Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Tratata - nie zapominaj o znaku Aard, który pozwala przebijać się nie tylko przez osłabione ściany, ale także przez luźniejsze gruzowiska ;)

Hagan - rozumiem, że masz w pełni upaczowaną wersję? Jedyne wyjście jakie widzę, to że coś ordynarnie się źle wgrało, bo wina na pewno leży po stronie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Musisz zasłużyć sie grabarzowi. przynosisz mu wódke lub otrzymujesz pozwolenie na wejście od kapitana Vincenta albo anulujesz długi grabarza u Talara(to jest powiązane z questami, nie powiem którymi bo przechodzę grę nieszablonowo :wink: ), ale grabarz powinien "podsunąć" ci jakieś rozwiązanie, o ile jesteś w odpowiednim miejscu w fabule.

2. Musisz być cierpliwy :D bo mi też nie zawsze chce je zaatakować. Chociaż sposobem może być klikanie myszą na "roślinkę" tuż przy ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
2. czemu Geralt mi nie atakuje tych dużych roślin na bagnach? moge klikać sobie a on i tak nie atakuje:/

Atakuje, tylko podejdź bliżej. Najlepiej potraktuj je z kilku metrów znakiem Igni, potem podejdź (bardzo blisko) i naparzaj stylem silnym. Szybko padnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uleprzyć miecz stalowy ?? bo chyba dzięki 3 kawałkom meteorytu robi sie nowy. Gdzie mieszka Zoltan, jak uleprzyć zbroje?? Gdzie znalezdzi mutageny?? Dlaczego po południu nie ma u mnie tej wnuczki któa daje zlecenie w 3 akcie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem mam w Starej Wyzimie. Po zebraniu odpowiedniej ilości wiewiórczych kit, mam iść do szpitala, do Zygfryda. Niestety, szpital jest ciągle zamknięty i nie wiem o co kaman. Ktoś jest w stanie pomóc?

Rozumiem że jesteś w akcie V ?

Jeśli tak Zygfryd leży w "Prowizorycznym Szpitalu", koło polowego centrum dowodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem że wejście do szpitala tak od tyłu trochę jest. tylko z tymi walkami problem taki że ona ciągle się toczy bo wciąż dochodzą nowi scoiatell, a drzwi jak klikam to pisze że zamknięte... bug czy ki uj?

Spróbuj zabijać tylko tych co Cię atakują. Pewnie parę razy ci nie wyjdzie ale w końcu się uda :P Miałem ten sam problem ale po paru próbach się udało tam wejść. A no i jeszcze jedno: chowaj miecz od razu po walce, szybciej będziesz mógł wchodzić do pomieszczeń

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gęsty temat już o Wiedźminie się zrobił ;) To ja dodam swoje pytanie. Mianowicie:

1. Czy jest jakiś sposób, by odpalić tą grę bez shaderów? (lub z ich zredukowaną liczbą?) Może jakiś zewnętrzny programik? Bo z shaderami u mnie wszystko działa... skokowo.

2. Czy jest jakiś sposób na poprawienie wydajności, oprócz ustawienia wszystkiego na minimum w opcjach? (i/lub wymienienia sprzętu ;) ) Chodzi mi o to, czy jest np. jakiś plik .cfg, gdzie ręcznie można poprzestawiać opcje grafiki?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w drugim akcie.

uznałem kpt Vincenta winnym (teraz wiem, że nie jest :) ) i facet się nieźle wkurzył. czy przez to nie będę mógł skończyć zadania "Co kryje prawda"? poza tym w dzienniku nie mam zadania "Podejrzany: Leuvaarden" choć wiem już o łapówkach od najemników i wspominał o nim detektyw. mam najnowszą wersję gry (ściągnąłem drugi patch z gram.pl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo:)

Ja mam problem-.-

1.Gdzie mam znaleść wódkę krasnoludzka dla grabarza w II rozdziale bo bez tego fabula nie ruszy...

2. Czy jak zainstaluje wszystkie patche itd. to bede musial grac od początku zeby je bylo widać??tzn ich rezultaty:PP

pozdro

Na pytanie drugie nie znam odpowiedzi, ale na pierwsze tak.

Kupisz w 'Misiu kudłaczu' u kelnerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoldator:

Nie ty jeden uznałeś go za winnego :wink: , ale to nie powinno przysparzać ci żadnych problemów w wykonaniu zadania. A co do zadania "Podejrzany: Leuvaarden" powinno się uaktywnić podczas wyknonywania zadania "Tajemnice Wyzimy"-od Raymonda(powinien dać ci swoje zapiski, ale jeśli to nie poskutkowało to powinieneś udać się na Wyspę Wywern(znajduje się w północnej części bagien za Gajem Druidów)- tam powinno być ciało jakiegoś nieszczęśnika z zapiskami o Leuvaardenie.

Borowicvz:

1. Wódkę można oczywiście kupić w karczmie lub znaleźć u kogoś w domu.

2. Powinny zadziałać, ja sam instalowałem po rozpoczęciu gry i wydaje mi się że zaskoczyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...