Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

Allods Online już był, ale dobrze że daliście w wersji PL!

@8azyliszek

Wydawcą się po prostu nie opłaca, koszt produkcji kolorowych pudełek jest większy od potencjalnego dochodu z gry. Jednak istnieje inna forma zarobienia na mało popularnej grze - ogłoszenia w stylu "sprzedam licencje do gry takiej i takiej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie przygodówki w Polsce słabo się sprzedają bo nasi wydawcy nawet ich nie wciskają do ExtraKlasyki czy Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Dlaczego więc CDA je bierze w takich ilościach?

Bo sa liczne w ofercie?

No sorry, to że jest ich dużo i są tanie to ja się domyśliłem. Ale czy przeciętny czytelnik CDA chce ich w aż takich ilościach na coverze? I to jest perpetum mobille - przygodówek jest dużo więc je kupujecie na cover. A ponieważ się jednak do pisma sprzedają to wydawcy coraz to nowe przygodówkowe tytuły oferują. W je znowu kupujecie i tak w kółko... :) A co by było jakbyście tak jeden rok wzięli na wstrzymanie z przygodówkami na coverze? Proszę o jakąś odmianę. "Symulatorów" :P też jest dużo. Może byście wrzucili jakąś starszą edycję "Symulatora Farmy" bym zrozumiał ten fenomen :P. Podobno miliony królików nie mogą się mylić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie kiepsko. Przygodówek nie znoszę, więc choćbyście dali nie wiem jaką grę z tego gatunku, to i tak nie tknę, a w WRC raczej nie zagram, bo nie przepadam za grami rajdowymi (ale tak to samochodówki lubię). Czekam na głównego pełniaka.

J/w...

Ale czy gry są najważniejsze? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, trzeba mieć zainteresowania, żeby nie być nerdem :trollface:

Nawet, jeśli zainteresowania są związane z komputerami :trollface:

Co do pełniaków - jak na razie żaden nie dla mnie. W MMO nie gram, w wyścigi bardzo rzadko, w przygodówki nie gram.

Pewnie ostatni pełniak będzie grą z tych obecnych biedronkowych. Może Europa Universalis? Oby :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem demko WRC na X360 i muszę stwierdzić, że jeśli jeździ się na klawie tak samo świetnie jak na padzie to jestem wniebowzięty :) Arcade pełną gębą i zakupiłem również na allegro wersję konsolową tejże produkcji :) A co - będzie wersja PC i X360 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie prezentuje się nieźle. Jako głównego pełniaka chętnie bym zobaczył Obliviona z dodatkami i kilkoma ciekawymi modami, Assasina Creeda bądź BioShocka.

Oblivion - Szanse na to, że go wrzucą wynoszą 0,00001%.

Assasin's Creed - Też marne szanse chociaż chętnie popykałbym w pierwszego asasyna szczególnie, że w całą resztę nałogowo grałem.

Bioshock - Podobnie jak AC ale nigdy nie wiadomo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...