Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

Pełniaki jak najbardziej zaskakujące, za co plus. Pierwszy raz musiałem udać się na gry online aby sprawdzić co i jak. :smile: W MDK 2 zagram mimo, że jestem z pokolenia cod-a, ale taka klasyka wciąga bardziej niż nie jeden nowy hit. Czekam na kolejny przeciek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just Cause 2 - ehhh... jedynka mnie nie wciągnęła i wątpię, żeby zdołała to zrobić dwójka.

MDK 2 HD + Majesty 2 > JC 2 smile_prosty.gif

Do poczytania i (grania) we wtorek, ahoj ! smile_prosty.gif

EDIT: I zaraz zacznie się psioczenie ludzi z XP, że im nie pójdzie. Nie wchodzę już do tego tematu, bo tu zaraz będzie mała wojenka chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć , nie mam Steam - to jest tak , że przed instalacją musimy się tam zalogować/wpisywać kod czy po instalacji lub gdy uruchamiamy? Bez Steam nie da rady zagrać :(? Oczywiście i tak kupię , pełniaki bardzo dobre i poczytać coś będzie przed rokiem szkolnym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć , nie mam Steam - to jest tak , że przed instalacją musimy się tam zalogować/wpisywać kod czy po instalacji lub gdy uruchamiamy? Bez Steam nie da rady zagrać sad_prosty.gif? Oczywiście i tak kupię , pełniaki bardzo dobre i poczytać coś będzie przed rokiem szkolnym

Zakładasz konto na Steamie, potem odpalasz instalkę z DVD i w pewnym momencie poprosi Cię o podanie kodu z powierzchni covera. Dociągasz instalację i potem grasz. Bez Steama nie ruszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...