Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

a ja tam się ciszę, koncertu życzeń nie mam. A CD-A bym kupiła nawet bez płyt smile_prosty.gif

A wiesz, że ja też. Jak by była wersja za 9 zł bez płyt, to właśnie jakby dawali przygodówki, duble, tytuły z Biedroniki albo EK i PKK które już mam to ja też bym chętnie kupił bez płyt. Ale SMG powiedział, że to jest niemożliwe (jasne, jasne) nie ma czegoś takiego i nie będzie. Możemy więc o tym zapomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w zacnej kolekcjii brakuje mi wyścigów - Bardzo kontent z tego =] Hmm Dirt jakoś mnie nie powalił wiem , gra świetna ip no ale może to kwestia tego ,że pierwszymi wyścigami był stary NFS 2000Porsche którego to nieopatrznie pożyczyłem pseudokoledze na wiecznie nieoddanie. Oraz Really Championship 2000 bardzo dobra gra czasu windowsa 98 a ta gra w gameplayu bardzo ją przypomina. Przygodówek nie kocham ale gierka ponoć dobra . Czekam na 3 pełniaka z ciekawością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem ochote na jakieś wyścigi a słyszałem że te dość warte uwagi :) Dziękuje CDA :) Tym razem też biore kolejny numer . A A New Beginning może być ciekawe lecz jeszcze tyle przygodówek z CDA nie sprawdziłem ;D Więc ta też pewnie będzie odłożona na póżniej :) Ciekawe co bedzie podane jako głowna wersja :) Licze na jakiegoś dobrego fps ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle - przyjemne gry, o których może nie jest zbyt łatwo w sklepie a, że a) dawno nie miałem okazji czymś pruć po szosach oraz b) przygodówka jest ciężka do dostania w sklepach a podobno jest świetna to warto ją sprawdzić :D Nie wszystko musi wyglądać jak Frostbite 2 połączone z CryEngine 3 a jednocześnie mieć w nazwie serie, które wryły się agresywnym marketingiem w świadomość masy. Innymi słowy - produkcje mniej znane, poza mainstreamem, że tak to ujmę, witam z otwartymi rękoma ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A New Beginning.. Dawno mnie nie cieszyła żadna pełna wersja jak ta (no, poza serią oddworldwink_prosty.gif)

po grze w najnowsze części Mass Effecta, Wiedżmina, Call of Duty, czy Max Payne'a odpalę pełną wersję z CD-Action to od razu odechciewa mi się w nią grać

Ja mam obecnie zupełnie odwrotnie. Znów zaczynam grać w stareńkie rzeczy - przedwczoraj odpaliłem znów Hexplore, następnie w kolejce będzie Czarna Dalia i Prisoner of Ice.. Jakoś niestety większość rzeczy nowych przestaje mnie bawić wink_prosty.gif. Nawet preorder Maxa Payne'a nic nie zmienił i gra czeka na swoją kolej (i pewnie mój urlop ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...