Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2012

Polecane posty

Marudzenie, marudzenie. Za bardzo rozpieściliscie nas w tym roku ;P

Ja jak zwykle na płytkach przejrzę bonusy a później odłożę je na stojak by kurzyły się z resztą, więc nie narzekam, chociaż ta przygodówka zapowiada się przyjemnie, może się skuszę kiedyś. Dla mnie mimo wszystko ważniejsza jest część papierowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ''WRC; Fia World Rally Championship'' - myślę, że to coś fajnego. Może być fajną wyścigową grą. Ja osobiście za takimi nie przepadam, ale mój brat uwielbia gry wyścigowe i sportowe, więc sądzę, że w to zagra.

2. ''A New Beginning'' - nie zagram i wcale tego nie zainstaluję... Nie lubię przygodówek, a co dopiero e nudne klikanie i zbieranie różnych rzeczy w point--and-click...

3. ''Afterfall: Insanity'' - bardzo ciekawa gra i mimo kiepskiej płynności i innych różnych niedociągnęć... przeszedłem tą grę. Najlepiej, żeby CDA dało tą grę w edycji rozszerzonej, ale niesety chyba dopiero teraz wyszła... albo jeszcze wcale nie wyszła. Są tam dodane podobno nowe rozdziały i cutscenki, a także nowe intro, co mnie bardzo zainteresowało. Poprawiono także animacje postaci... Tak czy inaczej cieszę się, że CD-Action dało same świeżości... Aha i jeszcze coś: Starajcie się nie krytykować naszych polskich gier (no chyba że są takie złe i niedopracowane jak ''Rajd Polski''), ponieważ są to nasze gry z naszego kraju i mimo, że polski ''Dead Island'' stało sie wielkim hitem, to należałoby dać szansę grze ''Afterfall; Insanity''.

Zresztą te 3 pełne wersje gier to nówki-nierdzewki; ''WRC; Fia World Rally Championship'' - 2010 rok, ''A New Beginning'' - 2010 rok, a ''Afterfall: Insanity'' - 2011 rok!!!

P.S. Oczywiście o gustach i guścikach się nie dyskutuje. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska gra, robiona przez Polaków, PO POLSKU WYDANA, w dużej mierze nawiązująca do pewnych "polskich smaczków kultury i historii", a wy wylatujecie z wersją ENG. Wyścigi ok, nie miały w Polsce spolszczenia, zresztą tutaj nie jest przesadnie potrzebne, ale Afterfall miał. I to jeszcze główny pełniak, albowiem będzie najbardziej wyróżniony na okładce. No ja kuffa, nie wiem co powiedzieć.

W zupełności się zgadzam z wszystkimi oburzonymi brakiem polskiej wersji językowej do wyboru. Tu jest Polska, a nie Czarnoruś. To jest kpina, plucie czytelnikom w twarz i wmawianie, że deszcz pada.

EDIT

Używanie spolszczeń do gier jest w świetle prawa nielegalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogowie... Ileż razy ten temat był poruszany. Pluciem w twarz nazywasz dodanie do pisma (czy też, jeśli wolisz pakietu tanich gier, w którego skład wchodzi też magazyn) gry w wersji anglojęzycznej, choć polska wersja leży na półkach sklepowych w cenie o kilkadziesiąt złotych wyższej? Czy jeśli na ulicach Wrocławia ktoś wręczy Ci tysiąc dolarów, też nazwiesz go nieczułym chamem i prostakiem? Bo przecież miał w portfelu złotówki, drań jeden...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie czaje czemu się tak burzycie na tą wersję angielską. Mi granie po angielsku bardzo poprawiło znajomość tego języka, więc zamiast płakać bierzcie słownik do ręki i jazda.

Co się z tymi ludźmi dzieje, że najmniejsza nawet forma wysiłku umysłowego budzi taką odrazę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki słabe, samochodówek nie lubię, w przygodówki na kompie nie lubie grać, chyba że są śmiechowe jak Sam & Max czy Ceville. Natomiast Afterfall to gra w stylu fajnie mieć ale by kupić żal kasy. Poczekam na patch do Afterfalla i może wtedy obczaję. W sumie dla mnie zaletą jest to że pełniaki słabe, bo nie będę rozproszony i będę mógł się skupić na Diablo 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogowie... Ileż razy ten temat był poruszany. Pluciem w twarz nazywasz dodanie do pisma (czy też, jeśli wolisz pakietu tanich gier, w którego skład wchodzi też magazyn) gry w wersji anglojęzycznej, choć polska wersja leży na półkach sklepowych w cenie o kilkadziesiąt złotych wyższej?

Dokładnie tak. Jakoś im nie przeszkadzało dawać polskich wersji językowych dotychczas. Swoją drogą nie rozumiem co ma znaczyć, to że cena jest kilkadziesiąt złotych wyższa. W Saturnie i pewnie innych empikach pewnie nadal lezy w okolicach ceny premierowej

Czy jeśli na ulicach Wrocławia ktoś wręczy Ci tysiąc dolarów, też nazwiesz go nieczułym chamem i prostakiem? Bo przecież miał w portfelu złotówki, drań jeden...

Troche nietrafiony przykład. Jeżeli ktoś mi daje we Wrocku 1000$ to je biorę i wymieniam na 3000PLN. w przypadku gry nikt mi jej nie wymieni. Gdyby sytuacja była odwrotna - czyli dostaje zlotowki, jak gosc ma dolary to wtedy to było godne podniesienia larum.

Poza tym nikt nic nie daje. Tutaj też musisz zapłacić. W tym wypadku 15,99 PLN, więc jak sam widzisz przykład nie oddaje tej sytuacji.

EDIT.

Angielskim posługuje się w stopniu średnim, takim, że mogę oglądać filmy bez napisów. Być może zrobię do tego jeszcze jakiś kurs na poziomie B2/C1, żeby to udoskonalić, jednakże zdecydowanie preferuje język niemiecki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się pełniaki podobają. WRC kiedyś grałem na jakimś stoisku, całkiem niezła. A New Beginning - lubię przygodówki, chociaż ta mnie akurat odstrasza brakiem humoru. Może zagram. Afterfall - szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego pełniaka. Zagram chociażby dla polskich smaczków. Jak dla mnie kolejność pełniaków powinna być odwrotna, ale wszystkie mi się podobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jakoś im nie przeszkadzało dawać polskich wersji językowych dotychczas.

Ja pierdziu - na pewno siedzielismy sobie przy piwie i nagle ktos mowi "a chodzcie, wk... czytelnikow, damy Afterfalla po angielsku, muehehehe. Olac polska wersje, kupimy angielska"? Tak twoim zdaniem wyglada praca w redakcji i podejscie ludzi?

Gdyby DALOBY sie dac polska wersje - dalibysmy. Tak, jak to robimy zwykle. Jesli jest wersja angielska, to widac sie z powodow roznych nie dalo. To chyba oczywiste...

Swoja droga gra testowalem na siostrzencu, ktory angielskim wlada w stopniu... niewielkim, na zasadzie "moja chciec jesc i wypic sok". Nie widzialem zeby mial problemy ze zrozumieniem "co mam zrobic i gdzie isc". Jesli ktos ma w szkole angielski z rok/dwa i nie jest totalnym tlukiem w tym przedmiocie, da sobie rade z palcem w assie.

A w razie czego w sieci sa jakies amatorskie spolszczenia.

Tak niektorzy placza jakbysmy im dali Baldur's Gate 2 po angielsku, no...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crom3ll, nie wiesz czego takie oburzenie ? Bo gra jest polska i niektórym wydaje się, że musi być po polsku. Mafia jest czeska (?) i chcielibyście grać po czeskujezyk1.gif ? Przynajmniej polepszycie sobie "skilla" ze znajomości angielskiego.

Co ciekawe Mafia w Republice Czeskiej (Czechy to nazwa bardziej krajoznawcza) została wydana TYLKO po czesku, bez możliwości wyboru języka angielskiego. Jeżeli byłbym obywatelem Republiki Czeskiej to tak, chciałbym grać po czesku.

@UP-Smuggler

To dziwne, albowiem przez pewien okres czasu mieliście całkiem dobre stosunki z CD Projektem, który to, w Polsce grę tę dystrybuuował i hmm, teraz to się popsuło?

Ale skoro się nie dało, to ten Afterfall nie mógł poczekać (akurat jest na tyle świerzy, że i we wrześniu można by go wrzucić, a twórcom i tak jest wszystko jedno skoro już nie istnieją, a kasę z licencji wzięli) i sprawić, żeby się dało to spolszczenie, nawet w formie OFICJALNEGO patcha na cover wrzucić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Naprawdę nie wyjeżdżajcie ludziom, z tekstem, że jesteście biedni. Macie około 100 tys. egzemplaży pisma. Założę się , że to mniej niż BGamer, a wiesz co oni do majowego dali? Just Cause 2 i H.A.W.X. Nie twierdzę, że kłamiecie, ani ja też nie kupuję waszego pisma tylko i wyłącznie dla gier (w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi), ale zasłanianie się tekstem "bo my biedni". Jest żałosne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jakoś im nie przeszkadzało dawać polskich wersji językowych dotychczas. Swoją drogą nie rozumiem co ma znaczyć, to że cena jest kilkadziesiąt złotych wyższa. W Saturnie i pewnie innych empikach pewnie nadal lezy w okolicach ceny premierowej

Troche nietrafiony przykład. Jeżeli ktoś mi daje we Wrocku 1000$ to je biorę i wymieniam na 3000PLN. w przypadku gry nikt mi jej nie wymieni. Gdyby sytuacja była odwrotna - czyli dostaje zlotowki, jak gosc ma dolary to wtedy to było godne podniesienia larum.

Jak sam stwierdziłeś, można jeszcze spotkać wersję ceniącą się w granicach bliskich stu złotych. Ktoś, kto chciał sprawdzić tytuł, tutaj otrzymuje go praktycznie za grosze (doliczając wartość pozostałych gier i magazynu).

Gry nie wymienisz, ale jeśli zechcesz (i bardzo będzie Cię kłuło w oczy zmarnowane kilkanaście złotych na coś, czego kupować nie musiałeś) będziesz mógł ją sprzedać. Za zarobione w ten sposób pieniądze kupisz sobie pełniaka takiego, jaki Cię zadowoli. I nie mam tu zamiaru rzucać oklepanym przykładem w rodzaju Skyrim czy Mass Effect 2. Liczyłeś na klasycznego RPG-a? Najtańsze reedycje stoją w okolicach dwudziestu złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(w sumie to dla publicystyki i zapowiedzi bo w recenzjach jesteście nieobiektywi),

Tyle razy było mówione/pisane, bo nikt tego nie ukrywa, a i domyśleć się nie tak trudno, że recenzje w cda, to subiektywne opinie ich autorów, doprawione jedynie, (jakże by inaczej) obiektywnymi faktami. Więc zaskoczony być nie powinieneś, tym bardziej, że daną reckę pisze zazwyczaj akurat ten redaktor, który zagrywa się i zna na danym gatunku, a nie jakiś z łapanki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...