Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

@ deBug: Dziękuję za komplement. I nie, nie przyszło mi do głowy, że można tak zrobić, ale dobrze, że ty się tak na wszystkim znasz i o wszystkim powiesz. Dzięki Bogu mój napęd DVD działa i nie byłem zmuszony ściągać kilkudziesięciu GB contentu Rage z "magazynu" Steama :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah- obstawiałem akcję i akcję dostaliśmy !) I na dodatek taki "głośniejszy" tytuł ;) Ciekaw jestem jakie to ma wymagania, bo silnik był chwalony a teren do zwiedzania spory. Meh- taka zajawka w dobie jarania się nowymi screenami z GTA V :P

No ale co ja mam począć: Stalker nie skończony, Dzikie hordy też, Mass Effect , Prince of persia, Sombie driver... A tu jeszcze LoL, beta nowego dodatku do WoW'a i Diablo 3 :S O ACII i Anno 2070 nie wspomnę... Ledwo Wojowniczą księżniczkę "zaliczyłem" a tu kolejna dostawa gier :S

Jesteście niemożliwi >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że Bazyliszek powie, że była recenzja w CD-Action Jast Kaust :(. Macie wielkiego minusa nakręcałem się na ded spejs i mam za swoje :(. U mnie XP nie jest samym problemem, ale także zmiana komputera by się przydała :D, bo mało która gra z Si Di Ekszyn nowsza mi teraz pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-A jak zwykle genialnie! Siedze sobie dzisiaj o 9:10 i gram w Darksidersa a tutaj mój kumpel ze Steama piszę "Wiesz co będzie w przyszłym CD-A?" Ja z ciekawości wchodzę na stronę CD-A a tutaj JUST CAUSE 2 na STEAMA , miałem zamiar niedawno kupować bo gra przednia w dodatku mam WIN 7 :)

Dziekuje CD-A za ten dość duży prezent pod koniec wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pełniak który wyszedł po II.2010 roku i kolejny argument, jak bardzo GW jest potrzebny, bo tylko on prawdę ci powie :P

Co do niezadowolonych z głównego pełniaka, mogą powtórzyć za Qn'ikiem, że też "Spodziewali się czegoś dużo lepszego". A ci co mają XP mogą się pocieszyć tym co powiedział Cormac "bohater JC 2 to po prostu d@#$%* [takie słowa w piśmie? - dop. 8azyl.]. Dam sobie spokój"

Jeśli garaże działają normalnie to dam grze szanse. Bo w GTA najbardziej lubię zdobywanie nowych domów z garażami i zapełnianie ich fajnymi furami. A połączenie tej gry ze Steamem to kolejny absurd skoro "brak jakichkolwiek trybów sieciowych". Nienawidzę zmuszania mnie do połączenia z netem nawet gdy chcę grać w singla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli garaże działają normalnie to dam grze szanse. Bo w GTA najbardziej lubię zdobywanie nowych domów z garażami i zapełnianie ich fajnymi furami. A połączenie tej gry ze Steamem to kolejny absurd skoro "brak jakichkolwiek trybów sieciowych". Nienawidzę zmuszania mnie do połączenia z netem nawet gdy chcę grać w singla.

Używaj trybu offline???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie będzie mi dane zagrać w Just Cause 2 z wiadomych względów, ale nie będę rozpaczał, mam masę innych gier, przeczekam, aż kupie nowszy system operacyjny i... tyle.

Na pewno zainstaluję MDK HD, a jak starczy czasu to i Majesty. Mi generalnie pełniaki przypadły do gustu, wg mnie na pewno lepsze niż ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem podsumowujac.

Dajecie dwie pelne wersje (MDK i Majesty), swietne zreszta i pozwalacie wypozyczyc na dyktatorskich zasadach od zewnetrznego dostawcy "usluge elaktroniczna", w ktora nie zagra ok 60-70% waszych czytelnikow.

Z punktu widzenia osoby, ktora jest z wami od 4 numeru (mimo,ze ostatnie kilka lat jestem za granica), smiem twierdzic,iz dla wizerunku czasopisma lepiej byloby pozostac przy dwoch pierwszych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do narzekaczy, co mają XP:

Trzeba się uczyć i podjąć studia na którejś z uczelni, która uczestniczy w programie MSDN,

ew. zmusić brata czy siostrę jezyk1.gif I wtedy macie od groma LEGALNYCH i DARMOWYCH: Windowsów, Accessów i wielu, wielu innych programów.

To taka motywacja do uczenia się diabelek.gif

EDIT: A pełniaki świetne, jak zawsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...