Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

To żałosne. Po co dawać pełniak, który części czytelników nie pójdzie ze względu na system? Pierwszy numer od dwóch lat odpuszczony...

Bo bardzo duża większość ma win7 a z XP jest garstka ludzi.

Ja mam xp, nie mam Steama, ale numer kupię dla MDK 2 HD, Just Cause 2 nie wypróbuję w ogóle.

Afterfalla i drivera zainstalowałem, ale JC 2 nie ma szans- nie nawrócę się na siódemkę i będzie to trzeci głowny pełniak, w którego nie zagram.(Inne to Saints row 2 i wh40k dow).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żałosne. Po co dawać pełniak, który części czytelników nie pójdzie ze względu na system? Pierwszy numer od dwóch lat odpuszczony...

Bo bardzo duża większość ma win7 a z XP jest garstka ludzi.

Ja mam xp, nie mam Steama, ale numer kupię dla MDK 2 HD, Just Cause 2 nie wypróbuję w ogóle.

Afterfalla i drivera zainstalowałem, ale JC 2 nie ma szans- nie nawrócę się na siódemkę i będzie to trzeci głowny pełniak, w którego nie zagram.(Inne to Saints row 2 i wh40k dow).

Chyba wiadomo że w JC2 nie zagrasz bo nie masz Windowsa 7.

Zwroc uwage na to, co w tekscie zaznaczylem na zielono {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuper! Wszystkie pełniaki tego numeru są bardzo porządne. MDK 2 chętnie wypróbuję - warto zaznajomić się z klasyką. Majesty 2 - już dawno naszła mnie chęć na pogranie w jakiś strategio-symulator, no i CDA daje mi tę grę :) Just Cause 2 - jeszcze lepiej. W jedynkę grałem jakieś 3 lata temu i nawet mi się podobała. Urzekające widoki i swoboda zawsze się w grach sprawdzają. A jako że mam Win 7, to sobie pogram :) Dzięki wielkie CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majesty mnie niezbyt interesuje, ale MDK i Just Cause chętnie sprawdzę. Na szczęście mam nowy komputer z Win7, więc na pewno odpalę wszystko. Miałem chęć wzięcia z gog.com MDK, ale jakoś nie miałem okazji. Just Cause raczej bym nie kupił, a nadarza się okazja przetestowania praktycznie za darmo, więc skorzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żałosne. Po co dawać pełniak, który części czytelników nie pójdzie ze względu na system? Pierwszy numer od dwóch lat odpuszczony...

Bo bardzo duża większość ma win7 a z XP jest garstka ludzi.

Ja mam xp, nie mam Steama, ale numer kupię dla MDK 2 HD, Just Cause 2 nie wypróbuję w ogóle.

Afterfalla i drivera zainstalowałem, ale JC 2 nie ma szans- nie nawrócę się na siódemkę i będzie to trzeci głowny pełniak, w którego nie zagram.(Inne to Saints row 2 i wh40k dow).

Inaczej byś gadał jak byś miał +4 GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Just Cause 2 - jeżeli ktoś nie miał okazji zagrać to polecam, bo to dosyć przyjemny acz nie doskonały sanbox w tropikalnych klimatach bez parcia na realizm, który jednak przy dłuższych posiedzeniach może się nudzić, więc ostrożnie z dawkowaniem ;) Z drugiej strony, kiedy wyjdzie i jeśli w ogóle, mod do rozgrywki multi nawet na 600 osób to produkcja zyska bardzo, ale to bardzo poważny argument aby do niej wrócić i spędzać czas. Ogółem cały zestaw pełniaków jest baaardzo prawilny ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem podsumowujac.

Dajecie dwie pelne wersje (MDK i Majesty), swietne zreszta i pozwalacie wypozyczyc na dyktatorskich zasadach od zewnetrznego dostawcy "usluge elaktroniczna", w ktora nie zagra ok 60-70% waszych czytelnikow.

Z punktu widzenia osoby, ktora jest z wami od 4 numeru (mimo,ze ostatnie kilka lat jestem za granica), smiem twierdzic,iz dla wizerunku czasopisma lepiej byloby pozostac przy dwoch pierwszych grach.

Steam to wybór developera/dystrybutora, nie CDA. Miej do Eidosa pretensje.

Do narzekaczy, co mają XP:

Trzeba się uczyć i podjąć studia na którejś z uczelni, która uczestniczy w programie MSDN,

ew. zmusić brata czy siostrę jezyk1.gif I wtedy macie od groma LEGALNYCH i DARMOWYCH: Windowsów, Accessów i wielu, wielu innych programów.

To taka motywacja do uczenia się diabelek.gif

EDIT: A pełniaki świetne, jak zawsze

Nie MSDN, lecz MSDNAA.

A Access wchodzi w pakiet Office, a tego na MSDNAA nie ma.

Tak czytam, że wielu narzeka, że nie stać ich na oryginalną 7mkę a pirata nie zainstalują. A ja się pytam, dlaczego nie ściągniecie sobie triala 30 dniowego ? Przecież i tak średnio co 30 dni przydałoby się przeinstalowywać system, więc w czym problem ? A jeśli Wam się nie chce co miesiąc (choć się i tak powinno) to chociaż raz dla tej gry. Poza tym macie też aż 90dniową 8mkę za darmo udostępnioną przez sam Microsoft. W dodatku w wersji PL. Zatem ..... Co Was to kosztuje ? AA, już wiem, nie umiecie zainstalować chytry_prosty.gif Innej opcji nie widzę.

Z tego co wiem, to nieaktywowaną 7-ke można przedłużyć do 180 dni, tak jak Vistę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do narzekaczy, co mają XP:

Trzeba się uczyć i podjąć studia na którejś z uczelni, która uczestniczy w programie MSDN,

ew. zmusić brata czy siostrę jezyk1.gif I wtedy macie od groma LEGALNYCH i DARMOWYCH: Windowsów, Accessów i wielu, wielu innych programów.

To taka motywacja do uczenia się diabelek.gif

EDIT: A pełniaki świetne, jak zawsze

Nie MSDN, lecz MSDNAA.

A Access wchodzi w pakiet Office, a tego na MSDNAA nie ma.

Oj, zdziwiłbyś się, ja mam Accessa 2007 właśnie z tego programu.

Co do nazwy, to, miszczu, jest to kolokwializm, żaden student nie powie Ci "mam xxx z programu EM-ES-DE-EN-A-A (jak to brzmi jak się szybko wymawia? confused.gif ), tylko szybkie MSDN - każdy zainteresowany wie o co chodzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just Cause 2 to gra, której w życiu sam bym nie kupił, ale jako pełniak prezentuje się zacnie. Zagram, bo czemu by nie zagrać? Gra wygląda ładnie i wiele zyskuje na tym, że jest sandboxem, ogólnie - może to być pierwszy od paru miesięcy główny pełniak, który przypadnie mi do gustu. Ale w pierwszej kolejności i tak zagram w MDK 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do narzekaczy, co mają XP:

Trzeba się uczyć i podjąć studia na którejś z uczelni, która uczestniczy w programie MSDN,

ew. zmusić brata czy siostrę jezyk1.gif I wtedy macie od groma LEGALNYCH i DARMOWYCH: Windowsów, Accessów i wielu, wielu innych programów.

To taka motywacja do uczenia się diabelek.gif

EDIT: A pełniaki świetne, jak zawsze

Nie MSDN, lecz MSDNAA.

A Access wchodzi w pakiet Office, a tego na MSDNAA nie ma.

Oj, zdziwiłbyś się, ja mam Accessa 2007 właśnie z tego programu.

Co do nazwy, to, miszczu, jest to kolokwializm, żaden student nie powie Ci "mam xxx z programu EM-ES-DE-EN-A-A (jak to brzmi jak się szybko wymawia? confused.gif ), tylko szybkie MSDN - każdy zainteresowany wie o co chodzi

Na dobrą sprawę to już teraz to się nazywa DreamSpark i rzeczywiście Access jest w tym programie, musiałem się na swoje konto zalogować, aby sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no Just Cause 2 w CDA smile_prosty.gif Fajnie bo kiedyś na płytce była dodana pierwsza część, więc będę miał całą serie dzięki akszynowi.

Sama gra kosztuje od 26 do 60 zł w edycji pomarańczowej/premierowej okazji/premium games,a w CDA jest w cenie pisma także super smile_prosty.gif Na pewno w JC2 pogram bo po przejściu Dead Island i dema Sleeping Dogs nabrałem apetytu na sandboxy. Na szczęście mam W7 i steama bo inaczej byłby problem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moje słowa zapewnią wam "ukojenie" to posłuchajcie: Kiedy powstanie wersja Steam na Linuxa, będziecie mogli za cenę magazynu i prądu pograć w JC2.

@temat - nie sądzicie, że zaskakujące jest to, że osoby, które nie udzielają się w takich tematach, nagle się "obudziły" by ponarzekać i statsić, powielając niezadowolenie u reszty użytkowników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dawanie tego tytułu w tej chwili jest, jeszcze, niezbyt trafionym pomysłem, bo 1/3, a może i 1/2 graczy, w tym ja tutaj, używa XP i pozostaje im się zadowolić odświeżonym MDK 2. Za pół roku, jako jakiś tam drugi pełniak - czemu nie?

A według mnie, to bardzo dobre posunięcie ze strony CD-Action. Nie mówię oczywiście o tytule, ani gatunku, tylko o tym, że gra jest tylko pod DirectX 10 / DirectX 11. Po prostu otrzymasz klucz do Steam, przypiszesz sobie grę do jego biblioteki, a jak w przyszłości zmienisz system operacyjny na Windows 7 lub 8, to po prostu sobie wtedy zagrasz. Czy to nie jest piękne :) ?

I żeby nie było - mówi to posiadacz Windows XP :trollface: .

@ Talal: jesteś pewien? Bo według mnie to będziesz odpalał instalację z płyty i w pewnym momencie poprosi o zalogowanie się na Steam i wpisanie klucza smile_prosty.gif

Przecież mając klucz steamowy nie potrzebne są żadne pliki z płyty DVD. Całe dane (od 0% do 100%) dociągasz z platformy Gabe Newella. Z najnowszymi patchami włącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...