Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Ludize pomocy!!! Wczytuje sie poziom "obrzeża wyzimy" i pokazuje sie: "Wystąpił błąd z aplikacją Witcher.exe i zostanie ona zamknieta blablabla..." i tak w kołeczko! Instalowalem gre ponownie, mam patha ale nie pomaga!! :cry: Pomóżcie!!! Z "GURY" dziękuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Bestią pod koniec pierwszego rozdziału. Abigail zaraz na początku walki ginie. Co trzeba robić, by mi wiedźma nie zginęła? Jaka jest najlepsza taktyka na tego wielkiego psa? W poradniku do gry bardzo lakonicznie o tej misji napisali. Byłoby też miło, gdyby można było zapisywać stan gry w trakcie tej walki, ale niestety nie można. Pomocy! :(

Ona nie ginie. Tylko udaje, że nie żyje. Po walce wstaje. Na Bestię dobry jest znak Aard. W pewnym momencie (gdy straci ponad połowę życia) będziesz mógł ją przewrócić na plecy i dobić jednym ciosem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak moj komp: AMD Athlon 2000+, GeForce 5200, 768pamieci, Windows XP SP2.....pytanie: czy jest jakas szansa aby na tym kompie poszedl Wiedzmin na minimalnych detalach i sie nie zacinał? ew co powinienem w nim zupgradowac aby on zadzialal?

Z gUry dziekuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. co do tej bestii mam ten sam problem, wykonalem najwazniejsze zadania, zdobylem zaufanie miasta ale ten ziomek z kaplicy niechce dac glejtu bo nie zabilem bestii ktorej nigdzie nie moge znalesc biegalem wszedzie i nic ;/ niech ktos napisze gdzie mu sie pokazala bestia zawsze to bedzie jakas pomoc. dziekuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z Bestią jest zwieńczeniem questa "Ludzie i potwory" jednakże zeby zakończyć ten quest, trzeba ukończyć "Ogon Salamandry", w którym rozprawiamy się z bandą rabusiów. Uwalniamy dzięki temu Alvina, który podpowiada nam którędy wydostać się z jaskini. Po drodze spotykamy Abigail i walczymy z Bestią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

Procesor: Intel Pentium 4 2.4GHz lub AMD Athlon 64 +2800

Pamięć RAM: 1024 MB RAM w przypadku Microsoft Windows XP / 1536 MB dla Microsoft Windows Vista

Karta graficzna: 128 MB Video RAM, z obsługą DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 (NVIDIA GeForce 6600 / ATI Radeon 9800)

8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

Napęd DVD

Wymagania optymalne:

System operacyjny: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Vista (System Operacyjny musi posiadać dostępne aktualizacje)

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.13 GHz lub AMD X2 5600+

Pamięć RAM: 2 GB RAM

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO

8.5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c

Napęd DVD

na medium da rady nawet :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki za pomoc z tą bestią. Udało mi się jakoś ją powalić bez używania znaku stosując styl grupowy. Niestety, znowu utknąłem. Tym razem jestem w II rozdziale na bagnach. Mam odprowadzić dziadka do kapliczki (Zadanie: Pielgrzymka). W czasie drogi wyrasta spod ziemi jakaś roślina (?) albo cuś podobnego. W bestiariuszu pisze, że jedynym sposobem na jej pokonanie jest podpalenie i srebro. Stosuje się więc do zaleceń, tyle że ona nie chce zdechnąć. Próbuje podpalić ją znakiem Igni oraz pochodnią, ale nic to nie daje. Srebrny miecz trochę ją rani (widać jak krew się leje), ale ja za szybko ginę (nawet po wypiciu jaskółki). Macie na nią jakieś sposoby?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Archespor(coś lepszego od echinospora) dostaniesz za niego nagrodę u Vincenta Meisa(kapitan straży). Najlepiej użyć na mieczu srebrnym pyłu diamentowego(+40% do obrażeń), lub jeśli nie masz, to zastępczo kamienia szlifierskiego(+20% do obrażeń), ale polecam bardziej pył. Zażyj Jaskółkę, a także możesz wspomóc się Zamiecią. Jak "wyskoczy" spod ziemi użyj znaku Igni(najlepiej żeby sie podpalił), a potem atakuj stylem silnym. Po ubiciu zabierz trofeum i 400 orenów twoje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. czy można obejść te zabezpieczenia, które nie pozwalają uruchomic się grze jeśli nie spełnia sie minimalnych wymagań? kupiłem wiedźmina tak, aby zobaczyc czy moj gruchot jest jeszcze do czegos przydatny, ale okazuje sie ze CDP byl odde mnie sprytniejsz :lol: . mam nadzieje ze ktoś zna rozwiązanie mojego problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy wam się gra też tak długo ładuje ???

u mnie wyjście z domu do np Podgrodzia trwa ok 2.5 minuty (wszystko na maxa odnośnie grafy) a przecież sprzęt mam dobry :

PENTIUM 4 HT 3.06 GHz

1 gb RAmu

karta GF 8800 GTX

Więc o co chodzi czy u was też się tak długo ładuje ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przecież sprzęt mam dobry :

1 gb RAmu

Za mało dobry na Wiedźmina. Sugerowałbym dokupić 1GB RAMu, albo pozmniejszać detale :P Niestety długie ładowanie jest bolączką tej gry.

Czy możliwe jest "dokucie" kawałków meteorytu do wykutego już uprzednio miecza

Tak, jeżeli masz kolejne trzy kawałki. Ale niestety właściwości nie przechodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej czy wam się gra też tak długo ładuje ???

u mnie wyjście z domu do np Podgrodzia trwa ok 2.5 minuty (wszystko na maxa odnośnie grafy) a przecież sprzęt mam dobry :

PENTIUM 4 HT 3.06 GHz

1 gb RAmu

karta GF 8800 GTX

Więc o co chodzi czy u was też się tak długo ładuje ??

No to mi na Athlonie 2800+ 1GB RAMu i GF 5700LE dużo krócej się ładuje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Widźmin pójdzie na takim kompie

Celeron CPU 2.56 GHz

768 MB RAM

karta SAPPHIRE RADEON X1650 512MB

chodzi mi tylko o to czy gra będzie płynnie chodziła na minimalnych detalach

Prosze o odpowiedź

Tak będzie chodziła. Nie prościej sprawdzić po prostu minimalne wymagania gry?

Dokup jeszcze z 512MB RAMu, szybciej lokacje będą się wpisywały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleeease!!!! Pomóżcie!!!! Mam Wiedźmina oryginałkę, wszystko się instaluje. Już klikam NEW GAME, wybieram poziom trudności, gra się ładuje, i gdy pasek dochodzi do końca gra sie zawiesza. Myszka znika i koniec - stoi.

Mam kompa gorszego niz trzeba, ale kolo napisal ze tez ma gorszego ale sminga. Nawet zpatchowalem do wersji 1.1 i nic HEEEELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...