Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

Tzn w jaki sposób? Bo jak pisałem, mogę wykuć tylko żelazny (chyba, że jest tam jakaś ikona pozwalająca na to)?

Mogę 'wykuć' miecz 2x niebieski meteoryt i 1x czerwony lub na odwrót. Albo jestem ślepawy albo nieobeznany, ale nigdzie nie widzę możliwości przekucia miecza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn w jaki sposób? Bo jak pisałem, mogę wykuć tylko żelazny (chyba, że jest tam jakaś ikona pozwalająca na to)?

Mogę 'wykuć' miecz 2x niebieski meteoryt i 1x czerwony lub na odwrót. Albo jestem ślepawy albo nieobeznany, ale nigdzie nie widzę możliwości przekucia miecza...

Ot, tak to sobie nazwali... właśnie o to chodzi z przekuwaniem/wykuwaniem miecza. Przynosisz do kowala trzy kawałki rudy lub trzy kamienie runiczne, i dostajesz możliwość "zakupu" miecza zrobionego z przyniesionych przez ciebie składników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może gdzie mogę znaleźć jeden z 10 magicznych kamyczków dla Kalksteina? Chodzi mi o ten, co ma być w kanałach. Przeszukałem całe dokładnie, zajrzałem do Kultu Pająka, ale nigdzie na nic nie natrafiłem.. pomożecie :) ?

Ten kamień był przy ciele kuroliszka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki maly problem. Otoz kiedy wyjde z gry i wejde zmienia mi sie sterowanie. Na poczatku gry wybralem sterowanie z klawiatury bo takie wydawalo mi sie lepsze. I fajnie mi sie tak gra, ale jak ponownie wszedlem do gry to mam sterowanie z myszy. Nigdzie w opcjach nie moge tego zmienic choc pisze przy wyborze sterowania na poczatku gry ze mozna je zmienic w dowolnym momencie. Wie ktos moze gdzie mozna to zrobic? Z gory dziekuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ten sam problem który już ktoś kiedyś poruszył. Otóż w V rozdziale nie mogę wejść do szpitala. Nazbierałem już 20 wiewiórczych kit i mam iść do szpitala spotkać się z z ygfrydem ale drzwi są ciągle zamknięte. W pobliżu drzwi nikt nie walczy, a ja i tak nie mogę się tam dostać. 100 razy klikałem na te drzwi i za diabła nie da się ich otworzyć. Tak w ogóle to walczę po stronie zakonu oczywiśćie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ten sam problem który już ktoś kiedyś poruszył. Otóż w V rozdziale nie mogę wejść do szpitala. Nazbierałem już 20 wiewiórczych kit i mam iść do szpitala spotkać się z z ygfrydem ale drzwi są ciągle zamknięte. W pobliżu drzwi nikt nie walczy, a ja i tak nie mogę się tam dostać. 100 razy klikałem na te drzwi i za diabła nie da się ich otworzyć. Tak w ogóle to walczę po stronie zakonu oczywiśćie.

Tam zdaje sie bylo tylne wejscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Nie, NIE!

To tymi drugimi drzwiami masz wejść, tymi GŁÓWNYMI od strony ulicy gdzie walczą wiewiórki z zakonem.

TYLKO ŻE... Jeśli walczy ich tam za dużo, i zaczną Cię atakować, NIE POKAŻE CI SIE IKONKA ABY WEJŚĆ.

Dlatego musisz odejść spory kawałek [najlepiej dojdź do bramy na Groblę] i wtedy biegiem PROSTO DO DRZWI SZPITALA.

Być może potrzebne będzie kilka podejść, bo sam tak miałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko to z 5h

To było więcej niż 5h... :wink:

Pytanie - kto to ten z filmiku koncowego ? Nie bd pisał dokldnie o jaka postac mi chodzi, zeby nie psuc zabawy innym, ale wiecie o kogo kaman, jak co to piszcie na PM ;-)

Ale żeby nie było off topu - ty z tymi golemami, idz do Vaski, za zadanie ci da karte, z nia idz do tego alchemika i bedzie tip top, potem kowal dopiero.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, a wiecie może, co mogę zrobić aby Vincent nie był na mnie obrażony :P?

I to nie takie obrażenie jak u innych podejrzanych osób, tzn. jak przyjdę za godzinę już moge z nimi rozmawiać.

Mianowicie przycisnąłem Vincenta i teraz nie mogę z nim rozmawiać, a akurat zabiłem .. erchopsa(tę duża roslinę z bagien) i mam mu sprzedać jego kłącze.. ale on ze mną nawet nie chce rozmawiac :P

Pokpiłem sprawę czy potem sie odblokuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na początku IV aktu i nie mam przepisu na eliksir z serca golema. Czy to jest normalne? Wydaje mi się, że ze wszystkimi odpowiednimi osobami rozmawiałem, a tu nic jak nie mam receptury tak nie mam :?. Jeśli jest to nienormalne, proszę o podanie recepturki :roll:

musiałeś zgubić przepis na miksturę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem wlasnie ze jjak chce pogadac z Kalsteinem o tych golmeach zastyglych to niema tkaiej opcji...

Bylem u kowala zeby ten odgrodnik wykluc bo mi mowiliscie ale niema tez nigdzie takiej opcji rozmowy;/ niewiem jak ruszy te golemy....

porozmawiaj z kowalem z zakonu Zygfryda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokuje. Idź pomedytuj z godzinę, facet ma krótką pamięć (jak i inni ważniejsi NPCe).

W takim razie u mnie jego pamięć jest niezwykle mocna albo po jakiejs innej misji sie odblokuje, bowiem minęło juz pare dni, akcja do przodu sie posunęła a Vincent wciąz nie chce ze mną rozmawiać strasząc mnie więzieniem :P ( cos w stylu "jeszcze jedno słowo i pojdziesz siedziec")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...