Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

Allods Online - czy to już czasem się na coverze nie pojawiło? (nr 04/2011 189 znalazłem płytkę tongue_prosty.gif)

W tym numerze pojawi się klient polskiej wersji gry, z całkowicie spolszczonym serwerem. Wtedy pojawiła się tylko wersja anglojęzyczna.

Bardziej się cieszę z tej gry niż z całej reszty, gdyż mój internet nie lubi się z dużymi plikami, a Allods Online to w tym momencie najlepsze MMORPG f2p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to trochę nie najlepiej z tymi pełniaczkami. ANB - powiedzmy, że może być, WRC pewnie tknę z ciekawości, ale MMO omijam szerokim łukiem. Ale jak zawsze kupię - nie dla płytek, a dla treści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient Allods - 4,77GB

WRC - 1,2+1,3=2,5GB

ANB - 3,03GB

Razem 10,3GB czyli albo klient to tylko downloader albo mamy bardzo malo miejsca na 3 pełniaka.

Tja, 6 GB z duzym hakiem - malo, panie, malusio, tycio-tyciusienko, nawet porzadny trailer sie nie zmiesci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach zdrowy = niewyżyty więc nic nie wiadomo tongue_prosty.gif

Revolvero.

No co ty nie powiesz, panie nauczycielu od "polaka".

gżegżółka

Wszystko jest w rodzinie - matka uczy języka polskiego w gimnazjum heej.gif

Co do przygodówki: zbierałem się by ją kupić, gdyż cena niska mimo, że za tym gatunkiem gier nie przepadam to się jednak skuszę. Ponoć świetna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient Allods - 4,77GB

WRC - 1,2+1,3=2,5GB

ANB - 3,03GB

Razem 10,3GB czyli albo klient to tylko downloader albo mamy bardzo malo miejsca na 3 pełniaka.

Tja, 6 GB z duzym hakiem - malo, panie, malusio, tycio-tyciusienko, nawet porzadny trailer sie nie zmiesci...

Assasin's Creed - 5,69 GB

Oblivion z dwoma dodatkami - 5,5GB

Czyli moje typy są nadal prawdopodobne ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall Insanity - nawet, nawet smile_prosty.gif Chciałem kupić tę grę jakiś czas temu, ażeby sprawdzić czy faktycznie taka słaba jak wieść niesie i teraz nie muszę tego czynić. Dzięki CDA smile_prosty.gif Wspieramy polski przemysł growy tongue_prosty.gif

Oceny w CDA:

Allods Online 7+

WRC +6

A New Beginning 9

Afterfall: InSanity 5

Średnia coverowa to 7, więc nie jest źle smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaskakujące! Ta gra dostaje straszliwie słabe oceny, m.in. Gry-Online oceniło ją na 5.0, co jest bardzo słabym wynikiem. Rozumiem, że jest to, słuszne skądinąd, wspieranie polskiego przemysłu growego i pewnie też próba ratowania marnych wyników sprzedaży tej gry przez CD-Action. Chyba już dawno jako główny pełniak nie było w CD-Action tak nisko ocenianej gry...Zobaczymy, ale jest to na pewno zaskoczenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje w CDA... niedługo nastaną ciężkie czasy. Świruje. Tak sobie jak na główne danie, no ale nic. Na pewno komuś się spodoba (gra dostała w CDA, aż 5;). Czyli mnie nadal interesuje tylko WRC.

Widać CDA niektórych ludzi za bardzo rozpieściło, dając w przeszłości hity. Nie płaczcie jeszcze będą lepsze. Na pewno komuś się spodoba ten horror.

PS. To prawda, że w tym "afterfallu" są tylko 2 typy przeciwników ? Przynajmniej wyczytałem tak na pewnej stronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Afterfall, to jest takie coś, co idealnie pasuje do CDA. Dlaczego?

1. Sprzedał się słabo - CDA podratowało trochę wydawcę (może nie za dużo, ale zawsze coś)

2. My - czyli gracze i konsumenci - zyskaliśmy, bo obawiając się growej pomyłki nie kupiliśmy tej produkcji (opierając się na recenzjach)

3. Produkt dostaje drugą szansę, bo Ci co Afterfall'a nie kupili, nabędą go z CDA, zagrają i mogą powiedzieć "Ej, ta gra może nie jest idealna, ale kompletnej tragedii nie ma, da się zagrać z przyjemnością".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że od dłuższego czasy jest to najsłabszy numer pod względem pełniaków.

WRC -nie mój gatunek

A New Beginning -nie wypowiadam się

Afterfall: InSanity -tutaj to jest słabo-Gra słaba,nisko oceniona i jeszcze po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...