Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

@UP

Uoooaaaa... Click zaraz po padnięciu osiągną[ł] [smg] trollface.gif status "kultowego" tongue_prosty.gif.

@JasonMraz50

Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Ja wiem, że CDA nie może wyrwać od tej trójki ich gier. I mimo nostalgi, godzę się z tym bo taka jest ich dziwna polityka (może chodzi o to, że gra z covera pisma byłaby naprawdę nasza, a nie tylko "pożyczona" od tych molochów??). Bo to, że gardzą tymi kilkudziesięcioma tysiącami euro/dolców za tytuły których już i tak nie sprzedają (np. NFS HP2 czy LoTR 1) nie mieści mi się w głowie. Przecież w kapitaliźmie każdy grosz się przyda, zwłaszcza przy tej ekonomii. Co nie przeszkadza mi podśmiewywać się z tego.

@EDIT: Z tymi ł na końcu zawsze miewam problemy (dodać czy nie?) smile_prosty.gif Dobrze, że jestem pod opieką smugglerowskiej fundacji na rzecz eliminacji błędów ortograficznych w postach na forach internetowych :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie EA nie na płytach Si di ekszyn to chyba wiecie od dawna nie?

Dokładnie - była. Armies of Exigo, Bodajże nr 5/2008? ;]

Ale - tak, tak, wiem - Crysisa nie dadzą. Sam kiedyś tak spamowałem. Zresztą - zawsze można wyrwać taką licencję - ale po co się napalać na opinię, że może być albo że nie jest możliwe? Lepiej poczekać [hehe...] - albo kupić tego całego Crysisa.

@Smuggler

No, skoro tak - to to jest must have :D Chociaż g...żeria będzie płakać, "bo grafiką to się nie umywa do CoD-a, ba, nawet do Minecrafta"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gameplay'e z wersji HD i recenzje - generalnie to dobry remake, poprawili tylko grafikę (ale nie tak, że gra straciła klimat).

Dobry pełniak ;) . A skoro ma być lepiej - przewiduję Darksiders :D . A bo dwójka będzie (była) recenzowana i się tak ciekawie może złożyć. Czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niestety, choc ostatnio EA zaczyna sie gorzej wiesc, kurs akcji spada, wartosc firmy maleje, wiec czasem w takich momentach Decydenci staja sie mniej sztywni w swych zasadach i moze teraz sie uda cos wyrwac? Choc za bardzo bym tutaj sie nie nastawial na sukces. W kazdym razie na pewno nie zlozylismy broni - kropla przeciez drazy kamien...

No, no. Może w końcu rozwiąże się worek z grami od EA? Ja tam bym chciał kiedyś w CDA zobaczyć Mirror's Edge. Gra podobno się słabo sprzedała, więc może będą chcieli zarobić sprzedając licencje dla czasopism o grach?

A może w następnym numerze pojawi się demko FIFY? Dla demka kupiłbym numer, bo ostatnia FIFA w którą grałem to bodajże 09...

Co do pierwszego pełniaka to dalej wypatruję Obka. Gra już mocno potaniała, 6 lat od premiery minęło, Bethesda zarabia na innych grach, więc i licencja nie powinna być już, aż tak droga. Kupiłbym już Obka, ale liczę, że jeśli Oblivion pojawi się w CDA to razem z dodatkami i kilkoma ciekawymi modami.

Jeśli nie Obek, to trzecią część Stalkera. Dwie pierwsze części z CDA mam, więc i tą bym kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak naprawdę fajny. Pamiętam bardzo dobrze "jedynkę", później po erze piracenia zdobyłem "jedynkę" z niesitniejącego Click!. Nie jest to tytuł must have ale kupię - warto mieć ten tytuł w wersji choćby z gazety. Jestem mile zaskoczony. Zobaczymy co dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijcie mnie biczem i topcie, ale w MDK nie grałem, choć wiele dobrego słyszałem o tej serii. Mam nadzieję, że z remakiem spędzę miłe chwile i jeśli mi się spodoba, to może i sięgnę po jedynkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak któryś z użytkownikow powyżej liczę na Darksiders. W końcu premiera dwójki to idealna okazja, żeby dać to na płytce, a gry od THQ już nieraz zagościły na płytce. Chociażby Saint's Row 2.

Też tak myślę, ale liczę też (jak wielu) na TES IV.

Choć czuję, że Smg nas zaskoczy, dając coś mało znanego, lecz genialnego (i lepszego od Afterfall i Drivera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że na krążek CDA kolejny raz trafia klasyk - wstyd się przyznać, ale nigdy w MDK nie grałem, będzie więc okazja nadrobić zaległości. Jeśli miałbym się czegoś czepić, to miast dwójki w wersji HD wolałbym tradycyjne, za to obie, części cyklu. No ale nie można mieć wszystkiego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...