Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego Teraz Słuchacie IV-2

Polecane posty

Po tygodniu spędzonym u babci, bez muzyki trzeba kurde jakoś łodreagować, a do tego zgubiłem portfel -.-.

Chimaira - Chimaira

Nie nudzę się ani przez sekundę słuchając tego LP - znaczy się dobry album! :-({|=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park - Bleed It Out

Nie ma to jak szybki i wesoły rock, idealne na rozluźnienie szczególnie w towarzystwie dobrego (w przeciwieństwie do oficjalnego) nieoficjalnego teledysku.

In Flames - Colony

Moja druga metalowa płyta (już widzę jak się kiedyś będę wpisywał "xx-xx, moja 458 metalowa płyta... :P), w miarę przypadła mi do gustu, chociaż szczerze mówiąc Imressions in Blood podoba mi się bardziej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death - Leprosy

Ostatnio słucham na okrągło - naprawdę świetna płyta.

Metallica - St. Anger

Świetna płyta, po imo średnich "Load" i "Reload" można powiedzieć o powrocie do korzeni, choć muzyka bardzo różna od "starych" płyt. Jednak ta surowość i specyficzne brzmienia "wciągnęły" mnie - polecam.

BTW panowie z Metalliki już nagrywają nowy krążek - oczekuje z niecierpliwością!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica - St. Anger

Świetna płyta, po imo średnich "Load" i "Reload" można powiedzieć o powrocie do korzeni, choć muzyka bardzo różna od "starych" płyt. Jednak ta surowość i specyficzne brzmienia "wciągnęły" mnie - polecam.

Co racja to racja, ale to jest zupełnie iny styl Metallici, dla mnie skończyła się na Black Albumie, a ich najwspanialszym dziełem jest S&M, gdzie grali razem z symfonią, świetne połączenie.

Iron Maiden - A Matter Of Life And Death

Świetna płyta, mi się szczególnie kojarzy z oceanem, żeglowaniem itd. dobrze się słucha podczas gry w Port Royale 1&2 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom-Tie my Rope

Trudny orzech do zgryzienia....

Singiel z nadchodzącej 6tej płyty(pojawi się również w składance viva la bands vol2)

Co można o nim powiedzieć....jest szybko,energicznie,melodyjnie,jest dobra solówa,są klawisze,jest alexi:) ogólnie rzecz biorąc jest bardzo dobrze..Ten kawałęk mógł znajdować się na Are you dead yet.Widocznie tak samo będzie wyglądać nowa płyta.Nie wiem czy się cieszyć.Uwielbiam nowy jak i stary Cob.Na początku się rozczarowałem.Im jednak więcej słucham tym bardziej mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspell - Nocturna

Uha, praktycznie miotełki musiałem użyć, aby pozbyć się kurzu z moich płytek Portugalczyków, tak dawno ich nie używałem. Ale że pora odpowiednia, można się wczuć w ich klimatyczne kompozycje. W sumie słucham wszystkiego jak leci, bo dziś wieża odpowiedzialna jest za repertuar (a konkretniej opcja "mix CDs" czy jakoś tak), ale "Nocturna" to jeden z flagowych kawałków Moonspella, a poza tym bardzo nastrojowa piosenka, więc czemu by jej tu nie zamieścić?

Polecał nie będę, bo (chyba) nie trzeba. Prawda li to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom-Tie my Rope

Trudny orzech do zgryzienia....

Singiel z nadchodzącej 6tej płyty(pojawi się również w składance viva la bands vol2)

Blabbermouth podaje, ze ten utwor pojawi sie tylko na tej skladance. Szczerze mowiac mam nadzieje, ze po prostu oddali na ten cel jakis odrzut z Are You Dead Yet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom-Tie my Rope

Trudny orzech do zgryzienia....

Singiel z nadchodzącej 6tej płyty(pojawi się również w składance viva la bands vol2)

Blabbermouth podaje, ze ten utwor pojawi sie tylko na tej skladance. Szczerze mowiac mam nadzieje, ze po prostu oddali na ten cel jakis odrzut z Are You Dead Yet...

''Tie my rope został nagrany w Sonic Pump Studios w Finlandi w maju tego roku. Będzie on dostępny również na nowej płycie CoB, która zostanie wydana w maju 2008r.''

żródłó: http://www.cob.xx.pl/

No OK - rozne zrodla, rozne informacje. Nie upieram sie przy swojej wersji - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawianie The Jester Race z jakakolwiek plyta IF po 2000r jest idiotyzmem bo to juz troche inny nurt muzyczny.

Więc tego nie rób.

Po prostu nie lubie jak ktos wymysla bzdury na siłe :)

I wzajemnie.

A poza tym nie mogli sie chlopaki wycofac z nowej muzy i nowych stacji muzycznych gdzie ich puszczaja, stad troche sietu na CC pozostalo + miejscami pedalskie refreny.

Mogli, ale woleli zgarnąć grubszą kasę. IF jest na tyle popularne, że nie muszą szukać na siłę nabywców nowych płyt. A co do pedalskich refrenów, to więcej ich znajdę na Abnegation, niż na STYE i CC razem wziętych.

Wiec proownanie tych 2 albumow i mowienie ze 'troszke lepszy' CC wykazuje nieznajomosc ktoregos z krazkow badz obu.

Ale przecież postęp musiał się wziąć od czegoś, hm? Z tego co mówiłeś, to jego źródłem jest STYE. Wiesz, to tak jakby mówić, że ubiegłoroczny krążek Blind Guardian to "niezły postęp" w stosunku do ANATO (w międzyczasie żadnego nowego lp nii było). ;]

Ale mozna :)

Nie w tym kontekście, ziąą.

Pokaz mi zespol ktory od pierwszych plyt byl ogromnie znany a nie zmienil sie na tyle by go ludzie nie uznali za mainstream.

Szkoda mych paluszków. Chyba, że bardzo chcesz...

(co nie zmienia faktow ze nowe plyty IF moga nowym plytom DT polerować czewiczki :P )

Ktoś tu coś mówił o bezsensownych porównaniach...

In Flames - Colony

Moja druga metalowa płyta (już widzę jak się kiedyś będę wpisywał "xx-xx, moja 458 metalowa płyta... Razz), w miarę przypadła mi do gustu, chociaż szczerze mówiąc Imressions in Blood podoba mi się bardziej. Wink

Ugabuga?

Sunrise Avenue - On The Way To Wonderland

Hawk źle się czuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...