Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Polecane posty

Mam jeszcze jedno pytanie dot. płyty, JC2 i Steam - instalacja jest standardowa , nic nie trzeba pobierać z internetu ? Czy Steam zmusza do pobierania plików od gry lub patchy . Kiedyś czytałem , jak gość kupił grę na Steam i musiał pobierać 5 GB przez neta ... Tutaj tego nie ma ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żałosne. Po co dawać pełniak, który części czytelników nie pójdzie ze względu na system? Pierwszy numer od dwóch lat odpuszczony...

Jezusie święty...

No sorry mamy trzymac pol roku swietny pelniak, bo ktos ma XP? Sam mam XP (i nie zamierzam szybko go zmieniac) i nie widze w tym sensu. Gra sie starzeje, a zaplacic za nia trzeba juz dzis (nikt nie daje gwarancji, ze za pol roku bedzie do wziecia i to za aktualna cene, a gdyby nawet to sie moze okazac, ze euro po 5 zl i kiszka, nie stac nas). Te same placze byly jak wprowadzalismy plyte DVD "a ja mam naped CD i nienawidze was, po co to dajecie, itd". Postep niestety jest nieublagany.

* * *

szkoda że jeden pełniak przez steama. będzie się dwa lata sciagać.

Można normalnie zainstalować z płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zlyporucznik

Raz, że te twoje szacunki na 60-70% posiadaczy WinXP wśród czytelników są mocno przesadzone (jak pisał Smuggler ledwo 30% użytkowników Forum Actionum ma XP, podobnie będzie z czytelnikami)

Dwa, jeśli to świadomy wybór, to nie mów, że dla wizerunku lepiej by było tralalala... W końcu "świadomy wybór".

Mają go nie dać tylko z tego powodu? Śmieszne.

Poza tym komu naprawdę będzie zależeć na JC2, to i posiedzi chwilę i odpali go na WinXP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że w modach będzie ten co dodaje multi do Just Causa 2 ^^. A przy okazji wszystkim robiącym sobie nadzieje, to te wszystkie fixy z DX 10 na XP to niewarty ściągania fake... Wiem bo znajomy kupił a miał XP i męczyłem się u niego jak to zrobić (Mówię oczywiście o JC 2). Odsprzedał na allegro razem z kontem po dwóch dniach (Miał na koncie tylko to). W Majesty zagram bo Settlersy lubię a to wydaję mi się podobne. W MDK 2 popykam z czystej ciekawości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie reklamowanie jako "pelnej wersji" produktu, ktorego wlascicielem nigdy nie zostaniesz.

Ke?

szkoda że jeden pełniak przez steama. będzie się dwa lata sciagać.

Nie trzeba, bo masz na plycie - ale JAKBY byly jakies problemy z plyta to sobie mozna ze steama dociagnac i po problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Tyle razy już było JC2 w promocji 75% off, ale mając słaby net nie ściągnąłbym tyle danych z neta, a tak tylko same patche, bo gierkę będę mieć na płycie.

Jestem ciekaw ile dociąga ze steama, ostatnia gra SR2 ściągała tylko sam plik exe(16mb) :P

Zawsze się znajdą marudy, którym się nie podoba gra itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poprzednie pytanie mi nie odpowiedzieliście,w ięc może odpowiedcie nato. Mam zamiar kupić kuzynowi sonic unleashed na xbox360 lub ps3 ( on mam to i to). I nie wiem czy sonic unleashed wymaga steama. odpowiedcie mi

Tak, z przyjemnością Ci odpowiem. Otóż pomyśl lub poszukaj w internecie człowieku, na konsolach nie ma żadnego Steama!smile_prosty2.gif Ech, i Ty się dziwisz, że nikt Ci nie odpowiada na pytania...

Co do Just Cause 2, świetny wybór na pełniaka, szkoda, że mimo wszystko dla ograniczonego grona graczy (co nie znaczy, że małego). Czy ktoś wie, jaka jest szansa na legalne odpalanie tej gry na Windowsie XP? sweat.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam, że wielu narzeka, że nie stać ich na oryginalną 7mkę a pirata nie zainstalują. A ja się pytam, dlaczego nie ściągniecie sobie triala 30 dniowego ? Przecież i tak średnio co 30 dni przydałoby się przeinstalowywać system, więc w czym problem ? A jeśli Wam się nie chce co miesiąc (choć się i tak powinno) to chociaż raz dla tej gry. Poza tym macie też aż 90dniową 8mkę za darmo udostępnioną przez sam Microsoft. W dodatku w wersji PL. Zatem ..... Co Was to kosztuje ? AA, już wiem, nie umiecie zainstalować chytry_prosty.gif Innej opcji nie widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojman

Umowa się nie zmieniła od początku tak było na steamie i na innych tego typu platformach, zresztą myślisz że jesteś właścicielem gry jak masz ja na płycie ? hehe tylko właścicielem nośnika.

Dziwi mnie co za neta ludzie macie że taki problem ściągnąć kilka GB jak by była taka potrzeba ? Ja mam ledwo w porywach 100-150ks i ściągałem shoguna 2 26GB XD steam przecież gra nie musi sie ściągnąć 1-2h nawet jak to trwa po kilka h przez 3-4 dni w czym problem ? Chyba ze ma ktoś tylko komórkowego neta no to rzeczywiście szkoda kasy na ściąganie i na taki net tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...