Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

"A ode mnie masz minusa za brak znajomości historii. DUKE NUKEM 3D był jako pełniak w CDA 5/2002."

Powiedział ten co nie wiedział kiedy Wisła grała w Europejskich Pucharach trollface.gif i teraz poucza, bo chodzisz Bazyliszku po archiwaliach żeby się przypodobać hehe, ale dzięki tobie mogę poczytać od razu recke Majesty, bo gdyby nie ty to musiałbym iśc do szafy szukając numeru odpowiedniego, ale plusa ci za to nie damtrollface.gif

Ale Smuggler jestem pod wrażeniem. Pierwszy raz od dawna nikt aż tak nie narzeka (może to magia MDK?), ale poczekajmy do jutra hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie masz minusa za brak znajomości historii. DUKE NUKEM 3D był jako pełniak w CDA 5/2002.

A mało to kotletów na rynku - schabowy, mielony, sojowy itd. :) Beczka oczywiście :) Jutro nie będzie strategii, ale na pewno będzie...

czwartek i znów przeoczę przecieki

.

Co do pełniaków:

MDK 2 HD - ok.gif

Majesty 2 - ok.gifok.gif

A jutro co będzie to będzie, ale jak mówi Smuggler, że będzie dobrze, to tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze "Panie Redaktorze od przecieków w tym miesiącu", że jak dla mnie to te pełniaki już teraz powodują, że obojętne co będzie jako danie główne, to zestaw gier lepszy jak miech i dwa miechy temu, także Smuggler - miałeś rację mówiąc że będzie lepiej.jak przez ostatnie dwa numery. A przy okazji - nieźle Ci te przecieki wychodzą - zagadki całkiem całkiem....smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zawartość numeru oraz to, na co wszyscy czekają, czyli okładka trollface.gif, zostanie przedstawione jutro?

Nie. Okładka i zawartość są (praktycznie) zawsze w piątek. Jutro będzie prawdopodobnie 1 Pełniak (:D :D :D).

A co do pełniaków to jestem bardzo ciekawy MDK 2 I tego Majesty. Może nawet mój tata zainteresuje się MDK'iem.

Pozdrawiam Loginys

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, gimbuski płakusiają, bo nie ma scelanki? wescie pienionżek od mamusi i ićta do empiku, kupta sobie scelanke, zainstalujta i grajta. Tylko nie jojcie, ze po ćterech gocinkach siem skończyła. poza tym gimbuski wy moje, nie ma czasu na granie, czeba się do szkółki przygotowywać. :P

pisownia celowa :P bo mnie krew zalewa jak czytam takie [beep]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie 1 a porządny tytuł. A nie 3 byle jakie. Dajcie jakąś fife lub heroes'y 3, o tak heroesy 3 ;} Ludzie będą się zabijać w drodze do kiosku czy tam sklepu. Aby tylko kupić ten numer. Dajcie herki 3 podnieście 1-razowo cene do nawet 20 zł. To ja i tak kupie dla heroesów. Pomyślcie nad tym i czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...