Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

Tak z grubej rury na start? No no, kupiliście mnie już tym pełniakiem...

@chłopaki UP

Mass Effect 2 wielokrotnie stał po 25 zł. Jeśli za taką kwotę go nie kupiliście, to znaczy, że tak naprawdę nie zależy wam na tej grze...

A EA nie sprzedaje licencji, podobnie jak Activision czy Valve.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej gry ale z pewnością zagram, bo (może uznacie mnie za głupiego) ja lubię grać w stare gry ostatnio pożyczyłem od kolegi Duke Nukem 3D i Duke Nukem Forever i o wiele lepiej bawiłem się przy 3D tak samo z NFS-ami im starszy tym lepszysmile_prosty2.gif

PS Czy gry czasami nie przypominają winablink_prosty.gif Im starsze tym lepszewink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z grubej rury na start? No no, kupiliście mnie już tym pełniakiem...

@chłopaki UP

Mass Effect 2 wielokrotnie stał po 25 zł. Jeśli za taką kwotę go nie kupiliście, to znaczy, że tak naprawdę nie zależy wam na tej grze...

A EA nie sprzedaje licencji, podobnie jak Activision czy Valve.

Mylisz się .

Ja dopiero niedawno przeszedłem Massa 1 i dopiero wtedy przekonałem się do tej serii.Nie wszyscy mogli wtedy kupić 2 bo po prostu ... nie znali serii tak jak ja. Dlatego ja też bym Massem 2 nie pogardził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się .

Ja dopiero niedawno przeszedłem Massa 1 i dopiero wtedy przekonałem się do tej serii.Nie wszyscy mogli wtedy kupić 2 bo po prostu ... nie znali serii tak jak ja. Dlatego ja też bym Massem 2 nie pogardził.

Jeszcze w zeszłym miesiącu szło kupić edycję specjalną Mass Effecta 2 za 20 zł w sklepie ... a zresztą, nie wiem, czy można podawać takie dane na forum. Mimo wszystko to reklamowanie konkurencji. Wniosek prosty - zależy ci - szukasz i kupujesz. Nie zależy - masz nadzieję, że samo przyjdzie i czekasz.

Żeby nie było - miałem takie samo nastawienie do serii Resident Evil i Devil May Cry. Mimo wszystko tak zależało mi na grach, że wolałem dopłacić, a grę mieć zamiast czekać na objawienie pańskie.

@topic - MDK HD wymaga steama?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no - nieźle. Moje oczekiwania: Pełniak nr 2 Amnesia : The Dark Descent, Pełniak główny - Just Cause 2

P.S: Wymagania sprzętowe gry MDK 2 HD (wymagania ze strony gry-online.pl) : Core 2 Duo 2.4 GHz, 512 MB RAM (1.5 GB dla Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepszy), Windows XP/Vista/7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej ? Przecież jeśli wgl dodacie coś więcej na płyte oprócz MDK to będzie lepiej. Bo jak się ma więcej to zawsze jest "lepiej" : D. Ale jak dacie jeszcze jakiegoś NFS albo ME2 to już będzie świetnie .

To nie jest dużo jak na wasze możliwości , przecież nie wymagam od was gry Rockstara czy nie wiadomo czego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesz ze bedzie MDK 2 HADE.jezyk1.gif

Będzie lepiej ? Przecież jeśli wgl dodacie coś więcej na płyte oprócz MDK to będzie lepiej. Bo jak się ma więcej to zawsze jest "lepiej" : D. Ale jak dacie jeszcze jakiegoś NFS albo MS2 to już będzie świetnie .

To nie jest dużo jak na wasze możliwości , przecież nie wymagam od was gry Rockstara czy nie wiadomo czego.

ms 2 co??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko praktycznie wiadomo że napiszecie coś o Darksidersie 2 tu rodzi się więc pytanie czy artykuł bedzie na 3 czy na 5 stron, bo sądząc po waszych poprzednich wypowiedziach zapowiada się mega-recenzja. :P Ciekawi mnie czy wyłapiecie więcej niedociągnięć ode mnie ( po 4 godzinach gry znalazłem 7 bugów i 4 glitche) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesz ze bedzie MDK 2 HADE.jezyk1.gif

Będzie lepiej ? Przecież jeśli wgl dodacie coś więcej na płyte oprócz MDK to będzie lepiej. Bo jak się ma więcej to zawsze jest "lepiej" : D. Ale jak dacie jeszcze jakiegoś NFS albo MS2 to już będzie świetnie .

To nie jest dużo jak na wasze możliwości , przecież nie wymagam od was gry Rockstara czy nie wiadomo czego.

ms 2 co??

Miałem napisać ME2 rzecz jasna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia gierka, ale może kolejne będą lepsze ;]

Rozumiem, że grałeś i stwierdzasz to na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć z wyżej wymienionym tytułem :trollface: ?

Ja w "dwójkę" nie grałem, ale pierwszą część znam dosyć dobrze. Do dziś mam przed oczami wbudowany w grę benchmark, który mogliśmy uruchomić przed rozpoczęciem właściwej gry i który poprzez poziome słupki pokazywał nam wydajność naszej maszyny w stosunku do innych konfiguracji, z Pentium 100 MHz na czele :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej ? Przecież jeśli wgl dodacie coś więcej na płyte oprócz MDK to będzie lepiej. Bo jak się ma więcej to zawsze jest "lepiej" : D. Ale jak dacie jeszcze jakiegoś NFS albo ME2 to już będzie świetnie .

To nie jest dużo jak na wasze możliwości , przecież nie wymagam od was gry Rockstara czy nie wiadomo czego.

Nie no, doceniamy twoj umiar. Od rodzinki pod choinke oczekujesz przeciez tylko BMW, a moglbys Veyrona albo Ferrari. Szacun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...