Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Ja jutro kupuje wiedzmina :D i mam co do niego pytanie: czy bedzie mi chodzil??

Moj Komp:

Celeron 2.93 GHz, Win XP, 512 RAM, NVIDIA GeForce 6200SE TurboCache.

Info ze strony gram.pl:

Lista nieobsługiwanych kart graficznych:

1. Nvidia - GeForce 2; 4 MX; FX; 6100; 6200;.

2. ATI - Radeon 7xxx; 8xxx; 9000; 9100; 9200; 9250; 9500; 9550.

3. Intel - wszystkie modele

4. VIA - wszystkie modele

5. SIS - wszystkie modele

6. Matrox - wszystkie modele

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Jestem pod koniec 3 aktu. Wie ktos gdzie mozna spotkac Zoltana? Wczesniej siedzial w domku Vivaldiego ale po tym jak w czasie questa w banku sprzymierzylem sie z wiewiorkami to zamiast niego siedzi tam Yevinn. A potrzebuje pogadac z Zoltanem zeby przejsc na wyzszy poziom w grze w kosci.

Sprawa druga - nie moge zakonczyc wiedzminskich zlecen w tym rozdziale na archerospory i cmentary - wie ktos gdzie najlepiej spotkac te bestie? Bo mi brakuje skladnikow. Zjadarka tez by sie przydala do zadania nie bedzie bolalo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa druga - nie moge zakonczyc wiedzminskich zlecen w tym rozdziale na archerospory i cmentary - wie ktos gdzie najlepiej spotkac te bestie?

Archespory sa na bagnach. Podobnie jak echinopsy, sa to drapiezne rosliny wyskakujace spod ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dziś kupiona :D Mam pytanie odnośnie stylów walki..?? Czy jak sie wykonuje combosy to mozna przełączac style walki z grupowego na inny i itp ??? Odnośnie wydania gry.. widac za co sie płaci :D POCHWAŁY DLA CD-PROJEKT RED !! BRAWO !!!!! ODWALILISCIE NAPRAWDE KUPE GENIALNEJ I WYSMIENITEJ ROBOTY !!! BRWAO !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archespory sa na bagnach. Podobnie jak echinopsy,

Cementary rownież są na bagnach najlepiej szukaj ich po zmroku w okolicach zwalonej wierzy jak ich nie bedzie to pomedytuj przy ognisku z godzine to przyjdzie cala chmara :) przynajmniej ja tak mialem

Zjadarke jesli sie nie myle (a moge bo jest pozno ) znajdziesz na cmentarzu wyzimskim oczywisice po zmroku 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra dziś kupiona :D Mam pytanie odnośnie stylów walki..?? Czy jak sie wykonuje combosy to mozna przełączac style walki z grupowego na inny i itp ???

Niestety nie da się. Przynajmniej na początku nie moge :D Jak przełączysz styl to wtedy zaczynasz kombosa od nowa w nowym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytania:

1. Wykonałem dla Shani zadanie, ale nie zaprasza mnie na imprezę... co mam jeszcze zrobić?

2. Rozmawiałem z Siemkiem odnośnie zadania zleconego mi przez detektywa, tyle że w szpitalu nie ma żołnieży (mających pilnować więźnia). Jak mogę wykonać to zadanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytania:

1. Wykonałem dla Shani zadanie, ale nie zaprasza mnie na imprezę... co mam jeszcze zrobić?

2. Rozmawiałem z Siemkiem odnośnie zadania zleconego mi przez detektywa, tyle że w szpitalu nie ma żołnieży (mających pilnować więźnia). Jak mogę wykonać to zadanie?

1. Wykonac 'Anatomie zbrodni'?

2. Cos tam jeszcze bylo... mam to za soba,wiec zerkne do poradnika i napisze ci na priv - pewnie kolo 22-ej, ale moze ktos wczesniej pomoze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytania:

1. Wykonałem dla Shani zadanie, ale nie zaprasza mnie na imprezę... co mam jeszcze zrobić?

2. Rozmawiałem z Siemkiem odnośnie zadania zleconego mi przez detektywa, tyle że w szpitalu nie ma żołnieży (mających pilnować więźnia). Jak mogę wykonać to zadanie?

1. Wykonac 'Anatomie zbrodni'?

2. Cos tam jeszcze bylo... mam to za soba,wiec zerkne do poradnika i napisze ci na priv - pewnie kolo 22-ej, ale moze ktos wczesniej pomoze?

Odnośnie poradnika: Też czytałem i jakoś nie pomogło... ogólnie to w dzienniku pisze, bym przycisnął Siemka (mimo iż z nim rozmawiałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...