Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

Majesty 1 Złota Edycja z CDA 12/03 jest dla mnie jedną z najlepszych pełnych wersji w historii CDA, więc cieszę się z sequela. A czy dodana dwójka jest z dodatkami? Jeśli nie, to trochę nie fajnie, bo gołą podstawkę przeszedłem już dawno. Ale i tak (na tle 2 ostatnich numerów) to dobra gra. Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majesty 2 - nie moje klimaty. Na metacritic średnia ocen 72% wink_prosty.gif

To wiedz że średnia ocen na meta gier z tego numeru będzie na pewno wyższa niż z dwóch ostatnich numerów

trollface.gif

Chciałem kiedyś zagrać w Majesty 2 ale jakoś nie było okazji, a teraz jest smile_prosty2.gif Smuggler, pytanko, na kolejnego pełniaka czekamy do jutra czy ujawnisz go jeszcze dzisiaj?

Do jutra- masz to w newsie na głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek wow co za wiedza ok.gif jesteś moim fanem, ale pewnie wyczytałeś to z Markolfa hehe (o Wiśle już nie których rzeczy nie pamięta trollface.gif )

Dobry pełniak może i był w Biedronce, ale Majesty jeszcze nie grałem za życia więc teraz będę miał okazję przetestować czym się to ludzie jarają, bo opinie i recenzje ma smaczne ok.gif

A CD-Action kópóje ok.gif no to jutro Ded Spejs i możemy robić zapowiedź trollface.gifklaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek wow co za wiedza ok.gif jesteś moim fanem, ale pewnie wyczytałeś to z Markolfa hehe (o Wiśle już nie których rzeczy nie pamięta trollface.gif )

Dobry pełniak może i był w Biedronce, ale Majesty jeszcze nie grałem za życia więc teraz będę miał okazję przetestować czym się to ludzie jarają, bo opinie i recenzje ma smaczne ok.gif

A CD-Action kópóje ok.gif no to jutro Ded Spejs i możemy robić zapowiedź trollface.gifklaszcze.gif

Ded Spejsa nie będzie, bo Ded Spejs jest od EAtrollface.gif

PS Pisze się ,,kupuję"trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam w najblizszym CDA moj felieton "I love you na 85%". trollface.gif

Ale ten Smuggler się lansi :P. Choć pewnie znowu będzie kolejny b.dobry tekst.

I mimo iż mijają lata, niektórzy czytelnicy CDA nie potrafią odróżnić zwrotu "jesteś moim fanem" od "jesteś moim idolem". TO NIE SĄ SYNONIMY (hi JasonMraz50 :)), tak jak "Przynajmniej" i "bynajmniej". Ja nie jestem niczyim fanem (no może Smugglera, ale tylko w 75 % :)). Mój status "bożyszcza" zobowiązuje innych do wielbienia mnie :):P:D;).

Szkoda, że Majesty 2 odeszło bajkowej grafiki na rzecz fotorealistycznej. Co IMHO jest niejakim absurdem w grze fantasy :). Przez to gra się gorzej starzeje niż dalej piękna jedynka. I to że świątynie w dwójce można postawić tylko w wyznaczonych miejscach też jest niefajne. Proszę szanowną redakcję o dorzucenie dodatków, w którymś z przyszłych numerów (jak dodatek do SupComa). I czy jeśli dajecie grę z PKK, to czy jutrzejszym pełniakiem może być Sacred 2??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...