Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

Dobrze, że to znowu nie żużel lub inne bike'i. Może miłośnikom rajdówek się spodoba. Ja ostatnio grałem w taką grę od CDA jak byłem piękny i młody :P a był to "International Rally Championship" dołączony do CDA 12/00 :D. Po przeczytaniu recenzji Rajdu Polski w Playu 3/11 nawet nie instalowałem tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm patrząc na recenzję w innych czasopismach wypada bardzo słabo (WRC), ale mam nadzieję że to tylko by wypchać płytę

po tym jak wsadziliście do niej coś porządnego , jak zwykle z niecierpliwieniem czekam na TES 4. Mam cichą nadzieję że moje przeczucia co do tego że będzie kolejny FPS (lub inne mazgaje z bronią w ręku) się nie spełnią.

Pozdrawiam Kaiwan :)

Ps: Wyczuwam jakąś plastelinową gierkę o kolejnej historii "kota w butach" , zielonym ogrze coś jak Vampyre strory? (oby nie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyścigi juz dawno mnie nie kręcą. Może włącze jeden wyścig zeby zobaczyć co to jest ten sławny WRC.

A przygodówka się przyda moze pogram z dziewczyną ona lubi takie gry. Chociaż wolałbym którąś przygodówkę z Reksiem to bym sie troche posmiał z dziewczyną i jej siostrą. Niby gra dla dzieci a nawet stary dziad ma radochę z niekórych tekstów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już przy WRC miałem pisać, że przynajmniej nie jest to przygodówka... :( Przecież 3 numery temu były aż dwie takie gry a Hydrofobia to taka półprzygodówka. No ile można grać w podobne gry jednego gatunku? Przecież nie jestem EGM-em. Jeśli jutrzejszy pełniak nie będzie "blockbusterem" :) to proszę nie narzekać, że wam sprzedaż spada. (wiem, wiem ostatnio wzrosła i bardzo dobrze, cieszę się z tego powodu).

A tak ogólnie przygodówki w Polsce słabo się sprzedają bo nasi wydawcy nawet ich nie wciskają do ExtraKlasyki czy Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Dlaczego więc CDA je bierze w takich ilościach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...