Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Pytania do Smugglera:

1. Jaka jest twoja ulubiona książeczka z Garfieldem?

2. Czy przeczytałeś "Harry Potter i Insygnia Śmierci?

3. W jakie gry grasz dla przyjemności, a nie po to, że musisz ją zrecenzować?

4. Czy podpisy pod screeny wymyślasz ty, czy cała redakcja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu usuneliscie moje wczesniejsze pytanie?

Brzmialo ono :

Smg wolisz jeść bułke czy chleb?

Pytanie zostalo skasowane, bo jest glupie. Nie widze powodu, dla ktorego tego typu bzdety mialyby zasmiecac forum - CormaC

i przypomina historie z tostami i ketchupem ;) (wiem że to też skasujecie)

Nie, będę wredny i tego nie skasuje. Teraz zawsze już będziesz się wstydził, że pisałeś głupoty, a każdy ciągle może to przeczytać. Zamiast skasować wole zastosować działalność wychowawczą :P.

Arnie

dear Arnie, po pierwsze to ja dziewczyna jestem i wypraszam sobie teksty typu "pisałEś" a po drugie trzeba się bardziej wysilić żeby mnie zawstydzić. nie takie sie rzeczy pisalo :P A tak po trzecie to sławna chociaż będe ;) pozdrawiam i życzę szczęścia w przyszłości :)

Co prawda kobiety mają u mnie fory za sam fakt bycia kobietą, ale niestety jako moderator muszę być obiektywny :). Ale jeśli ktoś sam zdaje sobie sprawę, że jego wypowiedź na pewno zostanie skasowana, to naraża się na gniew moderatorów. Napisanie dość głupiego posta jeszcze czasem ujdzie, ale otwarte przyznanie się do tego, że ten post zasługuje na kasację, to już samobójstwo :P. A szczęście się przyda, w piątek zdaje egzamin na prawo jazdy :P.

Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do Smugglera:

1. Jaka jest twoja ulubiona książeczka z Garfieldem?

2. Czy przeczytałeś "Harry Potter i Insygnia Śmierci?

3. W jakie gry grasz dla przyjemności, a nie po to, że musisz ją zrecenzować?

4. Czy podpisy pod screeny wymyślasz ty, czy cała redakcja?

Wiem, że to miało być do pana Smugglera, ale chyba nie będzie miał nic przeciwko jeśli odpowiem na jedno pytanie.

4. Podpisy pod screeny wymyśla cała redakcja, ewentualnie ci, co mają czas. Było to kiedyś wytłumaczone, albo na forum albo w miesięczniku.

Ja mam takie pytanie. Czy można się dowiedzieć na jakim serwerze grają redaktorzy w WoWa?

A ja z chęcią odpowiem na jakim serwerze grają. Otóż redakcja gra na... globalnym serwerze (czyt. "graja na Blizzardowym").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salut! Ja mam pytanie może nie konkretnie do redakcji, ale do kogokolwiek kto wie: interesuje mnie kwestia współpracy z redakcją itp. Wiem, że prawdopodobnie pojawiło się to już 600 tysięcy razy :/ Gdzie mogę znaleźć jakieś info na ten temat? Odeślijcie mnie do czegoś, co troszkę mi to bardziej zobrazuje (nawet Google tego nie potrafią ;P) :)

LINK - proszę, leniuchu :P.

Arnie

No stary, jesli nie byles w stanie znalezc sobie na forum odpowiednich informacji, to nie wroze Ci specjalnie owocnej kariery dziennikarskiej. :) - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w redakcji smuggler to

1. Cała redakcja

2. Ghost

3. Ktoś inny

Odpowiedz prawidlowa to cala redakcja. Masz wowczas 100% pewnosci, ze jak nie cala redakcja jest Smg to ten jeden z nich np. Ghost/ ktos inny. Tylko po co zyc w niepewnosci?! :D Dlatego odpowiedz brzmi cala redakcja ;)

PS. Smg do Ciebie pytanko egzystencjonalne. Ile listow do AR dosajesz na miesiac? Musze obliczyc jaka mam szanse by moj list byl umieszczony w CDA. I czy jest duza szansa by dostac sie do LoL'a? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby się zrobić na 150 numer historię AR? Jakieś najważniejsze listy, słynne listy, najgłupsze listy, kultowe listy(przyznam się najbardziej liczę na osławiony list elda :D) itd... Sądzę, że byłoby to bardzo interesujące i takie "coś" cieszyłoby się dużą odezwą

I do tego pokazać różne layouty w historii działu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do CormaCa.

Jak to robisz, że masz czas na pisanie artykułów do CDA, granie w gry oraz prowadzenie forum?Czy ty nie masz wogóle życia osobistego?

Mam zycie osobiste, calkiem zreszta udane. A do listy moich zajec dodaj jeszcze moj zespol metalowy, w ktorym gram na gitarze. Powiem tak - jesli chce na czyms oszczedzic czas, to oszczedzam zazwyczaj na graniu w gry. Wystarczy mi, ze pracuje w CDA - nie musze jeszcze po kilka godzin dziennie grac w domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się CormaCowi, że nie gra w domu w gry, albo unika grania. Po kilku godzinach w redakcji, gdzie dali Ci do testowania jakieś "ścierwo"(przepraszam za słowo) nie dziwię się, że nie chce Ci się grać w gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się CormaCowi, że nie gra w domu w gry, albo unika grania. Po kilku godzinach w redakcji, gdzie dali Ci do testowania jakieś "ścierwo"(przepraszam za słowo) nie dziwię się, że nie chce Ci się grać w gry.

Nawet nie o to chodzi. Po prostu czasem dla odmiany wole obejrzec film na DVD, pograc na gitarze czy poczytac zamiast siedziec znowu przy komputerze. Nie dajmy sie zwariowac - poza grami tez jest swiat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram CormaCa. Sam wolę osobiście wyjść na miasto z kumplami(ale ostatnio to nie mozliwe bo juz 3 tydzien choruje :(), niż siedzieć z wlepionym wzrokiem w komputer.

PS.

Mam jedno pytanie: kto robi wstępny tekst do Game Walkera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ghosta.

Na youtube jest taki gość o nicku bodajże "CdactionCHANNEL" lub jakimś podobnym nicku i on udostępnia wasz gameplaye a w jego profilu jest wpis gościa o nicku GhostCDA który mowi że jak filmiki nie zostaną usunięte to umieścicie sprawę w sądzie czy to twój wpis Ghost i czy coś się w tej sprawie rozwiązało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ghosta.

Na youtube jest taki gość o nicku bodajże "CdactionCHANNEL" lub jakimś podobnym nicku i on udostępnia wasz gameplaye a w jego profilu jest wpis gościa o nicku GhostCDA który mowi że jak filmiki nie zostaną usunięte to umieścicie sprawę w sądzie czy to twój wpis Ghost i czy coś się w tej sprawie rozwiązało.

Tak, to mój wpis i ponieważ widzę, że nie pomógł, poważniej załatwimy tą sprawę. Podjęliśmy już pierwsze kroki w tym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo kontrowersyjna on tam wstawił chyba wszystkie gameplaye jakie były w Cdaction. Nawet się ich o to nie pytał chodź pewnie i tak by się nie zgodzili.Ciekawe jak grozi mu kara jeśli zostanie mu wytoczony proces w sądzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...