Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Gwarancji nie ma. Może pójść, ale jak jeżeli da radę to tylko na minimalnych detalach i będzie się chyba czasami ciąć. To wszystko wina karty. Procesor chyba da radę, a RAM-u jest dużo. Jeśli chcesz to zaryzykuj. Ale to twój wybór. Ponoć Wiedźmin jest dobrze zoptymalizowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie znaleźć pochodnię, lub eliksir "KOT" ?

Chcę iść do krypty, a tam jest tak ciemno że nic nie widać :/

Sprawdzałem już u wszystkich sprzedawców/kupców na obrzeżasz Wyzimy, ale nikt nie ma takich rzeczy...

Równie dobrze można użyć Zamieci - co prawda działa dość krótko, ale przynajmniej coś widać w ciemnościach na odległość 4 metrów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryk100

Za 79 zł bez wirtualnych pieniędzy możesz także zakupić w Wirtusie

Żniwiarz Umysłów

Ja jednak muszę iść w głąb krypty, aby wykonać Questa, a seryjnie NIC nie widzę.

Teraz inne pytanie.

Gdzie mogę znaleźć bestię która nawiedza mieszkańców obrzeż wyzimy? Pojawia mi się jakiś taki WIELKI pies, ale od razu znika, i na jego miejsce pojawia się 3-4 małe psy.

Miałem już tak kilka razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia pojawi sie w finalowej scnie rozdzialu pierwszego, "kota" zrób sobie sam, juz nie pamietam ale jakos mi sie to udalo przed tym questem, a pochodnie znajdziesz w szafach, kufrach itp, chodz po wszystkich chatach we wsi, tylko uwazaj, w niektórych czaja sie ghule.

Co do zacinania, w walce z Bestia szlo wsio plynnie zato na bagnach gra zwolnila strasznie, nie zacinala nie skakala, tylko jakby ktos 1/2 prędkość filmu puscil, mial ktos cos takiego?

W/g mnie postacie sa dobrze zrobione, mimika twarzy?? uuu, nie widzicie? Zraszto ja sobie wiedzmina wlasnie tak wyobrażalem, kamienna twarz, nutka ironii, obojetność. Woleli byscie by gestykulowal jak w Gotiku 3?? Tam machali lapciami i kiwali sie jak rozhisteryzowana panienka po pierwszym.... buziaku :P

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. W II akcie walczyłem z golemem i przegrałem. PO wczytaniu gry okazało się ze nie mam przy sobie odgromnika. Próbowałem chyba wszystkiego powrotu do sava sprzed kupienia odgromnika, przeinstalowania gry i nic. Mam najnowszą wersję 1.1a

A patrzyłeś na zwykłe przedmioty, czy przedmioty fabularne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem nowy i mam nast. pytanie odnośnie mojego sprzętu:

Kilka dni temu kupiłem sobie Wiedźmina, zainstalowałem, odpaliłem...i..gra mi się tak tnie że poprostu nie da się grać! A jakos grafiki itp zmniejszyłem do minimum..

A oto mój sprzęt:

Intel Core Duo 1.8

GeForce 7300GS(256MB)

1GB RAM(DDR2-533MHz)

system operacyjny : Windows VISTA

I oto moje pytanie:

Jak myślicie czy gdybym dokupił 1 GB RAMU to gra by mi się nie cieła na tych minimalnych detalach chociaz? Bo słyszalem ze dla Visty trzeba mieć conajmniej 1,5 GB RAMU ale to olałem.. Czy moze poprostu zeby sobie pograc musze kupic sobie nową karte graficzną?

Prosze o pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co ci ta Vista była ? Na XP by śmigało. Ale nie gdybajmy, wg mnie to jest wina RAMu. 1.5 GB nie wystarczy, na Twoim miejscu kupiłbym od razu dodatkowe 1 GB, żeby w sumie było 2 GB. Karta to nie jest cud techniki, ale 256 MB w zupełności wystarcza jak na razie do wszystkich gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otuż gdy gram w wiedźmina haczy mi się gra. Przejdę kilka kroków i hak znowu kilka i hak czego to może być wina. Pomóżcie

Chodzi oto że gra chodzi mi płynnie ale jak czodzę po otwartej przestrzeni to jast jak mówię. Proszę o pomoc

Moja konfiguracja to:

-1gb Ram DDR2

-Intel Celeron 3,20Gh

-Radeon X550 Saphire 512DDR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Bestią pod koniec pierwszego rozdziału. Abigail zaraz na początku walki ginie. Co trzeba robić, by mi wiedźma nie zginęła? Jaka jest najlepsza taktyka na tego wielkiego psa? W poradniku do gry bardzo lakonicznie o tej misji napisali. Byłoby też miło, gdyby można było zapisywać stan gry w trakcie tej walki, ale niestety nie można. Pomocy! :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisać gry nie można specjalnie, zwiększono wagę i trudność tego spotkania bo w końcu to niezłe bydle jest. A najlepiej uzbroić się w Zamieć, Jaskółkę i nasmarować miecz olejem przeciw upiorom. Jak będziesz miał mało zdrowia to zacznij kręcić się naokoło kręgu ognia żeby trochę zregenerować siły(uważaj tylko na ogniska bo wyskakują z nich berghesty). A Abigail nawet jeśli zginie to się odrodzi(chyba). Z sama Bestią walcz szybkim a jesli są wokół niej berghesty to grupowym(ale to masz napisane też w poradniku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Bestią pod koniec pierwszego rozdziału. Abigail zaraz na początku walki ginie. Co trzeba robić, by mi wiedźma nie zginęła? Jaka jest najlepsza taktyka na tego wielkiego psa? W poradniku do gry bardzo lakonicznie o tej misji napisali. Byłoby też miło, gdyby można było zapisywać stan gry w trakcie tej walki, ale niestety nie można. Pomocy! :(

Przy osądzaniu Abigail wybierz, że jednak jest winna - dzięki temu a) walka z Bestią jest prostsza, B) w walce pomagają Ci wieśniacy, c) po walce nie musisz walczyć dodatkowo z Wielebnym i spółką :wink:

A jeżeli chcesz, by nie spalili Abigail, to zaopatrz się w Jaskółkę + Puszczyka + olej przeciw upiorom. Abigail nie umiera, tylko traci przytomność- gdy ją odzyska, to zacznie Cię leczyć. Oczywiście nie obędzie się bez Znaków (jeżeli masz dobrze rozwinięty Aard, to wystarczy przewrócić Bestię i dobić ją jednym uderzeniem :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...