Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego Teraz Słuchacie IV-2

Polecane posty

Moonsorrow-Pakanajuhla

Przegenialny utwór black folkowego Moonsorrow.Dla miłosników folku pozycja obowiązkowa.

Owszem :) Zgadzam się w 100%. Mnie najbardziej podoba się w tym utworze ten folkowy wstęp.

Destruction - Total Desaster

Utwór wgniótł mnie w ziemię do pierwszego przesłuchania.

Genialna, szwabska, thrashowa sprawa 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destruction - Total Desaster

Utwór wgniótł mnie w ziemię do pierwszego przesłuchania.

Genialna, szwabska, thrashowa sprawa 8)

Jak Destruction to tylko Mad Butcher ;] Ogólnie, to Kreator i Sodom IMO lepsze :wink:

Testament - Into The Pit

I niby jakieś Total Desaster Cię wgniotło? Znajdź mi coś bardziej żywiołowego niż Into The Pit ;] Chociaż wersja z The New Order brzmi duuużo lepiej niż to jak ją teraz wykonują :/

Simple Minds - Don't You (Forget About Me)

Pamiętacie film The Breakfast Club? :faja: Nie w moim guście, ale bardzo sympatyczne i ładnie wchodzi 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tutaj szwabskim thrash'em wylatujecie, jak polski IMO bije go na łeb :]

Kat - Porwany Obłędem

Bezsprzecznie numer jeden w całym dorobku Kata. Kawałek niszczy tempem i specyficznym, idealnie współgrającym z tematyką, wokalem Romana. 100 razy wole taki thrash, niż import zza zachodniej granicy.

- Hej !

- Ty kto ?!

- Śmierć !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanowar - Christmas With Nanowar

najbardziej wzruszajaca swiateczna piosenka jaka znam. :D

Santa Claus has come for all,

To the wall we nail our sock

And he puts in it his big fat christmas cock

Fills the posers with the coal,

Gives true metal to us all

And the power of the power of the sword!

:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nanowar śmiesznym jest, to fakt, ale Manowar pod pewnymi względami też daje radę!

Manowar - Brothers of Metal

Jeden z moich ulubionych kawałków, może za bardzo patetyczny i podniosły, ale cały Manowar taki jest i poniekąd to jego urok. Zresztą coś w tym jest, bo aż samemu chce się przy dźwiękach tej piosynki powstać i iść walczyć o Metal z Braćmi, choć to w gruncie rzeczy nie ma sensu. Ale co tam! ;]

A teraz mi jeden z sąsiadów wyjechał z "Relax, take it easy" tego śmiesznego kolesia, jak mu było - Mika? Nie dość, że puszcza to na okrągło, już chyba ze 20 razy zdążył, to jeszcze pierońsko głośno! No ludzie, może jest to jakiś tam przebój lata czy coś, nie znam się, ale ileż można?

Także trza go czymś zagłuszyć, mlehehe. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destruction - Total Desaster

Utwór wgniótł mnie w ziemię do pierwszego przesłuchania.

Genialna, szwabska, thrashowa sprawa 8)

HA HA!! :thumright:

Znajdź mi coś bardziej żywiołowego niż Into The Pit ;]

Over The Wall...... :D

Pamiętacie film The Breakfast Club?

Taaak....pamiętamyyyy....... :P (co to wogóle jest? :? )

Soulfly- Fuel the Hate

absolutne "musisz tego posłuchać!!"...... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotten Sound - Murderworks pod dłuższej przerwie od grindowego napierdzielania, dziś urządziłem sobie wieczorek z dawno nie słuchanym Rotten Sound. Jest wyśmienicie, zawrotne tempa, świetna praca perkusji i gitar no i wokal. Let the killing begin :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC/DC - Whole Lotta Rosie

Zrobiłem sobie taki mały, bardzo przyjemny wieczór z kasetami AC/DC, które udało mi się znaleźć w domu i uratować przed przeprowadzkową czystką. Całe szczęście, że ocalały, bo w końcu AC/DC to klasyka w pełnym tego słowa znaczeniu, bez względu na to, jak wyglądali i co robili członkowie tej grupy. ;] W każdym razie dałem się ponieść porywającej fali ich muzyki, bo co by nie mówić i czego by nie pisać, ich piosenki, mimo prawie trzydziestu lat na karku, nadal porażają ekspresywnością, tempem i żywiołowością, jednym słowem - elektryzują. Tylko podłączyć jakieś ogromne głośniki, sprosić ludzi i puścić się w szalone tany, wnerwiając przy okazji pół dzielnicy.

Kto by się w końcu przejmował połową dzielnicy, mamy w końcu wakacje. Czyż nie? ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem Smile Zgadzam się w 100%. Mnie najbardziej podoba się w tym utworze ten folkowy wstęp.

Możesz coś polecić jeżeli chodzi o folk?Może coś przeoczyłem..

A tymczasem :

Korpiklaani-Journeyman

I jak tu nie zacząc poruszać się w tempie tych skrzypców.Rewelka!:-({|=

Korpiklaani-Spirit of The Forest

Troche spokojniejszy ale równiesz bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś naprawde rozwalającego

Blackmore's Night- Hanging Tree

Mój pierwszy kontakt z taką muzą.... i nie wiem czy dziś w nocy zasnę...(podejzewam ze całą noc bede tego słuchał [a na 8.00 do pracy ;/]....ps. pani Night- ideał kobiety... :] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co nie zmienia faktow ze nowe plyty IF moga nowym plytom DT polerować czewiczki :P )

Ktoś tu coś mówił o bezsensownych porównaniach...

Jeżeli uważasz, że biorac pod uwage ogolna tworczosc DT i IF to zupelnie inna muza to wspolczuje. Szczegolnie przygladajac sie wspolnym trasom i losom czlonkow tych zespolow. Tyle ze DT gra co gralo tylko lepiej a IF gra co innego juz.

Hawk źle się czuje.

A to widać ;)

At the Gates - Blinded By Fear

Nie ma to jak dobry melodef aaah 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś naprawde rozwalającego

Blackmore's Night- Hanging Tree

Mój pierwszy kontakt z taką muzą.... i nie wiem czy dziś w nocy zasnę...(podejzewam ze całą noc bede tego słuchał [a na 8.00 do pracy ;/]....ps. pani Night- ideał kobiety... :] )

Też przez to przechodziłem i chyba czas na poprawkę :)

Pink Floyd - The Dark Side of The Moon

Po paru dniach łojenia czas dać trochę odpoczynku obolałym uszom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaal Nathrakh- The Codex Necro (2001)

Dawno nie miałem czegoś mocniejszego w głośnikach (brak chęci albo cuś), ale dzisiaj Anaale wchodzą jak złoto 8) Poza tym zauważyłem, że jeszcze lepiej się ich słucha podczas gry w FM'a ;] A płyta tak czy siak niszczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demons and Wizards - Terror Train

Cóż, dość późno poznałem tej projekt, mimo że już sam opis brzmi arcyciekawie - świetne wokale Hansiego z Blind Guardiana + ostre riffy Schaffera z Iced Earth + parę piosenek z nawiązaniem do Mrocznej Wieży (przynajmniej na albumie z 2005 roku). Mieszanka miła dla ucha, pan Schaffer preferuje znacznie ostrzejszy ton i riffy niż Andre i Marcus z BG (co mi odpowiada), ale to nie zmienia faktu że BG ma o niebo lepsze solówki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcest - Souvenirs D'un Autre Monde

Przygode z tym francuzkim zespołem zacząłem przy okazji Le Secret, ale najnowsze ich dziecko jest dla nich krokiem milowym. Jedynym właściwym słowem jakie ciśnie się na usta jest słowo: "piękne". Od biedy można by było pod to podpiąć słowo "subtelne". A do tego ciągle black'owe. Genialna mieszanka. Polecam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze DT gra co gralo tylko lepiej a IF gra co innego juz.

Dla kontrastu tylko:

(co nie zmienia faktow ze nowe plyty IF moga nowym plytom DT polerować czewiczki :P )

Nie udaje Ci się wykręcić z tego bagna, które sam sobie zrobiłeś. Sam porównujesz nowe IF do nowego DT, choć - jak sam przyznałeś - to co innego już. Zamilcz.

Dawno nie miałem czegoś mocniejszego w głośnikach (brak chęci albo cuś),

W głośnikach powiadasz... ;]

Demons and Wizards - Terror Train

<good>

Aborted - Threading On Vermillion Deception

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Znajdź mi coś bardziej żywiołowego niż Into The Pit ;]

Over The Wall...... :D

Eeee tam. The New Order > The Legacy ;]

Pamiętacie film The Breakfast Club?

Taaak....pamiętamyyyy....... :P (co to wogóle jest? :? )

oO Teraz grzecznie wyjdziesz do wypożyczali i wypożyczysz ten film. Jeden z tych klasyków, które powinno się znać ;]

Gorgoroth - Pentagram

Tak sobie leci. I lecieć jeszcze jakiś czas będzie. Dobry album to to jest. Niby zwykłe monotonne darcie mordy, ale swój urok ma :wink:

Entombed - Morning Star

Po mocnej nawalance czas na coś lżejszego i bardziej zjadliwego. W końcu coś do nucenia ;]

Stand up!

In praise of the morning star!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak sie tego świetnie słucha w robocie?? :D

Wiemy! :D

Spiderbait - Ghost Riders in the Sky

Oldskulowy kawałek przyjemnego rockowego grania pochodzący z soundtracku filmu "Ghost Rider" m.in. z Nicolasem Cagem. Produkcja ta nie zwalała w żadnym wypadku z nóg, choć nastrojowości odmówić jej nie sposób - ot, taki holywoodzki średniak. Z piosenką jest podobnie: hicior to nie jest, ale wpada w ucho i jest przyjemny - bo łatwy - w odbiorze.

Jupijajej, jupijajej, Ghost Riders in the Sky!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam. The New Order > The Legacy ;]

Tu się z toba zgodze... :P

Wiemy! Very Happy

Cool..... :P

Machine Head- Imperium

Urywa łeb przy samej rzyci... m/

ps. Cytat z recenzji "de profundis"(viadomo kogo :P ) na rockmetal.pl :"Pałker zdechnie im za kilka lat, bo nie wierzę, żeby przy tak szybkim graniu jego organizm nie doznawał uszczerbku na zdrowiu." :? prorok??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alcest - Souvenirs D'un Autre Monde

Przygode z tym francuzkim zespołem zacząłem przy okazji Le Secret, ale najnowsze ich dziecko jest dla nich krokiem milowym. Jedynym właściwym słowem jakie ciśnie się na usta jest słowo: "piękne". Od biedy można by było pod to podpiąć słowo "subtelne". A do tego ciągle black'owe. Genialna mieszanka. Polecam :!:

Podpisuję się obiema ręcymi i nogymi :!: Jeden z kandydatów na album roku (chociaż w tym roku konkurencja silna jak nigdy. I dobrze :) )

Testament - The Legacy

Narobiliście mi ochoty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deathstars-Blitzkrieg

Deathstars-Cyanide

To był strzał w dziesiątke.Uwielbiam the Kovenant,teraz przypadkowo usłyszałem Deathstars.Mają 2 płyty w swoim dorobku.Obydwie genialne.Można ich określić jako połączenie Kovenanta,Rammstaina i MMansona.

Co do tych dwóch utworów..są nieziemskie,obowiązkowo trzeba obejrzeć również videoclipy,które są poprostu niesamowicie klimatyczne.

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wieczór sponsoruje Nightwish.

Nightwish - Sacrament of Wilderness

Głównie koncertówki, chociaż nie tylko, a właściwie wszystko jak leci. ;] Czemu? Sam nie wiem, jakoś ich muzyka wpasowała mi się idealnie w nastrój, a poza tym sama w sobie jest niesamowicie klimatyczna, co przy długich nocnych przechadzkach wśród gwiazd tworzy mieszankę wręcz idealną. Jest szybko, jest rytmicznie, jest fajnie! ;]

Cool.....

Wiadomo, że cool. A za Lolipopa wyrwę Ci... te, no wiesz, takie... Rzęsy, o! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...