Skocz do zawartości

Zjazdy II


Pzkw VIb

Polecane posty

@A.L.

Mysle ze powinnismy juz powoli zaczac planowac wspólne kupowanie biletów na tramwaj. No i ustalić przede wszystkim czym jedziemy i o której. Daj znać kiedy masz wolne 2-3 dni żeby to ogarnąć.

Prawdopodobnie od 1 sierpnia będę miał znacznie więcej wolnego czasu, bo zasilam szlachetne grono bezrobotnych, więc do hostelu przejdę się raczej z buta. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rzeczy ważne: W przyszły (nie najbliższy!) weekend i kilka kolejnych dni (tj. 12-16 lipca) będę w Krakowie. Niby będę z rodziną zza oceanu w celach wycieczkowo-krajoznawczych, ale przynajmniej jeden wieczór na pewno będę miał wolny :D Ktoś reflektuje na spotkanie?

A teraz druga sprawa, chcieliście to macie :

P_aul

Dracia

stefan

Kathai

Osieł

Treser

Hrabula

Bronex

Hakken

Dromader

Cardi

Opti

Rozy

Niziołka

Nightwolf

Behemort

Deadroth

t3tris

Methanol

Shadow

Shaker

Sevard

Aiden

b3rt

manieq

AL

org

Oto lista osób od których kasa doszła na moje konto. Jak widać na razie trochę ubogo (bardzo nie w stylu Hrabuli) raptem 27 ksywek. Może więc przestaniecie się obijać a zaczniecie wpłacać, bo ja nie mam ochoty szukać chętnych na ostatnią chwilę :P Zwłaszcza, że deklaracji chęci mieliśmy bodaj 52 więc się zastanawialiśmy, czy się pomieścimy -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Err, cóż, pewnie i tak mało kto mnie tu kojarzy, ale to nieważne. Chciałem tylko złożyć ostateczne oświadczenie na temat mojej obecności na zjeździe:

Nie będzie mnie. Choć naprawdę chciałbym tam się pojawić, teraźniejsza sytuacja nie pozwala mi na to. Widzicie, niedawno dostałem swoją pierwszą pracę i ze względów oczywistych raczej nie mam szans na uzyskanie nawet kilku dni urlopu do początku sierpnia.

Cóż, serdecznie żałuję, ale takie są fakty, szczerze to nie myślałem, że tak szybko znajdę pracę, ale bywa. W przyszłym roku mam nadzieję, że będę mógł swobodnie tam polecieć i spędzić z wami miły czas. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do Barowei pozwolę sobie ostatecznie swą obecność POTWIERDZIĆ! Hehe - owszem, owszem, tak łatwo się tego pasożyta nie pozbędziecie (znaczy mnie w pełnej krasie). Choć trochę wątpliwości z sytuacją finansową było i od niemal miesiąca nie miałem internetu (nawet nie pytajcie, co było powodem... szkoda gadać), to jednak teraz wszystko wraca do normy. Kasa przelana (mam nadzieję, że doszła na miejsce), więc klamka zapadła.

Gwoli zaś niezbyt rozbuchanej ilościowo listy osób obecnych, pozwolę sobie zauważyć, że nader rozbuchana jest ona jakościowo - na owej liście niemalże same, rzekłbym, forumowe wybitności. W gruncie rzeczy zatem - chędogi czas nam się zapowiada, oj chędoooogi... ;]

PS: Sesjowicze mnie zatłuką, jak zobaczą, że tutaj najpierw napisałem, a odpisu nadal nie ma... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Twojego P.S, Veldrash, to bym się tak nie martwił. Jest jeden MG co zalega z odpisami z bardziej prozaicznych powodów i nikt go (jeszcze) nie zatłukł. :)

forumowe wybitności

Zjazd stracił trochę tej wybitności, kiedy doszły mnie problemy pierwszego świata.

"Zaproszony na forumowy Zjazd. Ma w tym czasie pierwszy od paru lat wyjazd nad morze."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra defenestracja nie jest zła...

A co do tego sequela... czy to nie oczywiste, że byłby nim ocean? ;] Swoją drogą - ja od lat kilkunastu nie byłem latem w górach (wiem, wiem, że była okazja, ale możliwości nie było nazbyt z mojej strony... : / ), a marzę o tym, by się na taki wypad udać na tydzień lub dwa... to nie zmieni faktu, że Zjazdu nie zamieniłbym nawet na wyjazd do Narnii, a nawet do Śródziemia...

...no, może do Śródziemia jednak bym wyruszył miast Zjazdu, ale jakby była taka możliwość to sądzę, że wszyscy byśmy się "ściepili" w Drużynę Pierścienia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veld - zamawiam rolę mądrego maga w naszej drużynie. Mogę nawet umrzeć dla powerupa ;) A co do wyjazdu w góry to jest jedno niepewne miejsce na wypad do Zakopanego. Gdybyś był bardzo zainteresowany to możemy negocjować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź. Niedaleko od hotelu jest Odra, a to taki prequel morza.

Yep, chociaż bardziej to przypomina namiastkę Czarnobyla niż morza, ale co ja tam wiem.

Z innej strony, ostatnio jak jechałem do Warszawy jechałem Polskim Busem. W jedną stronę zapłaciłem 30 zł, więc dla tych, co jadą pociągiem: Wujek Nicek dobra rada sugeruje, by sprawdzić połączenia Polskiego Busa. A nóż trafi wam się jakaś niska cena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

That's not a point... w naszym ciapągu jest ktoś, kogo u Was z pewnością nie ma... hmm... nie zabrzmiało to błyskotliwie. trollface.gif

No ale to nadal nie zmienia faktu, że my mamy PÓŁMĘŻCZYZNĘ! Tego nie da się przebić... ;]

EDIT: Cholera, P_ , ta rola miała być moja... no ale skoro zaklepujesz, to nie ma co się kłócić. Mój błąd. W takim wypadku pozostaje dla mnie jedyna pasująca z pozostałych rola...

Czyli tego, który zawsze ginie w pierwszej części. (musicie wiedzieć, o kogo mi chodzi :P )

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...