Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

EDIT: I zaraz zacznie się psioczenie ludzi z XP, że im nie pójdzie. Nie wchodzę już do tego tematu, bo tu zaraz będzie mała wojenka chyba.

Ja zacząłem eyes.gif, ale nie biadajcie tak jak coś, są jeszcze 2 inne świetne pełniaki biggrin_prosty.gif, najwyżej zrobimy wjazd na siedzibę twórców JC2 jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła "bomba" na koniec wakacji!

Co prawda w grę nie zagram bo nadal ostaję przy XP, jednak nie jest to wielka tragedia bo niedawno kupiłem wersję na Xbox360 smile_prosty2.gif .

Grę po prostu dodam do biblioteki Steam i niech leży, inne pełne wersje natomiast przetestuję na pewno.

Majesty wygląda ciekawie, a z serią MDK mam mgliste wspomnienia, więc dobrze będzie ją sobie odświeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dorzucę swoje trzy grosze: żadna z gier w tym zestawie nie trafia w mój gust (co nie zmienia faktu, że po raz kolejny CDA wrzuciło bardzo dobre pełniaki). A czasopismo kupuję jak co miesiąc, do poczytania i do kompletu w biblioteczce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając niekompatybilność z XPekiem... Czy w tej części garaże działają "normalnie"? Tzn. czy tak jak w GTA? Bo jak próbowałem grać w jedynkę z CDA, to garaż nie otwierał się jak podjeżdżałem do niego samochodem, a tylko jak z niego wysiadłem. A jak znowu wsiadałem do samochodu, to znowu się zamykał - koszmar i odinstalowałem jedynkę. Dlatego pytam, czy w dwójce to poprawiono?? No i bardzo dobrze, że kody są na płytkach. Bo inaczej po 5 minutach we wtorek zaraz by zabrakło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just Cause 2... Bardzo fajnie, choć grałem i zdążyłem już nawet sprzedać mój egzemplarz :P Myślę, że trafiliście z tym bardzo dobrze, bo słuch o tej grze szybko zaginał i na pewno wielu czytelników nie grało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pobrałem , zainstalowałem , zaktualizowałem Steam , stworzyłem konto i zalogowałem się - to wystarczy :P ? Wiem , że tak się głupio pytam , ale pierwszy kontakt z taką platformą . A nie odpuszczę , żeby nie zagrać w Just Cause 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruce: Zainstaluje, bo wystarczy wpisać klucz w Steamie i można gre ściągnąć.

A co do pełniaków to jest super! MDK 2 Napewno zagram, grałem kiedyś w jedynkę i bardzo chciałem mieć dwójke.

Majesty 2 nie wiem, nie znam szczerze tej gry, zobacze co to jest i pomyśle.

Just Cause 2 też mi się spodobało, zagram jak mi się miejsce na dysku zwolni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fix nie działa na XP, a wojenka będzie WOJNĄ. No po prostu po raz kolejny mnie kuszą tym Just Cause'm 2, teraz w CD-Action, a mi po raz kolejny ręce opadają, bo mam XP, a na wydanie 300-400zł na 7 (i DX 11) jest dla mnie growych argumentów raptem 5

(Crysis z Warhead'em i 2 z teksturami HighRes, Sleeping Dogs, właśnie JC2... i to chyba tyle, wymieńcie coś jeszcze, co nawet jak nie trzeba, to opłaca się odpalić na nowszym systemie), a czysto systemowych to wcale.

Dla mnie dawanie tego tytułu w tej chwili jest, jeszcze, niezbyt trafionym pomysłem, bo 1/3, a może i 1/2 graczy, w tym ja tutaj, używa XP i pozostaje im się zadowolić odświeżonym MDK 2. Za pół roku, jako jakiś tam drugi pełniak - czemu nie?

Wszak już 8 wtedy by była, no i to już by sensu nie miało trzymać 11-letniego, choć wciąż dobrego systemu na kompie.

Co nie zmienia faktu, że numer 10/2012 pod względem cover'a łoi lepiej niż poprzednie dwa razem wzięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry mamy trzymac pol roku swietny pelniak, bo ktos ma XP? Sam mam XP (i nie zamierzam szybko go zmieniac) i nie widze w tym sensu. Gra sie starzeje, a zaplacic za nia trzeba juz dzis (nikt nie daje gwarancji, ze za pol roku bedzie do wziecia i to za aktualna cene, a gdyby nawet to sie moze okazac, ze euro po 5 zl i kiszka, nie stac nas). Te same placze byly jak wprowadzalismy plyte DVD "a ja mam naped CD i nienawidze was, po co to dajecie, itd". Postep niestety jest nieublagany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...