) oglądać, te zwiechy itd. Co do tego napisu na okładce " W 2013 WKRACZAMY W NOWE WYMIARY ", możemy bawić się w grę w stylu " zgaduj zgadula ". Nasuwa się pytanie, co to może być.. Nowy image okładki? Jakaś zmiana w zawartości pisma? kto wie..poczekamy, zobaczymy. Co do koloru paska, wszystko jedno. Chociaż jak już, to dawno nie było zieleni, ostatnio bodaj był taki jeśli się nie mylę, w 2002 roku. A pełniaki? Po prostu zacne, już mam kilka poziomów za sobą w " Leku przeciwbólowym ", fajnie powspominać stare czasy wink_prosty.gif. Sądzę że ten rok, był dla CDA najbardziej udany, ale zresztą co rok, trzymacie świetny poziom, i oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena Hitmana mnie zaskoczyła- ale na plus. Dopiero kupiłem i szybko przeleciałem cda, ale będzie fajnie.

Phnom, Phnom, PHNOM! Wreszcie! Pamiętam, kiedyś strasznie lubiłem jego teksty. Szkoda że teraz pisze tak rzadko, ale lepiej rzadko niż wcale. Ba, nie rzadko, to jego pierwszy tekst od 1,5 roku? Więcej go tutaj!

CO? PHNOM POWRÓCIŁ? W JAKIM TEKŚCIE?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up up

zieleń była w roczniku 2010.

Co do zawartości pisma jak zwykle Trzymacie wysoki poziom po prosty świetne nic dodać nic ująć.

I jeszcze pochwała z mojej strony odnośnie płyt nawet ich w napędzie nie słychać wszystko śmiga aż miło tak.

DZIĘKI za super PISMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na razie przekartkowany, oprócz recki ETS 2- oceną jestem zaskoczony. Sami się domyślcie, czy na plus, czy na minus. chytry.gif Painkiller zainstalował się szybko, teraz leci Black Mesa.

Zapka GTA V nie mówi w sumie o niczym odkrywczym- oby, rzeczywiście upchnęli wszystko to, co obiecywali. (Ale podobno, jak coś jest od wszystkiego, to jest do niczego)

Jak pisałem wcześniej- najlepszy numerek w roku. Zarówno recenzencko, jak i płytowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kupiony, gazetkę przekartkowałem, reklama kluczy zwróciła moja uwagę, bo zazwyczaj takie "sklepy" są ryzykowne- ruskie kluczy azjatyckie itd.

Na razie żadnej gierki nie zainstaluję, a HL chciałem od zawsze zagrać, ale 5GB na moim łączu to kilka miesięcy ściągania... n/c

Co do tajemniczego tekstu to zobaczymy co z tego wyniknie smile_prosty.gif

@edit

Chodzi o source SDK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...