Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego Teraz Słuchacie IV-2

Polecane posty

Piona ! Obok MPG najlepszy na płycie. Nawiasem mówiąć, track jest o Tarji, polecam tekst na metal-archives.com. Jest dość... jasny w przekazie Wink

Na końcu słychac die die die,czyżby jakaś klatwa :twisted:

(bo z tego co wiem nie miała premiery Smile)

jest promo :wink:

Choć jeszcze jej nie słyszałem

No właśnie..Ja też myślałem że będzie crap..ale wiem teraz że się myliłem

8)

I jeszcze jedno -> Tarja jest sto razy ładniejsza od tamtego czegoś

absolutnie się nie zgodzę

"]Nightwish - Dark Passion Play

Czyżby płyta roku ? Smile

no nie wiem,2007 dobiega końca :D

szczerze mówiąc chyba/napewno w (moim) top 5 będzie

a podczas rozmowy na temat nightwish'a:

Wintersun-Beyonde The Dark Sun

Genialna płytka....

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)+-->

(Szczp moje suty xD (wszyscy co oglądali przeróbke DoT Behemoth'a wiedzią ocb :))
Pałli, nie dobijaj mnie już dziś Sad Wystarczająco skonany jestem.

Cio się stao ? Chces o tym pogadać z przyjaciółmi ? :D

CoB - Follow the Reaper

Dziwnym trafem dawno tego nie słuchałem. Czas na nadrobienie muzycznych zaległości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightwish - Beauty And The Beast

Taki najtłysz to ja rozumiem 8)

Pałli, nie dobijaj mnie już dziś :( Wystarczająco skonany jestem.

Gojira - From Mars To Sirius. Tylko tego teraz słucham. Parę dni jeszcze i zwariuję doszczętnie. Ge-nia-lny album!

No co?!

King Diamond - Funeral

Ta... 8) Pewnie się znów Dominik przyczepi, ale co tam :D Nie przewiduję żadnego HC ani Soulflya dziś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pink Floyd - Wish You Were Here(Pulse)

... Dobra przyznam sie... Dzis po raz pierwszy posluchalem tego utworu :P I co moge powiedziec ? Ze wersji ze studio slyszec nie chce. Tutaj ta gitara akustyczna + wycie jest tak perfekcyjna ze dech zapiera ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co do Nightwisha i ich nowego Dark Passion Play. Naprawde swietna plyta. Kawalki wymienione rzeczywiscie the best (Amaranth wg mnie najlepszy). Ja od siebie bym dodal jeszcze ze spoko sa tez Sahara, For The Heart I Once Had i Eva. Plyta roku? Nie wiem, ale jest naprawde bardzo dobrze :) I tez sie absolutnie nie zgodze ze Tarja jest sto razy ladniejsza od Anetki :D

A tak wogole to ostatnio w glosnikach u mnie:

Moonspell- Luna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Diamond - Funeral

Ta... 8) Pewnie się znów Dominik przyczepi, ale co tam :D

Do Kinga??...eeee.....nie...... :P

Pink Floyd - Wish You Were Here(Pulse)

... Dobra przyznam sie... Dzis po raz pierwszy posluchalem tego utworu Razz

Nie masz sie do czego przyznawać :P ja nigdy tego kawałka w całości nie słyszałem... :D

Machine Head- Davidian

Prawie cały dzień z MH (w przerwach Slayer xD ) robi swoje... baterie naładowane na cały tydzień.... :P a Davidian'a chyba jest w złym guście przedstawiać...nie?. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLIPOLIK zmieniłeś kolor drzewka? :D

Nic nie zmieniałem - uschło... :'(

@Poli

Co to za pomysł umieszczać swoje czarno białe zdjęcie? TT... (:

No wiesz - bo ja teraz czarno biały monitor mam, stąd tylko takie kolory. (: Swoją drogą - Ty żyjesz?!

Megadeth - United Abominations

Taa, mimo iż z kasą nadal stoję raczej kiepsko (wiadomo - wakacje), udało mi się nieco bliżej przyjrzeć najnowszej płytce Megadetha, którą swoją drogą planuję sobie kupić. A jak na razie - żeruję na kumplu (jak to polip, hehe). I co mogę powiedzieć? Ano, chyba najlepszy będzie komentarz z jakiegoś czasopisma, na jaki natknąłem się niedawno w Empiku. Brzmiał mniej więcej tak: Dave może w dalszym ciągu wywalać z zespołu wszystkich poza sobą, a to nadal będzie stary, dobry, sprawdzony Megadeth. I ja się z tym w stu procentach zgadzam - nie ma różnicy, kto towarzyszy Mustaine'owi w studio czy na scenie, ponieważ i tak słyszymy to, co zdążyliśmy pokochać i do czego się przyzwyczaić. "United Abominations" nie jest oczywiście kalką poprzedniego albumu, bo mamy tutaj nowe, świeże kawałki, ale styl zespołu i jego unikalny charakter pozostał ten sam - i to nie jest wada! Dla fanów rzecz obowiązkowa, ale oni płytę już od dawna mają - chyba że mają takie problemy z kasą jak ja. (:

Swoją drogą, nowa wersja "A Tout Le Monde" ze wstawkami wokalnymi pani Cristiny Scabbi jest niezgorsza - wprawdzie IMO nieco gorsza od oryginału, ale tylko nieco. A i "Gears of War", utwór promujący grę o tym samym tytule to miły manewr ze strony Dave'a i spółki. Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tez sie absolutnie nie zgodze ze Tarja jest sto razy ladniejsza od Anetki :D

Sprawa jest dyskusyjna. Aneta nie jest zbyt fotogeniczna, na zdjęciach wychodzi bardzo "tak sobie". Za to na klipie wygląda na niezłe ciacho ;)

Behemoth - The Apostasy

Mój drugi kandydat do płyty roku. Najlepsza w ich dorobku, jedna z lepszych deathowych jakie słyszałem. Fruwają kończyny :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemoth - The Apostasy

Mój drugi kandydat do płyty roku. Najlepsza w ich dorobku, jedna z lepszych deathowych jakie słyszałem. Fruwają kończyny :!:

Czy płyta roku - zdecydowanie

Czy najlepsza w dorobku beha - raczej nie, choć to bardzo, ale to bardzo dobry albym :]

Czy kończyny fruwają - fruwają. Ba! Nie tylko kończyny całe ciała latają 8)

Iron Maiden - Ghost Of The Navigator

Jedna z najlepszych piosenek IM. Z najlepszej płyty :D Oczywiście znam cały tekst na pamięć :faja:

I see the ghosts of navigators but they are lost

As they sail into the sunset they'll count the cost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej przeoczyłem:

Nightwish - Dark Passion Play

Czyżby płyta roku ? :>

O nie nie nie nie [-X W tej kategorii zwyciezca jest jeden ;] Jak na moj gust to oczywiscie Dream Theater z cudownym Systematic Chaos 8) Nightwish mam nadzieje że rownież pokaże klase :] Przecież to światowa czołówka ogółem :)

Behemoth - The Apostasy

Mój drugi kandydat do płyty roku.

W Polsce czy na świecie ? ;>

In Flames - Colony

Też pierwszy raz tego albumu słucham. xD Ostatnio zaczynam poznawać takie wypasione zespoły które znałem od zawsze ! :D

Po tym:

Drowning Pool - Full Circle

Niestety .. dno. No cóż, czyli z prostego rocka już na żaden hit się nie zanosi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Behemoth - The Apostasy

Mój drugi kandydat do płyty roku.

W Polsce czy na świecie ? ;>

W obu :]

Czy najlepsza w dorobku beha - raczej nie, choć to bardzo, ale to bardzo dobry albym Smile

A jaki jest lepszy album Beha od TA :?: Jedyny, który wchodzi z nią w otwartą i w miare równą walkę jest Demigod, jednak i tak polega pod ciosem kapitalnego i doracowanego wokalu Nergiego. Reszta jest dobra, ale nie aż tak. Choć nie da się ukryć, że pomorska bestia jest czołówką światową, jeśli chodzi o death. :]

Jedna z najlepszych piosenek IM. Z najlepszej płyty Very Happy Oczywiście znam cały tekst na pamięć Faja

Ja znam na pamięć DoD ;] IMHO najlepszy track Ironów. m/

Halloween - Master of the Rings

Bo dawno nie słuchałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halloween - Master of the Rings

Zespol Halloween nigdy nie nagral plyty zatytulowanej Master of the Rings. :) (http://www.librariusmetallicus.com/Band/view/2266)

Hardcore Superstar - Bastards (singiel) i Sophisticated Ladies (demo)

Juz z gory wiem, ze nowy album HS bedzie rockowa plyta roku. Oba utwory do przesluchania na MySpace (http://www.myspace.com/hcssgbg).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halloween - Master of the Rings

Zespol Halloween nigdy nie nagral plyty zatytulowanej Master of the Rings. :) (http://www.librariusmetallicus.com/Band/view/2266)

Encyclopaedia Metallum mówi coś innego. Moja płytoteka również :]

A wez sobie w tej plytotece (albo pod linkiem, ktory podales) sprawdz, jak sie nazywa zespol, ktory nagral Master of the Rings. Sprawdz co do literki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halloween - Master of the Rings

Zespol Halloween nigdy nie nagral plyty zatytulowanej Master of the Rings. :) (http://www.librariusmetallicus.com/Band/view/2266)

Encyclopaedia Metallum mówi coś innego. Moja płytoteka również :]

A wez sobie w tej plytotece (albo pod linkiem, ktory podales) sprawdz, jak sie nazywa zespol, ktory nagral Master of the Rings. Sprawdz co do literki.

Fakt. Moja literówka. Wybacz.

Creed - Human Clay

Na nic cięższego nie mam na razie ochoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightwish - Amaranth

Drugi singiel z najnowszej płyty Finów, która wywołała tak przecież wielką, burzliwą i na razie nierozstrzygniętą dyskusję fanów - a wszystko przez Anette, nową wokalistkę. Co sam mogę powiedzieć? No cóż, sam utwór zły nie jest, podoba mi się szczególnie "joo hoo" w refrenie, czyli taki mały piracki akcent, oraz intro i podobny do niego motyw pod koniec. Do instrumentalistów przyczepić się nie można, bo w końcu chłopcy siedzą w branży już dość długo i poziom nadal trzymają, jak zawsze. Za to wokal... Hmm, jakby to powiedzieć? Dziewczyna śpiewać umie, to fakt, ale czyni to zupełnie inaczej niż Tarja, stąd pewnie cała ta burza. Wiadomo, już nie jest tak operowo jak niegdyś, co uważam za minus, bo dzięki temu wiele kawałków zyskiwało ten nieuchwytny, tajemniczy klimat, ale trzeba spojrzeć na to z innej strony - zespół pójdzie w nieco inną stronę, ale nadal tworzy kawałek dobrej muzyki. Innej, to prawda, ale nadal dobrej. Fani muszą się z tym pogodzić, albo skreślić Nightwisha na zawsze, ponieważ szanse na teoretyczny tylko powrót Tarji są marne. Choć fajnie by było... A swoją drogą - całkiem fajny teledysk, nieprawdacie? ;]

Megadeth - Set Me Free (A Tout Le Monde)

A tak w ogóle, to nadal katuję "United Abominations", aby jak najdokładniej zapoznać się z tym albumem. I wiecie co? Dobrze mi z tym! =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightwish - Amaranth

Drugi singiel z najnowszej płyty Finów, która wywołała tak przecież wielką, burzliwą i na razie nierozstrzygniętą dyskusję fanów - a wszystko przez Anette, nową wokalistkę. Co sam mogę powiedzieć? No cóż, sam utwór zły nie jest, podoba mi się szczególnie "joo hoo" w refrenie, czyli taki mały piracki akcent, oraz intro i podobny do niego motyw pod koniec. Do instrumentalistów przyczepić się nie można, bo w końcu chłopcy siedzą w branży już dość długo i poziom nadal trzymają, jak zawsze. Za to wokal... Hmm, jakby to powiedzieć? Dziewczyna śpiewać umie, to fakt, ale czyni to zupełnie inaczej niż Tarja, stąd pewnie cała ta burza. Wiadomo, już nie jest tak operowo jak niegdyś, co uważam za minus, bo dzięki temu wiele kawałków zyskiwało ten nieuchwytny, tajemniczy klimat, ale trzeba spojrzeć na to z innej strony - zespół pójdzie w nieco inną stronę, ale nadal tworzy kawałek dobrej muzyki. Innej, to prawda, ale nadal dobrej. Fani muszą się z tym pogodzić, albo skreślić Nightwisha na zawsze, ponieważ szanse na teoretyczny tylko powrót Tarji są marne. Choć fajnie by było... A swoją drogą - całkiem fajny teledysk, nieprawdacie? ;]

Przed chwilą zawziąłem się i postanowiłem obejrzeć klip do tej pioseneczki. Jest tak jak myślałem, jak się obawiałem. Piosenka jest na maxa EUROWIZYJNA -_-. A do rzeczonego przez Ciebie Poli pirackiego motywu nie dotrwałem. W kilku słowach: Rest in peace najtłysz :]

Impaled Nazarene - Pro Patria Finlandia

Po tym nowym najtłyszu tylko to może pomóc. Kawał dobrej sieki. Zabija szybki i boleśnie. Szczególnie "Something Sinister" ze swoim genialnym wprost refrenem, którego z wielu względów nie przytoczę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tez zreszta wlasnie robie, bo mi przypomniales o tym zespole. Smile

Przyjemność po mojej stronie :)

Nightwish - Amaranth

Zgodze się absolutnie. :]

Rest in peace najtłysz

Przesadzasz (jak zawsze :P ).

A ja dalej testuje ile czasu potrzeba, żeby Apostazja się znudziła. Testy wypadają obiecująco :]

EDIT: Coś mi się przypomniało :]

ponieważ szanse na teoretyczny tylko powrót Tarji są marne.

Czytałeś tekst jednej z piosenek na płycie, która nazywa się "Bye bye Beautyful" ? Pozwólcie, że zacytuje :

Did you ever hear what I told you?

Did you ever read what I wrote you?

Did you ever listen to what we played?

Did you ever let in what the world said?

Did we get this far just to feed your hate?

Did we play to become only pawns in the game?

How blind can you be? Don't you see?

You choose the long road, but we'll be waiting

Bye bye beautiful! Bye bye beautiful!

Sam Tuomas powiedział w wywiadzie, że jest to piosenka o Tarji. Więc szanse na jej powrót są równe zeru. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rest in peace najtłysz

Przesadzasz (jak zawsze :P ).

Nowa płytka będzie będzie jak Metallica po respawnie :P

Czytałeś tekst jednej z piosenek na płycie, która nazywa się "Bye bye Beautyful" ? Pozwólcie, że zacytuje :

Did you ever hear what I told you?

Did you ever read what I wrote you?

Did you ever listen to what we played?

Did you ever let in what the world said?

Did we get this far just to feed your hate?

Did we play to become only pawns in the game?

How blind can you be? Don't you see?

You choose the long road, but we'll be waiting

Bye bye beautiful! Bye bye beautiful!

Sam Tuomas powiedział w wywiadzie, że jest to piosenka o Tarji. Więc szanse na jej powrót są równe zeru. :)

Niestety :( Ale była ważna w zespole ;] Świetny głos.. idealnie pasujący do klimatu.. A teraz jakieś pokraczne wycie.. :(

A właśnie jak teraz będą wyglądały koncerty ? Anetka za Chiny nie zaśpiewa takich utworów jak Wishmaster, Over The Hills And Far Away.. Czyli 1 płytka będzie dopóki nie wydadzą kolejnej ?

Sonata Arctica - Silence

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zawziąłem się i postanowiłem obejrzeć klip do tej pioseneczki. Jest tak jak myślałem, jak się obawiałem. Piosenka jest na maxa EUROWIZYJNA -_-. A do rzeczonego przez Ciebie Poli pirackiego motywu nie dotrwałem. W kilku słowach: Rest in peace najtłysz :]

Popieram. Ta pioseneczką Nightwish może co najwyżej Lordi podskoczyć. I nie chodzi wcale o głos wokalistki, ale o ogólny styl jaki Nightwish od czasu Once prezentuje. LIPA!

Dismember - Massive Killing Capacity

Death metal bez blastów i podwójnej stopy??? Czemu nie :) Brzmi to tak, że łeb sam zaczyna w rytm podskakiwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...