Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

W którym numerze była recenzja tej gry?

1/12 (199).

I w sumie uwielbiam pierdzenie gawiedzi w tym temacie - nie grali jeszcze, kilka procent pewnie na oczy nie widziało jeszcze tego tytułu, a już narzekania, że kicha, dno i hektolitry mułu. Może najpierw sami zagrajcie i oceńcie, a nie na zasadzie: uważam, że to jest suabe, bo tam i tam tak piszą.

I w sumie gdyby, ktoś chciał się podpierać argumentem, bo w CDA dostało tylko 5 to jest to dla mnie żaden argument, bo martinowi mogła się ta gra nie podobać a przecież jego głos to nie głos całego ludu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall: InSanity - w angielskiej wersji językowej. Pełnej angielskiej? Czy to znaczy, że polska gra, a nawet napisy będą po angielsku? Jeżeli tak, to kicha... i trochę mnie to dziwi.

I tego typu posty...

W sieci jest dostępne spolszczenie, nawet bodajże z lektorem, a waży niewiele więc nie dramatyzujcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WRC napewno zagram bo dawno nie grałem w jakąś ścigałkę, przygodówek nie bardzo lubię więc ANB raczej odpada a Afterfallowi dam szansę, kto wie, może faktycznie przypadnie do gustu pomimo niegatywnych opinii na jego temat. A i tak najbardziej nie moge doczekac sie zapowiedzi numeru, jak zawsze będzie świetny thumbsup.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe oceny w sieci (w porywach 50%) , ale w sklepach kosztuje ~80zł.

Jeszcze tydzień temu wydawca gry żalił się że sprzedali 40-60 tys. egz., oraz żeby zwiększyć sprzedaż chcą zrobić więcej wersji językowych.

Cóż widocznie nikt już nie chciał ryzykować wtopić jeszcze więcej kasy i teraz my pogramy za tanioszkę.

Wersja na pewno będzie PL, ponieważ taka powstała tylko pytanie czy będzie to poprawiona wersja 2.0 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall? Ostatnio grałem w demko i nawet mi się podobało. Można się było spodziewać, że Afterfall szybko trafi na cover, bo bardzo słabo się sprzedaje, a niedługo ma wyjść ER... A tak w ogóle ER będzie dostępna dla posiadaczy Afterfalla? No i szkoda, że po angielsku... Pewnie angielski dubbing jest niewiele lepszy od polskiego. Mam nadzieję, że napisy przynajmniej będzie można skądś ściągnąć.

Jeszcze się zastanowię, czy kupuję CDA. Ale kiedy ja znajdę czas by to wszystko przejść? Jest jeszcz mnóstwo gier i serii, które muszę nadrobić. No, ale z powodu urodzaju nie można narzekać ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afterfall: InSanity, tej gry to nawet za darmo nie chciałbym dostać (niestety dostałem w prezencie ;P)... Niezła niespodzianka, numer pewnie kupię,

ANB całkiem fajny p&c więc z chęcią pogram jak znajdę czas, samochodówki to nie mój klimat, zaś o tej pomyłce od Nicolas Games... najlepiej szybko zapomnieć że Polacy wydali taki krapiszczon, nie radzę tego nawet instalować, to najgorsza gra od ładnych paru lat w jaką grałem, nie polecam nikomu, chyba że ktoś naprawdę lubi się katować takim produkcjami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daveNWN:No ale nie tylko w CDA ocena była niska. Choćby na Metacritic gra ma 50 punktów na 100. To znaczy, że większości się nie podobało. Wiadomo, że może nam akurat się spodoba, ale szanse są na to małe. W dodatku na pewno wiele osób liczyło na coś ciekawego na wakacje, a nie słabszego niż zwykle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PostScript: Ale mieszkam w POLSCE, więc chciałbym grać w gry PO POLSKU. Jakbym mieszkał w Wlk. Brytanii i znał j. angielski, to chciałbym grać po angielsku, a nie np. po chińsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy - nie docenią niczego, dostają pismo za właściwie pieniądze za samą zawartość, pełniaki za darmo. Narzekają. Doceńcie to, że w ogóle komuś chce się wydawać pieniądze na pełne wersje dla takich ludzi. Mówicie, że kupujecie dla treści - [beeep] prawda, później narzekacie, że dostajciecie coś praktycznie za darmo! Zaprzeczacie samemu sobie. Nie musicie wydawać pieniędzy jak wam się podoba. Od tego jest rozum i ludzka wola, żeby decydowac czy kupić czy nie kupić. Nawet jeśli wam się nie podoba, istnieje takie coś jak przyzwoitość i niektórych rzeczy po prostu się nie mówi ze względu na starania innych. Gratuluje złośliwości, typowej POLSKIEJ złośliwości.

Dziękuję, to wszystko.

Mi się podoba, chętnie zagram - bo dlaczego nie skoro nie mam w co grać ?

A jak ktoś ma ? Gry mu się pewnie w końcu skończą, kasa też więc będzie na półce/szufladzie stał cover CDA z taką i siaką grą.

Nie oczekujcie cudów po ludziach, którzy bogami nie są i też należy się pochwała CDA za próbę odratowania przynajmniej troche dzieła Nicolas Games.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdor - z drugiej strony to swiezak, nieprzeczolgany przez tanie serie i niezla gra na zasadzie "w zyciu bym tego w sklepie [za te cene] nie kupil, ale w zestawie z dwiema grami i CDA to chetnie kupie i sprawdze czy faktycznie takie kiepskie, jak pisza".

Nie jest powiedziane, ze mamy dawac same megahity, czasem warto zaryzykowac i sprawdzic czy takie gry sa dla ludzi lakomym kaskiem.

@daveNWN:No ale nie tylko w CDA ocena była niska. Choćby na Metacritic gra ma 50 punktów na 100. To znaczy, że większości się nie podobało. Wiadomo, że może nam akurat się spodoba, ale szanse są na to małe. W dodatku na pewno wiele osób liczyło na coś ciekawego na wakacje, a nie słabszego niż zwykle.

dostali zestaw 3 niezlych gier - czuz nie? :) Zwykle to jest 3-2-1, a dzis 3x(nr2). Jesli komus pasuje, to za nr 1 moze uznac A New Beginning czy WRC i bedzie zadowolony, miejmy nadzieje.

Co do wersji jezykowej - w sieci mozna trafic na jakies spolszczenia, jak ktos sie uprze, a my chcielismy polska wersje ale nie dalo rady z przyczyn od nas zupelnie niezaleznych. Tym niemniej survival horror, gdzie sie malo mowi, a glownie wali kogos po glowie czyms ciezkim to chyba jakis wielki problem nie jest. Rozumialbym narzekania, ze RPG albo przygodowka sa w jezyku obcym, ale tutaj nawet kiepsko znajacy angielski nie powinni miec problemow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wydziwiacie, ja tam wole gry po angielsku, lepiej mi sie tego slucha,a polskiego dubbingu nie trawie, lubie go tylko w kilku produkcjach typu baldur czy wiedzmin. Zreszta rozpieszczeni sa ludzie i tyle. Na takie PS2 mam pare gier niby w polskich wydaniach, a po polsku jest najwyzej okladka i instrukcja, sama gra 100% ang i jestem zadowolony. Bardziej mnie interesuje czy ta gra jest dobra, bo napalalem sie skolowac w koncu serie silent hill, to czy moze ten tytul bedzie fajnym wstepem do tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolony. Afterfall jest grą na którą szkoda by mi było nawet najmniejszej kasy, a której to jestem ciekawy, głównie ze względu na wszechobecną krytykę i zainwestowanie 1$ w pamiętnej akcji internetowej. Demko A New Beginning bardzo mi się podobało, a jako że nie doczekałem sie tej gry na Steam'ie chętnie zagram w takiej cenie. WRC też dobrze mi się kojarzy zwłaszcza od czasów Rally Championship z 2000r. w którego zagrywałem się w odległych czasach przed maturalnych. Do tego cała masa tekstów. Jednym słowem we wtorek do kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AfterFall: Insanity - może zagram, może nie, gierka może nie zebrała najlepszych opinii, ale w sumie co zaszkodzi ją sprawdzić? :D Generalnie jednak za każdym razem jak czytam posty malkontentów to facepalm składa się automatycznie do użycia... drodzy panowie i panie, jeżeli chcecie najnowszych hitów z najwyższej półki, które na nic nie wartym (obecnie przez masywny hejting) metacriticu muszą mieć powyżej 80% to chociażby Empik czeka z otwartymi ramionami. Tyle, że każdy płaci cenę detaliczną ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na OnLive w AfterFall Insanity więc gra nie należała do najgorszych. Za niedługo edycja rozszerzona wyjdzie (mam nadzieję że będzie też udostępniona w formie patcha) która powinna to wszystko usprawnić więc już powinno być dobrze. Nie oszukujmy się - gra nie należy do najlepszych ale na takie popykanie się dość nadaje.

P.S Nie potrafię zrozumieć myślenia ludzi którzy chcą za 16 zł nie wiadomo jakiego głównego pełniaka ... I tak wiedziałem że tego Afterfalla nie kupię w premierowym opakowaniu ale za 16 zł ? To prawie jak za darmo smile_prosty.gif

Ludzie czas się ogarnąć i wytrzeć łzy - oczekujecie L.A Noire za 16 zł ? To na allegro i licytować - jestem ciekaw kto wam sprzeda -,- I tak dobrze że takie pełniaki dali niż np. konkurencja która non-stop daje "Czyszczenie magazynów"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...