Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

max.99

Wiedźmin

Polecane posty

zoldator:

Nie ty jeden uznałeś go za winnego :wink: , ale to nie powinno przysparzać ci żadnych problemów w wykonaniu zadania. A co do zadania "Podejrzany: Leuvaarden" powinno się uaktywnić podczas wyknonywania zadania "Tajemnice Wyzimy"-od Raymonda(powinien dać ci swoje zapiski, ale jeśli to nie poskutkowało to powinieneś udać się na Wyspę Wywern(znajduje się w północnej części bagien za Gajem Druidów)- tam powinno być ciało jakiegoś nieszczęśnika z zapiskami o Leuvaardenie.

dzięki, ale w poradniku czytałem, ze trzeba iść na cmentarz, a żeby sie dostać na cmentarz muszę zrobić jedną z dwóch rzeczy: poprosić Vincenta (raczej odpada :) ) albo wykonać zadanie dla grabarza. mam już w dzienniku "Co kryje prawda" , ale grabarz nie wspomina o żadnych długach u Talara, więc skąd Geralt ma wiedzieć, ze może je spłacić? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem w II akcie jak mam walczyc z gollemem jak on sie nieporusza??okolo niego sa jakies dziwne posagi moze cos z tym trzeba zrobic??jest opcja takze wstawienia czegos do golema ale czego??prosze od pomoc jak najszybciej.

Ten sam problem:P

Dzieki z rade udao mi sie juz dostac tam, ale teraz szukam ostatniej serfiry czy cos takiego i w nottatkach psize ze beda straznicy..

A tam jest jakis golem ktorego chyba trzeba uaktwycnic i wogol niego takie 3 penelopy czy jakos tak takie kamienie powiedzicie co zrobic plx:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoldator:

Vincent niekoniecznie odpada, mi się chyba udało z nim załatwić "wejściówkę" mimo tego, że był na mnie obrażony. A co do długów Grabarza to wydaje mi się, że trzeba porozmawiać bezpośrednio z Talarem. A jeśli żaden nie będzie chciał pomóc to wydaje mi się, że trzeba znaleźć dowód niewinności któregoś z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Mianowicie w trakcie wykonywania zadania "Bez Przebaczenia" na początku wszystko idzie łatwo, walczę sobie z Magistrem (który jest wg. mnie jest za łatwym przeciwnikiem), a potem spadam do leża Królowej Kikimor. I zaczynają się schody. Nie wiem, czy to jakiś babol, ale nie mogę jej w żaden sposób załatwić. Spuszczam jej na łeb te belki, a ona nic, tylko sie klinuje. Macie jakieś rady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Mianowicie w trakcie wykonywania zadania "Bez Przebaczenia" na początku wszystko idzie łatwo, walczę sobie z Magistrem (który jest wg. mnie jest za łatwym przeciwnikiem), a potem spadam do leża Królowej Kikimor. I zaczynają się schody. Nie wiem, czy to jakiś babol, ale nie mogę jej w żaden sposób załatwić. Spuszczam jej na łeb te belki, a ona nic, tylko sie klinuje. Macie jakieś rady?

Trzeba ja zasypac w tej najwiekszej komnacie razem z innymi kikimorami, a potem - o ile pamietam - zabrac cos z jej truchla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoldator:

Vincent niekoniecznie odpada, mi się chyba udało z nim załatwić "wejściówkę" mimo tego, że był na mnie obrażony. A co do długów Grabarza to wydaje mi się, że trzeba porozmawiać bezpośrednio z Talarem. A jeśli żaden nie będzie chciał pomóc to wydaje mi się, że trzeba znaleźć dowód niewinności któregoś z nich.

możesz mi zdradzić metodę, którą się z nim dogadałeś? bo jak ja próbuje to mówi mi, żebym nie przeginał pały bo mnie wsadzi do kicia :) i na tym dyskusja sie kończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teonele:

Wystarczy wyjąć miecz i je przeskakiwać. Chociaż u mnie (nie wiem czemu, może pierzchały przed królową :?: ) uciekały przede mną.

zoldator:

Nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłem(chociaż na pewno powiedziałem obu że im nie wierzę), ale wydaje mi się że trzeba zebrać dowód na niewinność konkretnego podejrzanego(musisz zajść trochę dalej w głównym wątku). Na pewno nie jest tak, że dalej w grze nie zajdziesz czy nie będziesz mógł wykonać zadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupię sobie niestety Wiedźmina, bo:

po 1. mam za mało kasy

po 2. mam za słaby config kompa

Ale szacun dla ludzi z CDP. Oglądając różne making of, Hypera, recki i grając z kolegą na jego kompie można o Witcherze odnieść bardzo pozytywne wrażenie. Naprawdę, CDP się spisał. Oby nasz Wiedźmin nie stał się hitem tylko w naszym kraju, mam nadzieję, że odniesie sukces za granicą.

A tu macie link do super gry. Klikać!

http://s7.bitefight.onet.pl/c.php?uid=xxxxxxxxx

1) Pomylily ci sie tematy, 2) dostajesz ostrzezenie za podanie linka do BiteFighta. Nieznajomosc regulaminu szkodzi - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoldator:

Vincent niekoniecznie odpada, mi się chyba udało z nim załatwić "wejściówkę" mimo tego, że był na mnie obrażony. A co do długów Grabarza to wydaje mi się, że trzeba porozmawiać bezpośrednio z Talarem. A jeśli żaden nie będzie chciał pomóc to wydaje mi się, że trzeba znaleźć dowód niewinności któregoś z nich.

możesz mi zdradzić metodę, którą się z nim dogadałeś? bo jak ja próbuje to mówi mi, żebym nie przeginał pały bo mnie wsadzi do kicia :) i na tym dyskusja sie kończy.

Aby uaktywnić zadanie "Co kryje prawda", musisz dowieść niewinności conajmniej jednego z podejrzanych (u mnie był to Talar). Potem pogadaj z grabarzem i powiedz, że chcesz iść na cmentarz. On poględzi o zakazie i długach, a ty dostaniesz wpis w dzienniku. Jak nie pomoże --> Poradnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest kilka barykad, jedna po drugiej. Musisz przebić się przez wszystkie, a dojdziesz do bramy.W tym momencie włączy się filmik (który musiałem przerwać, bo gra mi się wywalała, kiedy doszedł do końca normalnie, nie wiem, czy to poprawili), po którym znajdziesz się na cmentarzu na bagnach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam male pytanie czy musze cos zrobic przed wloczeniem gry (wiedzmin oczywiscie) bo chyba w ktoryms numerze cda pisalo ze udalo sie waszej redakcji odpalic go na 1.7 procku a ja mam 2.0 w wymaganiach czytalem 2.4 chyba jezeli trzeba cos zrobic przed odpaleniem to napiszcie plz

reszta mojego sprzetu powinna stykac

1gb ram

radeon 9250pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam male pytanie czy musze cos zrobic przed wloczeniem gry (wiedzmin oczywiscie) bo chyba w ktoryms numerze cda pisalo ze udalo sie waszej redakcji odpalic go na 1.7 procku a ja mam 2.0 w wymaganiach czytalem 2.4 chyba jezeli trzeba cos zrobic przed odpaleniem to napiszcie plz

reszta mojego sprzetu powinna stykac

1gb ram

radeon 9250pro

Z tego co pamiętam to Wiedźmin nie obsługuje Radeona 9250...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...