Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

(w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi),

Tyle razy było mówione/pisane, bo nikt tego nie ukrywa, a i domyśleć się nie tak trudno, że recenzje w cda, to subiektywne opinie ich autorów, doprawione jedynie, (jakże by inaczej) obiektywnymi faktami. Więc zaskoczony być nie powinieneś, tym bardziej, że daną reckę pisze zazwyczaj akurat ten redaktor, który zagrywa się i zna na danym gatunku, a nie jakiś z łapanki.

No nie napisałem, że to źle, napisałem, że są nieobiektywne, nie oceniałem ich recenzji. I napisałem, że pismo kupuje, dla publicystyki i zapowiedzi. Więc o co ci chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie szlag mnie trafia jak czytam, że ktoś ma problem bo gra nie jest po polsku. To taki problem żeby ściągnąć spolszczenie z internetu? Uważacie, że to jest nielegalne? To macie problem. Ingerowanie w pliki i kod gry jest zabronione dlatego żeby ograniczyć piractwo. Ale jakim sposobem można komuś zaszkodzić zmieniając wersję językową gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Naprawdę nie wyjeżdżajcie ludziom, z tekstem, że jesteście biedni. Macie około 100 tys. egzemplaży pisma. Założę się , że to mniej niż BGamer, a wiesz co oni do majowego dali? Just Cause 2 i H.A.W.X. Nie twierdzę, że kłamiecie, ani ja też nie kupuję waszego pisma tylko i wyłącznie dla gier (w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi), ale zasłanianie się tekstem "bo my biedni". Jest żałosne.

A co ma piernik do wiatraka? Skąd wiesz jaki mają budżet? Jak w tamtym roku dawali CoJ: Więzy Krwi, Saints Row 2, Mass Effect, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Brothers in Arms: Hell`s Highway, Supreme Commandder i inne hity to było dobrze, jak jest trochę gorszy okres to nagle "patrzcie jakie pełniaki w innych krajach". Ciesz się, że dostajesz takie pełniaki i to przeważnie 3 na miesiąc, bo w tym twoim BGamer to zazwyczaj 1-2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogram tylko w WRC. Główny pełniak to trochę głośny tytuł, ale niestety bardzo nie w moim typie. Pewnie zainstaluję, ale raczej się nie spodoba. Ale dobrze, że nie jest gorzej, na pewno wielu graczom przydadzą się gry z tego numeru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Naprawdę nie wyjeżdżajcie ludziom, z tekstem, że jesteście biedni. Macie około 100 tys. egzemplaży pisma. Założę się , że to mniej niż BGamer, a wiesz co oni do majowego dali? Just Cause 2 i H.A.W.X. Nie twierdzę, że kłamiecie, ani ja też nie kupuję waszego pisma tylko i wyłącznie dla gier (w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi), ale zasłanianie się tekstem "bo my biedni". Jest żałosne.

A co ma piernik do wiatraka? Skąd wiesz jaki mają budżet? Jak w tamtym roku dawali CoJ: Więzy Krwi, Saints Row 2, Mass Effect, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Brothers in Arms: Hell`s Highway, Supreme Commandder i inne hity to było dobrze, jak jest trochę gorszy okres to nagle "patrzcie jakie pełniaki w innych krajach". Ciesz się, że dostajesz takie pełniaki i to przeważnie 3 na miesiąc, bo w tym twoim BGamer to zazwyczaj 1-2.

No właśnie skoro dawali takie pełniaki to znaczy, że maja pieniądze. No i może 1-2 w BGamerze ale jakie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ANB z chęcią zagram. Słyszałem dużo dobrego o tej grze. A w Afterfall InSanity nie pogram bo nie trawię wszelkich horrorów. A do tych co narzekają to sami jesteście żałośni. Skoro wam się nie podobają pełniaki w cda to kupcie sobie w sklepie za 30 zł a nie 16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do Afterfall, niby gierka nowa, ale za swoją ślamazarność otrzymała niskie noty, nawet w CDA. Gra raczej dla fanów alternatywnych losów Polski jako survival horror prezentuje się dużo gorzej, IMO lokacje dodają dużo grze, są przemyślanie stworzone. Reszty gier z płytki raczej nie ruszę, bo to nie moje klimaty, i tak zresztą wiśnia na torcie to będzie zawartość pisma, co do tego to nigdy nie miałem żalu do redakcji, że piszą nie prawdę czy coś w tym stylu, zawsze rzetelne podejście do sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy intensywnie zastanawiałem się nad kupnem A new beginning, jednak cena powyżej 30zł trochę odstraszała. Tym bardziej cieszę się, że gra trafi do nowego CDA.

Szkoda tylko, że nie będzie możliwości postawienia jej w DVDboxie wśród innych gier, ale za taką cenę wszystkiego mieć nie można

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP-Smuggler

To dziwne, albowiem przez pewien okres czasu mieliście całkiem dobre stosunki z CD Projektem, który to, w Polsce grę tę dystrybuował i hmm, teraz to się popsuło?

Ale skoro się nie dało, to ten Afterfall nie mógł poczekać (akurat jest na tyle świerzy, że i we wrześniu można by go wrzucić, a twórcom i tak jest wszystko jedno skoro już nie istnieją, a kasę z licencji wzięli) i sprawić, żeby się dało to spolszczenie, nawet w formie OFICJALNEGO patcha na cover wrzucić?

Domyślam się że CD-Action daje nam angielską wersję Afterfall z powodu skomplikowanej kwestii własności do polskiego dubbingu. Nie wiem kto stworzył polski dubbing, ale domyślam się że było to jakieś samodzielne studio nagraniowe, które zrobiło go na zlecenie twórców gry. Być może CDA za polską wersję musiało by zapłacić dodatkową sumkę. I to nie CD-Projectowi, tylko owemu studiu.

Tak tylko sobie gdybię, ale fajnie by było aby Smuggler nakreślił dokładny obraz sytuacji. Chyba że mu nie wolno z jakiś powodów (tajemnica umowy licencyjnej, albo coś w tym stylu).

@Smuggler Naprawdę nie wyjeżdżajcie ludziom, z tekstem, że jesteście biedni. Macie około 100 tys. egzemplaży pisma. Założę się , że to mniej niż BGamer, a wiesz co oni do majowego dali? Just Cause 2 i H.A.W.X. Nie twierdzę, że kłamiecie, ani ja też nie kupuję waszego pisma tylko i wyłącznie dla gier (w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi), ale zasłanianie się tekstem "bo my biedni". Jest żałosne.

A co ma piernik do wiatraka? Skąd wiesz jaki mają budżet? Jak w tamtym roku dawali CoJ: Więzy Krwi, Saints Row 2, Mass Effect, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, Brothers in Arms: Hell`s Highway, Supreme Commandder i inne hity to było dobrze, jak jest trochę gorszy okres to nagle "patrzcie jakie pełniaki w innych krajach". Ciesz się, że dostajesz takie pełniaki i to przeważnie 3 na miesiąc, bo w tym twoim BGamer to zazwyczaj 1-2.

No właśnie skoro dawali takie pełniaki to znaczy, że maja pieniądze. No i może 1-2 w BGamerze ale jakie!

To znaczy że wtedy mieli pieniądze, które umożliwiły im zakup takich pełniaków, oraz że wynegocjowali w miarę korzystne warunki zakupu licencji. Nie jest jednak powiedziane że te pieniądze zwróciły się im w wystarczającym stopniu, aby teraz raczyć nas kolejnymi hitami z TOP 10.

Istnieje też inna możliwość: redakcja póki oszczędza na niektórych pełniakach teraz, aby móc dać nam inne hitowe gry w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki tak jak zwykle w udanym poziomie. Myślałem sobie już od jakiegoś czasu na zakup A New Begining a tutaj miła niespodzianka. Ale widać po pełniakach iż szykujecie się na coś naprawdę ciekawego i wyjątkowego. "Czegoś" co zaskoczy każdego pozytywnie. Swoją drogą udało mi się dorwać w marcu EK Afterfall w polskiej wersji językowej, a teraz będę miał komplet ;>.

Jest super ale może byc jeszcze lepiej,oby więcej ciekawych gier i publikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dlaczego hejtujecie CDA za pełniaki? ktoś pisze że jest coraz gorzej z magazynem bo Afterfall dostał 5 i jest na coverze.To że gra jest ŚREDNIA! (5/10) nie znaczy że CDA się "stacza" bardzo fajnie że Afterfall jest pełniakiem, sam chciałem kupic go w dniu premiery - gra ma fajny Polski klimat i to się liczy najbardziej a po drugie gdzie dostaniecie ją za niecałe 20zł? A New Beginning - świetna gra z przekazem, fajna kreska - IMO tytuł, w który warto zagrac chocby dla samej puenty:)

Nie obrażając nikogo, widze że na większości stron stricte gamingowych, na różnych forach przesiadują małoletnie trole, które są "mądre" tylko przed monitorem swojego komputera - "typowe młode polaczki narzekające na wszytko z natury".

Jestem fanem CDA od bardzo długo kupuje każdy numer, niestety (albo stety) na forum nie udzielam się prawie w ogóle, jednak często zaglądam na stronke nie zalogowany i czytając komentarze pod newsami uświadamiam sobie że niektórzy internauci to zwykłe szczeniaczki gończe polujące na zwierzynę by ją nieudolnie zniszczyc głupim komentarzem.

Byc może jestem za stary i już nie pasuje do społeczności okołogrowych lub czegoś nie rozumiem? Może hejtowanie jest cool?

Nie wiem.Napisze tyle:

Przestańcie hejtowac bez powodów! Nie o to chodzi.

Trzeba zdac sobie sprawe z tego że hejtując kogoś tekst, news, film na YouTube, cokolwiek... najbardziej obrywa autor tekstu, filmu itd.

Ludzie którzy załatwiają pełne wersje dla CDA też ciężko pracują by NAS zadowolic więc nie gardźcie ich pracą.

Na szczęście istnieje też opozycja ludzi kulturalnych potrafiąca się wypowiedziec w sposób który nie obraża i nie pogardza:)

Przepraszam za błędy, literówki itd. oraz za to że piszę trochę nie w temacie, mój komentarz się wydłużył,ale pisząc to poczułem się jakby lepiej.Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem.

Pozdrawiam wszystkich którzy podzielają moje zdanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allods online-Zagram zagram bo szczerze nigdy nie grałem w takie internetowe MMO (aż wstyd się przyznać).

Wrc-Raczej nie ale spróbujesmile_prosty2.gif.

A new beginning-Tak jak wyżej.

Afterfall InSanity-Oceny odstraszają ale lubie ten gatunek więc zagram (chociaż 5 to nie tak źle;D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, naprawdę nie kumam tych wszystkich pretensji... A to, że AI to cienka gra, a że nie w języku polskim, a że nie GRID tylko WRC... Jak komuś pasuje BGamer to niech sobie go zaprenumeruje a CDA omija szerokim łukiem. Proste? Proste. Niecałe 2 dychy, 3 pełniaki, masa tekstu do czytania... To mało?

W WRC grałem, przygodówki to nie mój klimat, ale AI choć wiele złego słyszałem/czytałem i tak zainstaluję i sam ocenię. A że nie PL? Ludzie - jest XXI wiek, demokracja, można (a nawet trzeba) uczyć się języków obcych. Sam miałem kiedyś okazję zagrać w Brothers In Arms: Hell's Highway w oryginale a następnie w PL. Ech, szkoda gadać - przyjemniej się słucha okrzyku "Cover me!" a nie polskiego "Osłaniaj!". A poza tym jak ktoś stwierdził powyżej - gry w obcych językach pozwalają na doskonalenie umiejętności posługiwaniem się obcy lengłidźem wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że AI pojawił się u was, jako główny pełniak. Gdyby był to 3 pełniak to bym zrozumiał, ale dawanie tego, jako główne danie to bardzo ryzykowna zagrywka z waszej strony. Swoją drogą dużo ludzi będzię pewnie mieć wam za złe, że taką grą wogle daliście jako pełną wersją.

Bo patrząc obiektywnie tytuł ten został jednogłośnie ogłoszony przez prasę grową jako co najwyżej przeciętna produkcja, zaś sprzedaż sięga w granicach 40-60 tysięcy egzeplarzy. Ale trudno się dziwić konsumentom, że nie chcą kupować bubli.Uzyskanie licencji na ten tytuł nie było pewnie trudne, zważywszy na fakt, że AI furory nie zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak dla mnie pełniaczki zasysają. Wyścigówki to mój znienawidzony gatunek, przygodówek także zbytnio nie lubie ale tym razem wydaje się ona byc najjaśniejszym punktem programu. Natomiast główny pełniak, szkoda gadać. Grałem w demo, widziałem lets playe, czytałem recki, no i gra po prostu zasysa, tyle można powiedzieć. Kiepska nawet jak na budżetówke. Survival horrory to mój ulubiony gatunek, a ta produkcja (tak samo jak piła) jest niego obrazą.

I spełniła się znowu dziwna prawidłowości. Jeżeli na płycie jest client gry mmo, to pełniaki nie są zbyt wysokich lotów. No, ale to już zależy chyba od gustu, tak tylko pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...